Страница 45 от 54 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследенПоследен
Показване на 661 до 675 от 805
  1. #661

    Подразбиране

    Дорис,аз шия Казанската на Солария и Краси я уши преди мен,лицето е мноого красиво,а е 1:4,не се захващай 1:1-ще ти изтекат очите!

  2. #662

    Подразбиране

    И аз точно това се чудя в момента дали да шия Св. Николай на Солария 1:1 или 1:4. Преди време уших от раздела безплатни на сайта на Солария иконата на Богородица 1:4 получи се нещо много красиво и за това аз нямам съмнения, че образа ще се получи добре 1:4. Притесняваме това, че размера ще бъде много по-голям, по-скъпо е и работата е повече.

  3. #663

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА, МНОГО ВИ МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ НА ЛС КАК ДА ПРЕОБРАЗУВАМ СХЕМА ОТ ПМ В ГРАФИКА! СВЪРШИ МИ МАСТИЛОТО НА ПРИНТЕРА,А СПЕШНО ТРЯБВА ДА РАЗПЕЧАТЯ В НЯКОЙ ОФИС ЦЕНТЪР ЕДНА СХЕМА /имам инсталирана ПМ ,но тази,която само отваря ,не е за създаване на схеми!/

  4. #664

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimosa Виж мнение
    МОМИЧЕТА, МНОГО ВИ МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ НА ЛС КАК ДА ПРЕОБРАЗУВАМ СХЕМА ОТ ПМ В ГРАФИКА! СВЪРШИ МИ МАСТИЛОТО НА ПРИНТЕРА,А СПЕШНО ТРЯБВА ДА РАЗПЕЧАТЯ В НЯКОЙ ОФИС ЦЕНТЪР ЕДНА СХЕМА /имам инсталирана ПМ ,но тази,която само отваря ,не е за създаване на схеми!/
    Много моля и аз за същото, ако може не на ЛС защото и аз имам същият проблем и се наложи няколко пъти да моля ata за съдействие няколко пъти, тя разбира се го прави с удоволствие и винаги откликва но предпочитам ако мога да направя нещо сама да си го даправя без да притеснявам други хора, но за нещастие незнам как да го направя а се надявам че все пак някак някога ще разбера.

  5. #665

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Много моля и аз за същото, ако може не на ЛС защото и аз имам същият проблем и се наложи няколко пъти да моля ata за съдействие няколко пъти, тя разбира се го прави с удоволствие и винаги откликва но предпочитам ако мога да направя нещо сама да си го даправя без да притеснявам други хора, но за нещастие незнам как да го направя а се надявам че все пак някак някога ще разбера.
    Момичета,може и да има друг начин, не зная, но аз си преобразувам xds формат в pdf чрез виртуален принтер - PDFCreator .

  6. #666

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Много моля и аз за същото, ако може не на ЛС защото и аз имам същият проблем и се наложи няколко пъти да моля ata за съдействие няколко пъти, тя разбира се го прави с удоволствие и винаги откликва но предпочитам ако мога да направя нещо сама да си го даправя без да притеснявам други хора, но за нещастие незнам как да го направя а се надявам че все пак някак някога ще разбера.
    Ще се помъча да обясня най-простичкия начин:

    Отваряте нужната ви схема. В горния ляв ъгъл на програмата има:
    1-ви ред: "Файл" и т.н.
    2-ри ред: икони на различни инструменти, като петата по ред е с изображение на принтер!!! Натискате въпросната икона, отваря се прозорец, на който горе в лентата е изписано "ПРИНТ" (по всяка вероятност, на латиница!). В горната част на този прозорец има оградено място за свойствата на принтера ("пропъртис" натискате само когато имате нужда от настройки на страниците, като: формат (ако искате в А4, да речем), разположение върху листа и т. н.!). Срещу "НЕЙМ" има падащо меню, от което може да изберете "принтиращо устройство" (по подразбиране е "Bullzip PDF Printer", аз съм си изтеглила и инсталирала "priPrinter"!). Ако сте избрали правилните настройки предварително (като: цветна или ч/б схема; размер на знаците и прочее!), остава единствено да натиснете "ОК" и програмата ще ви каже какво ви очаква ("документът ще се създаде в ... брой страници") и къде можете да си съхраните преобразувания файл!!!

    Дано да съм ясна! Успех и да се похвалите!

  7. #667

    Подразбиране а

    Цитат Първоначално написано от mimosa Виж мнение
    МОМИЧЕТА, МНОГО ВИ МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ НА ЛС КАК ДА ПРЕОБРАЗУВАМ СХЕМА ОТ ПМ В ГРАФИКА! СВЪРШИ МИ МАСТИЛОТО НА ПРИНТЕРА,А СПЕШНО ТРЯБВА ДА РАЗПЕЧАТЯ В НЯКОЙ ОФИС ЦЕНТЪР ЕДНА СХЕМА /имам инсталирана ПМ ,но тази,която само отваря ,не е за създаване на схеми!/
    РМ дава възможност за сейфане в графика.
    1 File
    2 От падащото меню избирате "Export to grafics File
    3 Next и то само води-пита къде да го сейфа, с какво име и накрая
    4 Finish
    КЕЛЕБЕК

  8. #668

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    РМ дава възможност за сейфане в графика.
    1 File
    2 От падащото меню избирате "Export to grafics File
    3 Next и то само води-пита къде да го сейфа, с какво име и накрая
    4 Finish
    Мони, но така излиза на 1 лист и ако е по-голяма схемата, по-добре в pdf.
    Отворихме работа на Манка , ще ни поизмете после

  9. #669

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Момичета,може и да има друг начин, не зная, но аз си преобразувам xds формат в pdf чрез виртуален принтер - PDFCreator .
    МОМИЧЕТА,БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА БЪРЗАТА РЕАКЦИЯ И ЖЕЛАНИЕТО ДА ПОМОГНАТ! АЗ ИЗБРАХ ДА ИНСТАЛИРАМ ВИРТУАЛЕН ПРИНТЕР И НАИСТИНА СТАВА МНОГО ЛЕСНО И БЪРЗО! СТРАНИЧКИТЕ СА ПОВЕЧКО,НО НЯМ ЗНАЧЕНИЕ! БЕЗКРАЙНО ВИ БЛАГОДАРЯ

  10. #670

    Подразбиране

    И АЗ МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ОБЯСНЕНИЯТА И БЪРЗАТА РЕАКЦИЯ, ОТДЕЛНО ДА НЕ СПОМЕНАВАМ КОЛКО МИ ПИСАХА НА ЛИЧНО И ОБЯСНИХА ПОДРОБНО КАК СТАВА. ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ УБЕЖДАВАМ ЧЕ ТУК В ТОЗИ ФОРУМ СА НАЙ-СТРАХОТНИТЕ ХОРА!

  11. #671

    Подразбиране

    здр може ли някои да ми каже номерата на конците puppets на гоблена Сиси пишете ми на майл galq.marinova@abv.bg Благодаря предварително

  12. #672

    Подразбиране

    здр. може ли някои да ми каже гоблена "Раждането на река" на Хаед на каква панама се шие, със бод 1:1 или 1:4 и със две нишки ли трябва да е бодът или с една ?
    Благодаря предварително

  13. #673

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sladka_tg Виж мнение
    здр. може ли някои да ми каже гоблена "Раждането на река" на Хаед на каква панама се шие, със бод 1:1 или 1:4 и със две нишки ли трябва да е бодът или с една ?
    Благодаря предварително
    Haed дават да се шие на панама 25 каунта 1:1,мисля че българската разграфена ще свърши работа.Едно от момичетата от форума го шие.

  14. #674

  15. #675

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,

    Благодарение на Вас и аз започнах "Раждането на реката", но се натъкнах на малък проблем. В магазина продавачката ме убеждава че номер 731 и 732 вече са само един цвят. И действително на чилето пише 732 ( 731). А в гоблена ги има и двата номера с различни знаци. Наистина изглеждат почти еднакви. Но дали ще се получи желания ефект ако използвам само този цвят и за двата знака?

Страница 45 от 54 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •