Показване на 1 до 15 от 57

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Можеш да направиш нормална рамка с кръгъл отвор на паспартуто. Така се процедира в последно време и се получава много красиво. Иначе нямам представа, къде поставят кръгли рамки, май никъде

  2. #2

    Подразбиране

    Майка ми, която шие от години и то много активно, предимно "Вилер" , ползва едно ателие в центъра, близо до хотел "Родина". Страшно е доволна! И от обслужването, и от резултата! Миналата година й правиха и елипса, и кръгла рамка ( в отговор на Verche -98) и правоъгълна рамка с елипсовидно паспарту...Станаха много сладки! Ако някой има интерес, мога да му дам адрес и телефони. Изпитани са! Мен тепърва ме посвещават в тайните на гобленарството, но още от сега и аз се ориентирам към тях, защото знам за какво става въпрос!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз мога да препоръчам услугите на арт център Микело на Христо Ботев. Едно от малкото ателиета, които предлагат профили собствено производство, като това дава възможност и за избор на цвета на рамката
    Преди седмица си взех поредния монтиран гоблем от тях и какво да ви кажа ...... нямам забележки.

    Успех!

  4. #4

    Подразбиране

    Аз работя в рекламна фирма и ни се е налагало да търсим рамки. Впечатленията ми са, че рамките собствено производство са прекалено опростени, вършат работа за нещо малко, по-непретенциозно, но за тежки, класически гоблени си трябва хубава рамка. А и в крайна сметка, ако си положил за нещо толкова труд и си вложил емоции при създаването му, хубаво е да му дадеш завършен вид с една подобаваща рамка. Тя става част от самото "произведение", затова мисля, че качественото рамкиране не е за пренебрегване. А и ти остава за цял живот!
    Извинете за лиричното отклонение, но се развълнувах!
    Проверих за адреса на ателието зад "Родина"! Води се на ул. "Владайска" 99-101. Но иначе се стига по-лесно откъм "Кирил Пейчинович"-това е третата пряка след пощата до "Родина" на Руски паметник, вървейки в локалното, в посока "Красно село". Има и дървени, и PVC профили. А жената, която продава, също шие гоблени и си изпипва много добре работата. Тел. е 953 19 90. Има и мобилен, но който се интересува, ще му го пратя на "лични"
    . Надявам се да съм била полезна!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •