Страница 52 от 54 ПърваПърва ... 2425051525354 ПоследенПоследен
Показване на 766 до 780 от 805
  1. #766

    Подразбиране

    Здравейте започнах да шия Червена роза на Ланарте в оригинална комплектовка с кръстат бод ... Но не ми е ясно следното, в инструкцията пише, че се шие през 2 нишки ... Т.е. Шия кръстчето и пропускам две ? Досега не съм шила Ланарте, но наистина са много красиви image.jpg
    Редактирано от Julia23 : 12.08.2015 в 18:45.

  2. #767

    Подразбиране

    Не, няма да пропускаш 2 нишки. Самото кръстче е разположено на 2 нишки от панамата/ по дължина и по височина/. Така както си направила по-голямото кръстче на снимката. До него разполагаш следващото кръстче от схемата. Не знам дали обясних разбираемо.

  3. #768

  4. #769

    Подразбиране

    Някой шил ли е гоблен Молещият се Исус от ГБ. Става ли това, което е на картинката.

  5. #770

    Подразбиране

    Здравейте! Имам нужда от помощ. В момента шия Жена с букет на Дименшънс. Конците преобразувах с таблица от cyberstitchers, но резултатът специално за тялото на жената хич не ми харесва. Дали някой, който го е шил, може да ми помогне с подбор в DMC, който повече да се доближава до оригинала... Благодаря предварително на отзовалите се!

  6. #771

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от im_30 Виж мнение
    Някой шил ли е гоблен Молещият се Исус от ГБ. Става ли това, което е на картинката.
    Ако става въпрос за този:Picture 001.jpg
    в момента го шия.Според мен става дори по добре.
    Само,че аз го шия на аида 14 каунта и на кръстчета.
    Малко по-късно ще покажа,какво се получава,само да заредя малко фотоапарата.

    Ето до тук съм стигнала -малко е мърляв и измачкан,
    а пък и фотографа един "професионалист"...
    DSC00815.JPG
    Реално цветовете са мааалко-по бежови.

    27.12.2015
    Готов е вече.Става по-хубав от картинката.
    Ший смело!
    DSC00824.JPG
    Редактирано от milkatg : 27.12.2015 в 23:08.

  7. #772

    Подразбиране

    6fa6e0a8dcd1.jpg002131951-big.jpg

    Здравейте някой да има схеми на тези гоблени. Ако ми ги изпратите много ще съм ви благодарна
    berradesign@abv.bg

  8. #773

    Подразбиране

    Здравеите, приятели!
    Моля,ако някой има схемата и номерата на конците на този гоблен- Зодия Близнаци на Ланарте, да ми ги изпрати! Ще съм безкрайно благодарна!IMG_20151228_124310(1).jpg

  9. #774

    Подразбиране

    Здравейте дами! Нова съм във форума и не съм много сигурна дали точно тук е мястото за въпроса ми, ако греша моля да бъда извинена! Исках да ви питам някоя дали е шила гоблена "Първа любов" и случайно си е запазила схемата? Ако някоя я има и може да ми услужи с нея ще бъда много благодарна! Много ми харесва този гоблен, но не мога да си намеря схема, за да го ушия! Благодаря предварително! Весели празници на всички!

    product_1286.jpg

  10. #775

    Подразбиране

    Здравейте, не знам дали тук е мястото да попитам...може ли някой да ми даде ключът към тази схема? Мноооого благодаря предварително Pileta.jpg

  11. #776

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shivo Виж мнение
    Здравейте, не знам дали тук е мястото да попитам...може ли някой да ми даде ключът към тази схема? Мноооого благодаря предварително Pileta.jpg
    Срещала съм само скан на конците като ключ.По него трябва да си напаснете цветовете.Друг вариант е да изчакате да се появи схема в ПМ т.е някой да направи пренабор.Тогава ще има ключ с номера ,но той ще е това,което пренабралият схемата смята за удачно.

  12. #777

  13. #778

    Подразбиране

    1111111111111111111.jpg
    Здравейте,някой шил ли е това пано,искам да ушия само тази част с розата дали ще се получи добре ?

  14. #779

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Hubena Виж мнение
    Здравейте дами! Нова съм във форума и не съм много сигурна дали точно тук е мястото за въпроса ми, ако греша моля да бъда извинена! Исках да ви питам някоя дали е шила гоблена "Първа любов" и случайно си е запазила схемата? Ако някоя я има и може да ми услужи с нея ще бъда много благодарна! Много ми харесва този гоблен, но не мога да си намеря схема, за да го ушия! Благодаря предварително! Весели празници на всички!

    product_1286.jpg
    Преместете си молбата в тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11448

  15. #780

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ебру Виж мнение
    6fa6e0a8dcd1.jpg002131951-big.jpg

    Здравейте някой да има схеми на тези гоблени. Ако ми ги изпратите много ще съм ви благодарна
    berradesign@abv.bg
    Преместете си молбата в тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11448

Страница 52 от 54 ПърваПърва ... 2425051525354 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •