Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Кои са английските фирми производители на гоблени

    Мили момичета ,досега не съм шила нищо комплектовано оригинално на чужда фирма.Имам български комплектовки и такива от форума.Големият ми син повече от година живее в Лондон и може да ми купи,но трябва да го насоча поне към фирма.Помогнете,дайте информация!

  2. #2

    Подразбиране


    Изчаквах някой по-запознат от мен да ти отговори.
    За английски фирми производители, честно да ти кажа не знам, но като оригинални комплектовки на фирми има всякакви.
    В кварталното ми магазинче за гоблени срещам най-вече комплектовки на DMC. Но за сметка на това онлайн може да се купят най-различни, удобно е защото за около ден, два поръчката пристига и не е скъпо, на мен ми излиза 1 паунд за доставката- живея в Лондон.
    Можеш да разгледаш ето тук http://sewandso.co.uk/cat2.html за готови компектовки. Този сайт разбира се не е единствен, но на мен ми е фаворит защото са коректни и досега не съм имала проблем като купувам от тях.
    И още нещо тук повечето гоблени са с кръстат бод, има и с гобленов но като разнообразие са по-малко, според мен.

  3. #3

    Подразбиране

    Има много хубаво английско списание New Stitches и в него се предлагат комплекти на различни фирми.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за информацията,мили момичета!Springday,точно това ми трябваше-те пазаруват доста неща онлайн и това ги улеснява.Ох ,аз съм назад с материала,още не съм шила кръстчета и се вълнувам много.Благодаря още веднъж!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •