Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 57
  1. #16

    Подразбиране

    За съжаление все още не съм се научила да качвам снимки в нета,но си имам една малка и сладка основателна причина,Имам дъщеря на 1 год.и 5 месеца и от нея не ми остава време,но някой ден ще се науча и ще ви ги покажа.Вече съм си направила албум с моите гоблени в snimka.bg. http://www.drmagi.snimka.bg/tapestri...14702.19469790,там може да видите рамките им
    Редактирано от drmagi : 21.09.2010 в 11:27.

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте,
    Аз вече втора година ползувам едно ателие на ул. "Цветан Минков"№9.Това е на Лъвов мост до Дирекция на полицията и съм много доволна .Имат много голям избор на рамки и цените са сравнително добри.Бързо изпъляват поръчката и с много високо качество

  3. #18

    Подразбиране

    Аз съм клиентка на "Ренесанс " на ул. Бенковска 18 от 1994 год. супер работят и рамкират и различни и оргинални рамки имат . !

  4. #19

    Подразбиране

    Аз използвах услугите на едно ателие на ъгъла на Оборище и Черковна, срещу клон на Алфа Банк. Рамката беше готова за два-три дни и като цяло съм доволна от резултата. За съжаление към момента нямам опит за сравнение с дрги ателиета, но като срок, цена и качество за мен ми се сториха доста добре.

  5. #20

    Подразбиране

    И аз използвах този път "Ренесанс". Доволна съм и от цената и от бързината скоято ми изпълниха поръчката. Дват гоблена бяха готови за два дни, т.е.в понеделник ги дадох, в сряда си ги взех готови. Имат голям избор на рамки и паспарту, а момичето, което приема поръчките, също шие гоблени и консултира добре.

  6. #21

    Подразбиране

    Някой може ли да ми помогне! Търся спешно експресно рамкиране на гоблен в София!Моля ако някой е ползвал такава услуга, в което и да е ателие за упътване Благодаря предварително
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  7. #22

    Подразбиране

    Здравей, можеш да отидеш на ул. "ЦВЕТАН МИНКОВ" Номер 8 /ЛЪВОВ МОСТ, ЗАД ПОЛИЦИЯТА/ - търсиш собственика Тихомир и ти прави гоблена за 20 - 30 мин. Преди малко говорих с него - потвърдено е! Там има изобилие от рамки и паспарту - няма начин да не си харесаш рамка! УСПЕХ!

  8. #23

    Подразбиране

    На ул.Цветан Минков №8 вече две години си рамкирам гоблените и съм страшно доволна.Разнообразието от рамки е огромно и там приемат за експресно рамкиране.Гаранция!

  9. #24

    Подразбиране

    На 21.04.2010 г. отвори врати новият магазин Pro Art - Gallery & Frames в The Mall - Tsarigradsko

    Там има огромно разнообразие на дървени и пластмасови евтини профили за рамки.
    Предлагат каширане, ламиниране, изпъване на гоблени и други услуги свързани с рамкирането.
    Срокът за изработка на рамките е 2-3 дни, като приемат и експресни поръчки.
    Рамкират всичко, за което се сетите: картини, огледала, плазми, гоблени, репродукции, снимки...
    В магазина предлагат и оригинални масла на водещи български художници, голямо разнообразие на репродукции, пластики и др.
    Тел: 0879 35 95 00

  10. #25

    Подразбиране рамки

    Здравейте момичета,искам да споделя с вас за едно място,където правят рамки.Направиха ми гоблена ''Африканска нощ'',стана много хубав.Там има голямо разнообразие от рамки и не излиза скъпо.Намира се на ул.Цветан Минков 8,това е на Лъвов мост зад дирекцията на МВР

  11. #26

    Подразбиране За рамките и още нещо... ;)

    От няколко дни обикалям разните фирми за подмяна на рамка на един стар и ценен гоблен. В резултат стигнах до следното: цена около 55-60 лв., срок на изпълнение - около 3 (три) дни, въпреки, че нямаше кьорав клиент в ателиетата... Тук прочетох за ателието на ул. "Цветан Минков" # 8 (София, първата успоредна на " Мария Луиза" след Дирекция на полицията, от дясната страна на бул. "Сливница") с управител Тихомир Тодоров и се отбих, за което не съжалявам, ама хич. Салонът е безупречно подреден, консултантката е ведра, усмихната, подготвена и делова. Постигната цена - 29.20 лв., срок 2 дни, но приехаха да изпълнят поръчката веднага за същата сума, като ми предложиха кафе или да се разходя по чаршията. След около час се върнах и си взех готовия гоблен. Такива ми ти работи! Сайтът им е: http://framedesignbg.com/

  12. #27
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте! Искам да попитам къде в София правят елипсовидни рамки защото в моя квартал Слатина има магазин за гоблени и рамки,но там няма елипсовидни рамки и продвачката ми каза, че никъде няма да намеря.Питам защото имам гостенка от Русия,която сега в момента е в България, моя първа братовчетка и тя е донасла гоблен който аз съм ушила и съм го подарила,а той е ''Синия замък''.Когато го рамкирам гоблена ще го снимам и ще го покажа.
    Редактирано от Verche_98 : 27.07.2010 в 22:48.

  13. #28

    Подразбиране

    Можеш да направиш нормална рамка с кръгъл отвор на паспартуто. Така се процедира в последно време и се получава много красиво. Иначе нямам представа, къде поставят кръгли рамки, май никъде

  14. #29

    Подразбиране

    Улица"Цветан Минков"№8,Лъвов мост зад Дирекция на полицията.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Адрес: София Лозенец Крум Попов №28.
    Почти на ъгъла с Милин камък . Хубаво е , че там е и работилницата им и така не се налага да слагат допълнително надценка. Профилите са и много евтини, а има и много скъпи - според избора.
    Работят професионалисти и ще останаш доволна.
    Ето сайта им http://vaninabg.com/

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •