Страница 54 от 54 ПърваПърва ... 444525354
Показване на 796 до 805 от 805
  1. #796

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от epetkova Виж мнение
    Здравейте! Извинявам се за нахалството, но мога ли да помоля за схема и ключ на "Исус чука на вратата", ако може с DMC, предпочитам нещо близо до Вилеровата разработка. Имам конци и мисля да ги използвам... Моля, пратете ми го на ely_petkowa@abv.bg
    Предварително много благодаря!
    Преместете си молбата в темата за Заявки за месец август.
    Благодаря Ви предварително!!!

  2. #797

    Подразбиране

    Някой може ли да обърне схема от PDF в PM формат?

  3. #798

    Подразбиране

    Здравейте! В момента шия мост над реката ,но нещо ключа не ми отговаря.Може ли помощ??? Благодаря!

  4. #799

    Подразбиране

    Здравейте на всички! От скоро съм тук и моля за извинение, ако нещо не правя както трябва. Имам нужда от помощта ви. Не съм срещала подобен проблем, но може би не е проблем, а аз нещо не разбирам. Всичките ми гоблени са били с ясни схеми и легенди, но при този срещу няколко от знаците има по два цвята. С кой от двата да бродирам или трябва да ги смеся и двата едновременно? Не ми е ясно! Моля ви за помощ!

    1.jpg1а.jpg

  5. #800

    Подразбиране

    Последните четири знака се шият с мартеница - по една нишка от двата посочени цвята

  6. #801

    Подразбиране

    Търся малко помощ - открай време съм фен на Heaven and Earth Designs и уших един техен страхотен пейзаж, но опитен гобленар ме посъветва, че имат както перфектни разработки, така и големи провали, та е хубаво преди да почвам нещо тяхно (предвид факта, че са доста големи), да се посъветвам дали някой вече го е шил и какъв е резултатът. Та има ли някой опит с прикачения гоблен?Untitled.jpg
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  7. #802

    Подразбиране

    Много благодаря за бързия отговор!!! Хубав ден от мен!

  8. #803

    Подразбиране

    Здравейте търся схеми за ръката и лицето от гоблена Момиче със кученце дано някой може да помогне благодаря предварително

  9. #804

    Подразбиране

    Здравейте, намерих си недовършен гоблен отпреди 30г.-Коне на водопой. Понеже сега имам много свободно време, ми се иска да го довърша, но половината от схемата липсва.. Някой може ли да помогне?

  10. #805

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Кина Сотирова Виж мнение
    Здравейте, намерих си недовършен гоблен отпреди 30г.-Коне на водопой. Понеже сега имам много свободно време, ми се иска да го довърша, но половината от схемата липсва.. Някой може ли да помогне?
    Привет. Сложете кутийката на гоблена, за да се знае на коя фирма е. Преместете молбата си в тема Заявки за 2020

Страница 54 от 54 ПърваПърва ... 444525354

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •