Страница 49 от 54 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследенПоследен
Показване на 721 до 735 от 805
  1. #721

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Много ви благодаря момичета, златни сте ми
    Даа, имат сайт,но доколкото видях работят само с дистрибутори и не търгуват по интернет. Някой има ли опит в закупуването на техни гоблени?
    Аз имам опит в закупуването на гоблен от Luca-s,преди един месец поръчах гоблен от Коутс България,и днес ми се обадиха че утре гоблена ще е при мен

  2. #722

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fresa Виж мнение
    Аз имам опит в закупуването на гоблен от Luca-s,преди един месец поръчах гоблен от Коутс България,и днес ми се обадиха че утре гоблена ще е при мен
    Много ценна информация. Безкрайно съм задължена

  3. #723

    Подразбиране

    Както винаги сте перфектни с информацията, но аз не мога да се ориентирам за цената. Помогнете и кажете къде са цените на гоблените.

  4. #724

    Подразбиране

    Няма по- лесно-директно по телефона на Коутс и ще ви отговорят колко струва и кога ще го получите.Да не греша нещо ,но имаше ,може би промоция, цъкваш върху картинката и ти излиза някаква информация,размер, цветове гоблен или кръстче боди цена.

  5. #725

    Подразбиране

    Момичета, поръчах си гоблен от интернет, но се оказа, че е на напечатана панама. Пише, че се шие с 6 ката конец, това възможно ли е? Става въпрос за този гоблен: http://www.amazon.com/Dimensions-Nee.../dp/B000A88LKI

  6. #726

    Подразбиране

    Да,по принцип щампите се шият така.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #727

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Да,по принцип щампите се шият така.
    Много благодаря за бързият отговор.

  8. #728

    Подразбиране

    Здравете! За първи път бродирам гоблен,чиято схема е на части.Преминавам плавно от едната част към другата,а пак остават леки черти.Моля,ако някоя от вас е шила по схема на части да ми каже,след изпиране изчезват ли тези черти.Благадаря предварително! ☺

  9. #729

    Подразбиране

    Шия от двете схеми знаците и не прекъсвам конеца. Не разбирам какво значи плавно..

  10. #730

    Подразбиране

    20140907_093404.jpgПрикачен файл 176061Прикачен файл 176053
    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Шия от двете схеми знаците и не прекъсвам конеца. Не разбирам какво значи плавно..
    схемата ми е на много части и ги шия една след друга.Под"плавно"имах в предвид,че там където свършва едната схема не слагам възли( но прекъсвам конеца )☺.На снимката се виждат чертите,за които говоря😊
    Редактирано от lusipironkova : 07.09.2014 в 09:51.

  11. #731

    Подразбиране

    За да не се получава чертата трябва да захващате знаци и от следващия лист,без да прекъсвате конеца.

  12. #732

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Masha Виж мнение
    За да не се получава чертата трябва да захващате знаци и от следващия лист,без да прекъсвате конеца.
    Благодаря! Явно там ми е грешката,а тези черти дали ще се махнат,след като се изпере и сложи в рамка!? Когато изпъна гоблена с ръце,чертите не се виждат.Дано накрая не се окаже,че е било труд хвърлен на вятъра.
    Редактирано от lusipironkova : 07.09.2014 в 12:31.

  13. #733

    Подразбиране

    За съжаление, чертите остават.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  14. #734

    Подразбиране

    Да за съжаление при шиене по листа, чертите винаги остават, когато се шие гобленов или половинка бод. Затова действително трябва да се шие не само по листа но и да се следи цвета на конеца и да се застъпва от другият лист.
    Не остават черти само, ако бода е кръстат.

  15. #735

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета имам схемата в PDF на HAEKAN 127 шие се на 25ct размер 18W/12-1/8 H в инчове,разбирам,че ще стане много мъничък.Бих желала да го шия на 14каунта,обаче колко ще ми стане като големина Моля по-знаещите да ми помогнат!
    Редактирано от dar4e12 : 04.11.2014 в 17:55.

Страница 49 от 54 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •