Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Опа.... грешка!

    Гобленът, за който споменах по-горе, че го чакам е с конци Venus.... Те пък какви ли са? Някой да има някакви наблюдения относно тях?
    Аз имам, шила съм два гоблена с тях, не искам да те разочаровам, но аз лично не ги харесвам. Значи лъскави са, като цвят също са добри, но много се размъхват и нищят. Но имат пълно съответствие на DMC. Но аз затова сега ще се преорентирам към това китайско ДМС, сто пъти по-добри са, поне от това, което видях и експерементирах.

  2. #2

    Подразбиране

    Val4e, не си докладвала какъв е резултатът след днешното препичане на слънцето?

    Как е цвета на кончето?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Val4e, не си докладвала какъв е резултатът след днешното препичане на слънцето?

    Как е цвета на кончето?
    Не ми остана време да снимам, утре ще го покажа, конецът не е мръднал, нито е изсветлял, нито се е поразил нещо

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също ших едно гобленче с тях и при пране въобще не пуснаха.Някой сигурен ли е ,че тези ДМС ,които се продават за оригинални са такива?. Дали не са произведени в Хонконг или Тайланд ,пък после да ги купуваме за оригинални? Много фирми са изнесли производството си на Изток. На мен ми се е случвало оригинален конец да ми пусне.Тези поне си казват ,че са Китайски.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •