Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 57 от 57
  1. #46

    Smile Продавам рамки за гоблени

    Здравейте,
    Имам около 15 вида рамки подходящи за гоблени, с различни модели и размери.
    Мога да ви изпратя снимки на всички видове, ако някой изявява интерес.
    Пишете ми на имейл eve.nikolova@abv.bg, tel. 0887 95 60 06.

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от darla Виж мнение
    А аз искам да изкажа възмущението си от обслужването в ателието което се намира на Крум Попов №28.За бързината,спор няма,а и рамкирането излезе на прилична цена,но обслужването....,нямам думи.Първо,сякаш не аз си плащам за услугата,после двете консултантки не можаха да се разберат какво точно подхожда като паспарту и рамка,а на моите идеи категорично отказаха дори да видят как ще изглежда!Представяте ли си?Та това е моя гоблен и аз си плащам да си го направя така,както на мен да ми хареса.Накрая след доста чудене,избрах нещо средно,защото нямаха това паспарту което исках.Платих за антирефлексно стъкло,но сега както и да се мъча да го снимам,винаги се вижда "петното" на светкавицата.Имам и други гоблени рамкирани с такова стъкло и така не ми се получава.Жалко,че там където ги носих предишните,ателието го затвориха.Беше на Хладилника и бях много доволна.
    Стана доста дълго.Може при мен консултантките да не са били "на кеф",но вече няма да отида там,макар да ми е сравнително близо!
    Да... Всичко на Крум Попов е Турска пласмаса от Анкара -Фешън---на мен ми отговориха за тези пари толкова.До скоро имаха табела че не носът отговорност за качеството

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ekipbg Виж мнение
    На 21.04.2010 г. отвори врати новият магазин Pro Art - Gallery & Frames в The Mall - Tsarigradsko

    Там има огромно разнообразие на дървени и пластмасови евтини профили за рамки.
    Предлагат каширане, ламиниране, изпъване на гоблени и други услуги свързани с рамкирането.
    Срокът за изработка на рамките е 2-3 дни, като приемат и експресни поръчки.
    Рамкират всичко, за което се сетите: картини, огледала, плазми, гоблени, репродукции, снимки...
    В магазина предлагат и оригинални масла на водещи български художници, голямо разнообразие на репродукции, пластики и др.
    Тел: 0879 35 95 00
    Здравейте!

    Искам да попитам - някой дали е рамкирал във въпросния магазин в The Mall? Ако нямате впечатления, вероятно ще пробвам Vanina - на адреса им в кв. Изток

  4. #49
    Галерия "АПРИ"
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте, с радост мога да ви съобщя че вече предлагаме и истински овални рамки, изработени по ваш размер.

    S3700616.jpg S3700617.jpg

    Поздрави !

  5. #50

    Подразбиране

    Ако желаете може да се свържете с мен.
    0899 013 012 Константин
    Може да погледнете в Галерията какво правя.

  6. #51

    Подразбиране

    Здравейте ��.
    Имам нужда от съвет. Трябва да рамкиране 2 малки гоблена за подаръци. Бихте ли ми препоръчали къде да ги занеса,но да е на прилична цена.

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Hime Виж мнение
    Здравейте ��.
    Имам нужда от съвет. Трябва да рамкиране 2 малки гоблена за подаръци. Бихте ли ми препоръчали къде да ги занеса,но да е на прилична цена.
    За кой град искате да Ви препоръчаме ателие?

  8. #53

    Подразбиране

    Ателието трябва да е в София

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Hime Виж мнение
    Ателието трябва да е в София
    Аз рамкирам в галерия Апри и съм много доволна.
    http://aprigalleria.ovo.bg/
    и на прилична цена.

  10. #55

    Подразбиране Актуален списък


    Актуалният списък на рамки в София нанесен на картата на България Останалите са дистрибутори на тези производители на рамки в списъка.
    Редактирано от AFN : 24.02.2017 в 11:14.

  11. #56

    Подразбиране

    И аз да изкажа възмущението си от отношението на персонала в ателието на Крум Попов. По-възрастната жена е направо нахална с мнението си, саркастична към други вкусове, освен нейният, и въобще се смята за последна инстанция. Загубиха ме като клиент.
    radika@mail.bg

  12. #57

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз съм доволна от галерия Апри!!

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •