Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 164
  1. #1

    Подразбиране етапите на rositsa

    Реших се да Ви покажа кокво шия в момента
    Редактирано от manka : 26.01.2011 в 21:04.

  2. #2

    Подразбиране

    Започнах 70.486 на VERVACO.
    Качвам го в етапите понеже не е толкова лесен като последните които уших на тази фирма , а и не съм го виждала ушит досега . От пръв поглед ме грабна както се казва , пък да видим какво ще излезе. Схемата ми е пренабрана , за което благодаря на Пенка Цольова.


    Първото засега етапче.
    Редактирано от rositsa : 23.02.2010 в 13:39.

  3. #3

    Подразбиране

    Отново прекрасен избор! Ах, как ми харесват тези поредици на Vervaco с прозорци, врати, стълби, велосипеди, колички и много цветя... Приказни са! Много ми се иска и аз да ушия нещо подобно, но сигурно няма да е скоро. Затова пък ще следя работата ти с огромен интерес!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Схемата ми е пренабрана , за което благодаря на Пенка Цольова.

    Леле........ така се стреснах като си прочетох името. Прозвуча ми като " Издирва се" Така съм свикнала с никовете във форума, че доката зацепя че моето име се споменава............
    Роси, аз шия само от пренабрани схеми на Фервако и досега не съм имала проблеми. Надявам се да не съм те подвела. За сега се оформя красиво!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  5. #5

    Подразбиране

    Много е хубав гоблена.И аз съм фен на тази фирма,имам един техен ушит,и няколко с принтирани схеми(чакат си реда)
    Ще следя с интерес етапчетата ти.

  6. #6

    Подразбиране

    Новото ми етапче
    приятен за шиене е и този ,както и всички останали на VERVACO , но за съжаление имах доста ангажименти и не ших достатъчно през почивните дни , а и малко ще го зарежа за да обърна внимание на великденското си другарче .

  7. #7

    Подразбиране

    Още едно етапче

  8. #8

    Подразбиране

    Супер свежо!!! Супер бързо!!! Направо всичко е супер!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  9. #9

    Подразбиране

    Какво ти етапче, то си е почти готово! Искрено се възхищавам на темповете ти на шиене. И така се влюбих в това Vervaco, че вече съм го причислила към плановете си!

  10. #10

    Подразбиране браво

    Роси,както винаги изборът ти на гоблен е прекрасен и стилен, а това етапче което си изработила до тук става много красиво

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря Ви че разглеждата мойте сранички

    Вече готов

  12. #12

    Подразбиране


    Това ми е новото начинание , от една година чака да го започна . Спряла съм се на него , понеже смятам ,че че си подхожда с вилеровият ловец , който го имам ушит .
    300 х 320 бода , което ще рече 960 квадрадчета , шия го на Айда 14 , по същият начин както слънчогледите по - горе , етапче от другата седмица .
    Редактирано от rositsa : 28.04.2010 в 13:36.

  13. #13

    Подразбиране

    Първият ми етап от "Коне пред вратата"

    Редактирано от rositsa : 25.03.2010 в 10:16.

  14. #14

    Smile

    Това не е етап, а 1/6 от гоблена

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Роси, поздравления за невероятния избор! Дай малко инфо за тази красота - готова комплектовка ли е, какви са конците, колко голям ще стане, става изключително красиво като за начало Ще чакам с нетърпение следващите "епизоди"
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •