Страница 6 от 54 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 805
  1. #76

    Подразбиране

    Благодаря за съветите! Почвам го още утре веднага след като купя конците

  2. #77

    Подразбиране

    Здравейте момичета!Изправена съм пред голяма дилема.Чудя се какво да започна да шия при толкова много набелязани гоблени.Искам да питам някой шил ли е този гоблен

  3. #78

    Подразбиране

    Сигурно не разглеждаш творбите на момичетата във форума, това е прясно-прясно от zlatkaan
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=6951&page=4
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  4. #79

    Подразбиране

    van4e_to благодаря ,че ме ориентира!
    Признавам си ,че преди години следях всички теми и пишех доста често.Но сега поради липса на време не мога да следя всичко във форума.

  5. #80

    Подразбиране

    Някой знае ли тези лалета на чия фирма са? Намерих картинката в гугъл и се влюбих от пръв поглед!!!



    като гледам панамата ми прилича на румънската...

  6. #81

    Подразбиране

    Freeky, като гледам панамата, не е румънска. Румънската е кафеникава и линиите за разграфяване са бели. Не се сещам да съм срещала този гоблен, но мисля, че това е само половината, която е ушита. Би трябвало да има още толкова.

  7. #82

    Подразбиране

    Сигурно е така, но все пак някой може да го познае, да го е виждал. Нямаше друга снимка-само тази.

  8. #83

    Подразбиране

    Freeky, гобленът е румънски.
    Авторката на снимката каза, че го е купила от този магазин.
    Цената му е към 4 евро.

  9. #84

    Подразбиране

    Мили дами, много харесвам гоблените на ГК и вече шия един / малко бавничко върви /. На някои от схемите в техния каталог пише Solid colors - доколкото разбрах от руските колежки, това са схеми без смесени цветове и навярно ще се шият по - лесно. Шил ли е някой такъв гоблен и не се ли губи красотата му?

  10. #85

    Подразбиране

    biskvitka много, много ти благодаря-златна си!!!
    Тази фирма не бях я чувала дори.

  11. #86

    Подразбиране

    Freeky, моля!
    И аз не я бях чувала.
    Дано изпращат и извън Румъния.

  12. #87

    Подразбиране

    Скъпи,момичета,не съм сигурна дали тук трябва да поместя питането си,но ако админите решат,че не му е тук мястото нека го махнат.
    Искам да попитам някой шил ли е гоблена " Диана" на Златно руно?Ако има такъв моля да ми пише,понеже ми трябват малко разяснения по ключа на гоблена.Благодаря на всички отзовали се!

  13. #88

    Подразбиране

    Можеш да дадеш ключа тука и ще ти помогнем и без да сме го шили
    rusinova@mail.bg

  14. #89

    Подразбиране

    Мили дами искам да попитам някой шил ли е този гоблен Сахара /мъж и жена с камили/. Започнах да го шия, но има много оранжеви цветове които не ми дападат. Ако сте го шили може ли да ми го покажете. http://thumbnail016.mylivepage.com/c...sahara.jpg.jpg

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Все пак това е Сахара,пясъци ,слънце ...Успех!

Страница 6 от 54 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •