Показване на 1 до 15 от 57

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета да ползвам темата да питам някоя от вас рамкирала ли е в Практикер?

  2. #2

    Подразбиране

    Има много голям избор на профили на ул.Крум Попов - не зная номера, но е почти на ъгъла с Милин камък . Хубаво е , че там е и работилницата им и така не се налага да слагат допълнително надценка. Профилите са и много евтини, а има и много скъпи - според избора. Аз поне си нося там за рамкиране и до момента съм много доволна. Значи , ако тръгнеш по Милин камък от канала по посока на пазара Римската стена и като стигнеш до няколко- май бяха четири, кюшета, свиваш по Крум Попов надясно и след 10 метра виждаш ателието.

  3. #3

    Подразбиране

    Да! В Практикер - Дружба!

    Оргомно разочарование! Не бяха сложили паспартуто, което избрах, а и това което бяха сложили не беше еднакво - от едната страна беше към 3см. а от другата към 2см. Върнах го - но пак същото!

    Цитат Първоначално написано от valq_78 Виж мнение
    Момичета да ползвам темата да питам някоя от вас рамкирала ли е в Практикер?

  4. #4

    Smile Здравейте

    Във "ВАНИНА" на ул.Крум Попов" работят професионалисти, ще ви консултират, работят бързо.....Всичките гоблени съм рамкирала там и въпреки, че ми е много далече не бих ги сменила

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •