Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 57
  1. #31

    Подразбиране

    Майка ми, която шие от години и то много активно, предимно "Вилер" , ползва едно ателие в центъра, близо до хотел "Родина". Страшно е доволна! И от обслужването, и от резултата! Миналата година й правиха и елипса, и кръгла рамка ( в отговор на Verche -98) и правоъгълна рамка с елипсовидно паспарту...Станаха много сладки! Ако някой има интерес, мога да му дам адрес и телефони. Изпитани са! Мен тепърва ме посвещават в тайните на гобленарството, но още от сега и аз се ориентирам към тях, защото знам за какво става въпрос!

  2. #32

    Подразбиране

    Аз мога да препоръчам услугите на арт център Микело на Христо Ботев. Едно от малкото ателиета, които предлагат профили собствено производство, като това дава възможност и за избор на цвета на рамката
    Преди седмица си взех поредния монтиран гоблем от тях и какво да ви кажа ...... нямам забележки.

    Успех!

  3. #33

    Подразбиране

    Аз работя в рекламна фирма и ни се е налагало да търсим рамки. Впечатленията ми са, че рамките собствено производство са прекалено опростени, вършат работа за нещо малко, по-непретенциозно, но за тежки, класически гоблени си трябва хубава рамка. А и в крайна сметка, ако си положил за нещо толкова труд и си вложил емоции при създаването му, хубаво е да му дадеш завършен вид с една подобаваща рамка. Тя става част от самото "произведение", затова мисля, че качественото рамкиране не е за пренебрегване. А и ти остава за цял живот!
    Извинете за лиричното отклонение, но се развълнувах!
    Проверих за адреса на ателието зад "Родина"! Води се на ул. "Владайска" 99-101. Но иначе се стига по-лесно откъм "Кирил Пейчинович"-това е третата пряка след пощата до "Родина" на Руски паметник, вървейки в локалното, в посока "Красно село". Има и дървени, и PVC профили. А жената, която продава, също шие гоблени и си изпипва много добре работата. Тел. е 953 19 90. Има и мобилен, но който се интересува, ще му го пратя на "лични"
    . Надявам се да съм била полезна!

  4. #34

    Подразбиране

    Преди време имаше на ул.Шипка 6,но не знам дали го има още това ателие....
    Редактирано от teen_f : 05.10.2010 в 15:51.

  5. #35

    Подразбиране

    И аз благодаря много за информацията, милички!Скоро ще ми се налага да рамкирам някои гоблени,а информацията публикувана тук , е много полезна!

  6. #36

    Подразбиране

    Магазинът на Плиска същият ли е като този? За фирмата Оторам говоря... ??

    __________________
    Добри пожелания за Великден http://napred.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%...%B5%D0%BD.html
    Пожелания за първи март - празника на баба Марта http://napred.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%...%82%D0%B0.html. Да поговорим за любов и празника на влюбените Свети Валентин http://napred.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%...%B8%D0%BD.html. Нека не забравяме и пожеланията за празника на жените 8 март. В българската търсачка Напред.БГ ще намерите много и красиви пожелания към дамите http://napred.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%...%80%D1%82.html
    Редактирано от SilviyaD : 24.01.2013 в 14:43.

  7. #37

    Подразбиране

    Посетете магазина на бул.Васил Левски№51 А.Там ще разгледате каталога на Красимир Бозов с трийсетина уникални модела на рамки и малки иконостаси за гоблени.Нямат нищо общо с цялата фабрична конфекция която предлагат вьв всички ателиета.За директен контакт с Красимир на GSM0889496944 .

    Рамките на К.Бозов са дьрворезба с перфектно качество, инкрустация от седеф и благородни метали антирефлекторни стькла и в цената е включено всичко. Рамката , опьване на гоблена, стькло ,грьб закачалка .А цените са абсолютно нормални за дьрворезба ! Няма да сбьркате!
    Редактирано от teen_f : 18.01.2011 в 10:15.

  8. #38

    Подразбиране

    А аз искам да изкажа възмущението си от обслужването в ателието което се намира на Крум Попов №28.За бързината,спор няма,а и рамкирането излезе на прилична цена,но обслужването....,нямам думи.Първо,сякаш не аз си плащам за услугата,после двете консултантки не можаха да се разберат какво точно подхожда като паспарту и рамка,а на моите идеи категорично отказаха дори да видят как ще изглежда!Представяте ли си?Та това е моя гоблен и аз си плащам да си го направя така,както на мен да ми хареса.Накрая след доста чудене,избрах нещо средно,защото нямаха това паспарту което исках.Платих за антирефлексно стъкло,но сега както и да се мъча да го снимам,винаги се вижда "петното" на светкавицата.Имам и други гоблени рамкирани с такова стъкло и така не ми се получава.Жалко,че там където ги носих предишните,ателието го затвориха.Беше на Хладилника и бях много доволна.
    Стана доста дълго.Може при мен консултантките да не са били "на кеф",но вече няма да отида там,макар да ми е сравнително близо!

  9. #39

    Подразбиране Възмутена съм

    от ателието Ренесанс, тъй като не получих качествена услуга, независимо, че съм му клиентка отдавна.
    Просто установих, че жената се опитва сама да рамкира гоблените, което предполага и аматьорско изпълнение.Отпред го докарва, но отзад стърчат пирони и хартията е намачкана.След рекламация на моя неголям гоблен за който платих 40 лева, ми се сложи нова хартия на гърба и като се понатисне , се усещат пироните.За подарък определено не става.
    Явно в кризата някои се опитват да печелят на чужд гръб, което е меко казано възмутително.
    Вече ателието ме губи като клиент и ще се насоча към конкуренцията.
    Поне имам избор за в бъдеще!
    Приятелите са твърде скъп разкош...Те струват скъпо не поради това,което правиш за тях,а поради това,което се отказваш да правиш заради тях.
    Х.Ибсен

  10. #40

    Подразбиране рамки

    на Лъвов Мост, ул. Цветан Минков ( зад дирекция на полицията) Има голямо ателие за рамки. Цените са доста добри, имат доста голямо разнообразие и работят качествено. До колкото аз знам, има доста фирми в София които предлагат техните рамки.

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Елена Брайкова Виж мнение
    Посетете магазина на бул.Васил Левски№51 А.Там ще разгледате каталога на Красимир Бозов с трийсетина уникални модела на рамки и малки иконостаси за гоблени.Нямат нищо общо с цялата фабрична конфекция която предлагат вьв всички ателиета.За директен контакт с Красимир на GSM0889496944 .

    Рамките на К.Бозов са дьрворезба с перфектно качество, инкрустация от седеф и благородни метали антирефлекторни стькла и в цената е включено всичко. Рамката , опьване на гоблена, стькло ,грьб закачалка .А цените са абсолютно нормални за дьрворезба ! Няма да сбьркате!
    http://www.goblenivachevi.com/ramki.html
    Тук има прекрасни рамки и много добро обслужване.
    Намира се на горния адрес-даден от Елена.

  12. #42

    Smile

    Момичета знаете ли работното време на ателието на ул. "Цветан Минков" № 9 в София?
    Чудя се дали работи и в неделя....

  13. #43

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ,
    Аз съм от Плевен,но мога да ви кажа къде в София има хубави рамки,ако за вас цената и качеството имат значение отидете там.Ателието се намира на ул.ЦВЕТАН МИНКОВ 8,тел за контакт е 0896 84 14 13 имат и сайт в интернет www.ramki.bg ФРЕЙМ ДИЗАЙН ЕООД.Сигурна сам,че сте останете доволни от обслужването,цената и начина на изработване.ХУБАВ ДЕН.

  14. #44

    Подразбиране "Арт фрейм"

    "Арт фрейм" на бул. Раковски 159.
    Имат и галерии на други места: http://www.artframe-ltd.com
    Фирмата държи на доброто си име и на мнението на клиентите си. Използват качествени материали. Справиха се професионално с трудната задача, която им поставих - един релефен гоблен с бродерия.

  15. #45

    Подразбиране Дървените рамки

    Реклама:
    Здравейте приятелки,
    Реших и аз да напиша някой ред за рамките на гоблените
    Майка ми от години шие и рамкира гоблени и има богат опит.
    Аз сега прохождам и съм начинаеща.
    Не послушах съвета на майка си и сложих ПЛАСТМАСОВА рамка на гоблен.
    Няма да казвам в кое ателие, за да не разочаровам с избора някоя от вас.
    След 5-6 месеца виждам, че златната рамка е избеляла и е станала почти сребърна от слънцето.
    При закачалката рамката се огъна и провисна.
    Истина е, че излезе евтина но сега след като се замисля, че трябва да я сменя не ми се струва вече евтина
    За другите си гоблени вече послушах майка си и сложих дървени рамки с дървено паспарту и станаха уникални, дори скъпия ги хареса
    Рамкирах ги в ателието АРТ ФРЕЙМ на бул.Витоша до Южния Парк.
    Виждам, че и вие знаете, че имат и други магазини..--artframe-ltd.com
    Там ми обърнаха нужното внимание и ми дадоха наистина професионални съвети.
    Момичета не слагайте пластмасови рамки-евтини са, но нетрайни.
    Обръщайте рамките отзад-там си личи дали са дървени-питайте за произхода им!
    Не се подвеждайте и не правете избора си само заради по-ниската цената!
    Шием гоблените достатъчно дълго и за това не правете компромис с качеството на рамките-то има значение!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •