Страница 4 от 54 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 805
  1. #46

    Подразбиране

    Ако искаш крайния резултат да е като на картинката, следвай инструкциите

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  2. #47

    Подразбиране

    При Ланарте,за да си доволна от резултата- спази си инструкцията.

  3. #48
    rosita_pz
    Guest

    Подразбиране

    Здравей те, бих искала да попитам с какви конци сте ушили гоблена "Врата към рая" и дали може да ми изпратите снимки за да реша и аз с какви да го ушия. Блаодаря предварително!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    Момичета, искам да ушия сезони (за една игра) и си харесах този гоблен, но взех да се питам дали това всъщност са сезони, защото не мога да преценя кое е зимата. Вие какво мислите? Гобленът се казва "El Espantapajaros y las Quatro Estaciones".
    Редактирано от wylchin : 07.02.2011 в 18:32.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #50

    Подразбиране

    Това не е ли с бялата дрешка и тъжното лице?

  6. #51

    Подразбиране

    Хм, нещо не мога да намеря не само зимата, ами и други сезони-дано да греша!

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Това не е ли с бялата дрешка и тъжното лице?
    И аз така си мисля. Трудно, но може да мине за зима. Доколкото превеждам заглавието с гугъл, това са плашила през четирите сезона. Избрах си резервни сезони, но тези ми харесват повече. Исках просто някой да потвърди, че са сезони. Благодаря ти!

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  8. #53

    Подразбиране

    И на мен са ми симпатични тези чаровни плашила.

  9. #54

    Подразбиране

    Да сезони са розовото-пролет отгоре лято в дясно е есета и бялото зимата.Много са сладки успех при шиенето.

  10. #55

    Подразбиране

    Мили момичета!Искам да ушия този св.Георги/сина ми се казва Георги/ !Имам 2 схеми !Съвсем еднакви са ,разликата е само в ключа!На едната конците ми се струват че са вълнени , а на другата имам № им в ДМЦ - нормалните !Пред дилемата съм дали да шия с обикновените ДМЦ в 3 ката ,за да се получи по-изпъкнало ,като панамата ми се струва ситна или да го направя с вълнените!Каква панама да ползвам /на картинката ми се струва че е ленена и днес купих такава,но дали няма да е по красиво на ламена панама в екрю!



    Ще съм ви много благодарна за всеки съвет/панама,конци,бодове и др./ , а и ако някой го е шил ще е направо супер !

  11. #56

    Подразбиране

    Сериозна дилема!
    Мисля.че панама с ламе +3ката ДМЦ, ще е мн добре!
    /Не съм почитател на вълнените конци/

  12. #57

    Подразбиране

    Защо ми се струва ,че са от румънските? Те имат такова подреждане.

  13. #58

    Smile

    Пепи и аз мисля като Дорис - шила съм Св. Никола така и се получи много хубаво...........

  14. #59

    Подразбиране

    doris,did_tag - Благодаря ви момичета за съвета!Ще се възползвам от него!Диди видях твоя св.Николай и наистина изглежда супер така!Сега обаче нов проблем-от къде да купя тази панама !?Имам в къщи парчета ,но с размери по-малки от това което ще ми е необходимо!В Плевен само мога да си мечтая за такава!Вчера търсих и затова купих ленена !Погледнах и в сайта на Милена,не открих!Помагайте !Тази която имам е от магазина на ДМЦ , от преди година и половина!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Редактирано от Jully : 11.02.2011 в 14:58.

Страница 4 от 54 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •