Показване на 1 до 15 от 44

Threaded View

  1. #1

    Подразбиране "Ириси" - Ван Гог

    Ето едно от нещата, който творя в момента - "Ириси" Ван Гог



    Схемата е от сп. "Галерия бродерия" от преди няколко години и от както е излязъл все го гледам и ме е страх да се захвана с него. Но един ден все пак се реших!

    Шия го с DMC конци. Голяма шарания е.... Eдинични бодчета почти няма, но има по 3-4. В началото като го почнах положението изглеждаше отчайващо и за малко да се откажа, но се сетих за един съвет, който ми беше дала TDK(Танче, изключително добър съвет ми даде, благодаря ти!) - да си задрасквам по схемата каквото съм ушила.... И толкова бързо и леко започна да върви работата.... направо невероятно, шия и пея! А цветовата гама е много приятна, не знам дали си личи от снимките, но цветовете са едни меки и свежи.....

    С две думи - много приятно и леко върви, ако си драскаш по схемата, иначе е истински ад!

    Пишеше, че се шие с бод 1:1 на българска панама, но аз реших да го правя с кръстче на панама Aida 14, защото точно в този момент ме боляха много очите и ми трябваше нещо по-едро, за да не се напрагам много. Надявам се крайният резилтат да е добър!
    Редактирано от rostso : 10.06.2009 в 16:15.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •