Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    Аз имам конци Дмц купени от София преди доста години на които си пише " For sale only outside European Union",някъде имаше тема по този въпрос но не успях да я намеря
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  2. #17

    Подразбиране

    Много ме заинтригуваха тези китайски конци, ще кажете ли къде се намира този магазин в София, аз сега в неделя ще ходя там и ако имам време, да отида да видя и да си купя нещо.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsvety Виж мнение
    Ужас Значи едното от двете, въпреки етикета НЕ е произведено във Франция. Предполагам, че е че очевидно, къде са внесли менте...
    А защо непременно да е така, както всеки би си помислил? Аз имам приятелка, която живее в Италия и според нея 90 % от това, което се продава там е от Китай. Само че е по-скъпо отколкото същото в България.

  4. #19

    Подразбиране

    Да се включа и аз в темата.Понеже ших платената Джулия с конци ДМЦ.Ами даааа ви кажа с по-долнопробни конци от товаДМЦ не бях шила.А наистина на етикетите пишешеДМЦ


  5. #20

    Подразбиране

    [QUOTE=Мари;285528]Много ме заинтригуваха тези китайски конци, ще кажете ли къде се намира този магазин в София, аз сега в неделя ще ходя там и ако имам време, да отида да видя и да си купя нещо.[/QUOT

    Мари магазина се намира на Христо Ботев , но за съжаление в събота и неделя не работи

  6. #21

    Подразбиране

    Да допълня Tooth, за жалост вечер работят само до 18 часа!

    Та за да се напазура там, трябва да се бяга от работа!

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    А защо непременно да е така, както всеки би си помислил? Аз имам приятелка, която живее в Италия и според нея 90 % от това, което се продава там е от Китай. Само че е по-скъпо отколкото същото в България.
    Да производството наистина може да е от Китай но има различни категории едната е за Западна Европа/там работят най добрите им работници/ а другата категория е за нас понеже ние не сме платежоспособни нищо че вече сме "Европейци"колкото и да е жалко .

  8. #23

    Подразбиране

    моят съпруг ми донеси от Китай три гобленчета готова комплектовка уших ги изпрахги не са се променили във вашите творби може да ги видите става въпрос за трите бонзаи

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Да производството наистина може да е от Китай но има различни категории едната е за Западна Европа/там работят най добрите им работници/ а другата категория е за нас понеже ние не сме платежоспособни нищо че вече сме "Европейци"колкото и да е жалко .
    За съжеление Венито е права,има стока произведена в Китай и по качество е по- голямо от оригинала а и цената къде е по- голяма но в България невярвам някога да я внесат несме платежо способни да си позволим да си я купим.Жалко но е факт.........

  10. #25

    Подразбиране

    Последното, което чух, е че при нас в Стара Загора ДМЦ-то е от Турция. За другите градове не знам. Не е Китай, но, уви, не е и Франция.

  11. #26

    Подразбиране

    Не зная дали е турско,но пък и никъде не пише че е произведено "за страни извън европейския съюз" .Пише "made in France",ама иди вярвай.

  12. #27

    Подразбиране

    Да напиша и за моя опит с тези конци - почти всички, които съм пробвала съвпадат с ДМС, но .... до тук при 435; 436 и 775 имаше видимо отклонение, така че не е добре да се започва с едните и да се довършва с другите. По-стръхави са, но това се решава с 1 кърпичка с омекотител, за сметка на това са здрави и на мен поне не са ми пуснали. Ще ги използвам и в бъдеще, особено ако ДМС-то продължи да скача

  13. #28

    Подразбиране

    изчетох цялата тема и останах с впечатление ,че от тези конци rosace сте доволни.има ли някой скоро пак да е купувал от тях и какво му е мнението ако вече ги е ползвал.евентуално смятам да си поръчам по интернет от фирма шехерезада,че при нас дмц е 1лв за чиле.

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Нова съм във форума, но и аз прочетох за тези конци "Росаче" и тъкмо се чудех дали да ги заменя със скъпото ДМС. А и нямам каталог на тези конци.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    аз наскоро си понакупих за 10-тина гоблена.В момента шия Трявна с тях.Доволна съм

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •