Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Да производството наистина може да е от Китай но има различни категории едната е за Западна Европа/там работят най добрите им работници/ а другата категория е за нас понеже ние не сме платежоспособни нищо че вече сме "Европейци"колкото и да е жалко .
    За съжеление Венито е права,има стока произведена в Китай и по качество е по- голямо от оригинала а и цената къде е по- голяма но в България невярвам някога да я внесат несме платежо способни да си позволим да си я купим.Жалко но е факт.........

  2. #2

    Подразбиране

    Последното, което чух, е че при нас в Стара Загора ДМЦ-то е от Турция. За другите градове не знам. Не е Китай, но, уви, не е и Франция.

  3. #3

    Подразбиране

    Не зная дали е турско,но пък и никъде не пише че е произведено "за страни извън европейския съюз" .Пише "made in France",ама иди вярвай.

  4. #4

    Подразбиране

    Да напиша и за моя опит с тези конци - почти всички, които съм пробвала съвпадат с ДМС, но .... до тук при 435; 436 и 775 имаше видимо отклонение, така че не е добре да се започва с едните и да се довършва с другите. По-стръхави са, но това се решава с 1 кърпичка с омекотител, за сметка на това са здрави и на мен поне не са ми пуснали. Ще ги използвам и в бъдеще, особено ако ДМС-то продължи да скача

  5. #5

    Подразбиране

    изчетох цялата тема и останах с впечатление ,че от тези конци rosace сте доволни.има ли някой скоро пак да е купувал от тях и какво му е мнението ако вече ги е ползвал.евентуално смятам да си поръчам по интернет от фирма шехерезада,че при нас дмц е 1лв за чиле.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •