Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 57
  1. #1

    Smile Рамки в София

    Здравейте мили дами,
    Имам една огромна молба към и ще съм много щастлива ако можете да ми помогнете.
    Моля ви да ми кажете къде в София правят хубави рамки,има голям избор,а и цените са на ниво.
    Някъде в центъра ако знаете.
    Аз тъкмо токрих един в една то прятките на Любен Каравелов и те взеха,че го затвориха,а страхотно ми рамкираха един гоблен.
    Днес с майка ми ходихме на шипка 6 и едно голямо ниииииииищо.Ужасно сме разочаровани и двете.
    Така,че моля ви посъветвайте ме къде да отидем.
    Благодаря Ви много за помощта

  2. #2

    Подразбиране

    Правят хубави рамки и в магазин От игла до конец.Намира се под колоните до Женския пазар.

  3. #3

    Подразбиране

    Провери и в книжарницата на Христо Ботев ,която е за материали за художници.Намира се малко след площад Македония по посока на 5-те кьошета.

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета да ползвам темата да питам някоя от вас рамкирала ли е в Практикер?

  5. #5

    Подразбиране

    Има много голям избор на профили на ул.Крум Попов - не зная номера, но е почти на ъгъла с Милин камък . Хубаво е , че там е и работилницата им и така не се налага да слагат допълнително надценка. Профилите са и много евтини, а има и много скъпи - според избора. Аз поне си нося там за рамкиране и до момента съм много доволна. Значи , ако тръгнеш по Милин камък от канала по посока на пазара Римската стена и като стигнеш до няколко- май бяха четири, кюшета, свиваш по Крум Попов надясно и след 10 метра виждаш ателието.

  6. #6

    Подразбиране

    BIBETO предполагам,че става въпрос за това ателие http://vaninabg.com/

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви за отзивчивостта
    Ще кажа по-късно на родитеското тяло и може би ще посетим първо това ателие на Крум Попов,като най-удобно за момента.
    Ако някой знае още и се сеща да напише няма проблем
    Благодаря ви отново

  8. #8

    Подразбиране

    Да! В Практикер - Дружба!

    Оргомно разочарование! Не бяха сложили паспартуто, което избрах, а и това което бяха сложили не беше еднакво - от едната страна беше към 3см. а от другата към 2см. Върнах го - но пак същото!

    Цитат Първоначално написано от valq_78 Виж мнение
    Момичета да ползвам темата да питам някоя от вас рамкирала ли е в Практикер?

  9. #9

    Smile Здравейте

    Във "ВАНИНА" на ул.Крум Попов" работят професионалисти, ще ви консултират, работят бързо.....Всичките гоблени съм рамкирала там и въпреки, че ми е много далече не бих ги сменила

  10. #10

    Post

    Здравейте другото място за рамки е Мосю Бриколаж там има хубави рамки

  11. #11

    Подразбиране

    И аз съм разочарована от Практикер. Наложи се да прерамкирам на друго място след това. Доволна съм от рамкиранто в магазина на Ланарте в София. Не съм сигурна на "Мадрид" или на "Я.Сакъзов се води. Също и от едно малко магазинче под колоните на "Пиротска" на трамвайната спирка, но там е по-малък избора на рамки. Казвали са ми и за ул."Шипка" при художниците, лично аз не съм ходила, но съм виждала готови гоблени от там, идеални са. В "Дружба 1" също има едно добро ателие, има голям избор, можеш са си избираш сам цвета на рамката независимо от този на мострата, но там става доста бавно. Намира се до фото Синьора. В Бриколажа съм рамкирала,добре се получи като цяло, но на рамката имаше една дупка която се вижда доста добре. Може да е единичен случай, не знам.

  12. #12

    Подразбиране Аз да потвърдя

    Ателието в Дружба 1 е много добро. На мен почти всички рамки са правени там. Плюс рамка за едно огледало
    Мисля, че блокът е номер 184 или 183. Те са едни много високи и лепнати един за друг.

  13. #13

    Подразбиране рамки

    Досега слагам гоблените си в рамки в ателие Renesans на ул.Бенковски18.
    тел.9819911.Има голям избор от скъпи и с по-нормални цени.Доволна съм.

  14. #14

    Подразбиране

    Има магазин за рамки и гоблени в търговския комплекс в Овча купел 1 на втория етаж.Рамките са на ОТОРАМ,но аз лично съм много доволна.Всичките ми гоблени,а те са над 50 са слагани там.Има рамки за всеки джоб.Опитайте!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от drmagi Виж мнение
    Има магазин за рамки и гоблени в търговския комплекс в Овча купел 1 на втория етаж.Рамките са на ОТОРАМ,но аз лично съм много доволна.Всичките ми гоблени,а те са над 50 са слагани там.Има рамки за всеки джоб.Опитайте!
    Покажи някой от 50 -те рамкирани там гоблени!

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •