Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 122
  1. #61

  2. #62

  3. #63

  4. #64

    Подразбиране

    Прекрасно! За кое другарче говориш? Аз имам едни лалета в моята страница. Погледни и кажи това ли е, че ако са един размер ще стане добра серийка. Иначе като композици , много си приличат и си подхождат.

  5. #65

    Подразбиране

    Благодаря ти, Светлана! Разгледах страничката ти с твоите лалета, които също са прекрасни, но и много ми хареса зимния гоблен, както и морския с трите лодки, символизиращ тричленното ти семейство!
    Тук в етапите можеш да видиш, че под сестричето на лалетата всъщност имаме предвид белите рози: http://goblenite.org/showthread.php?t=8291
    Нежнотия с Принц

  6. #66

    Подразбиране Една "целувчица" за всички вас ! ! !

    Добро утро на всички!
    Със сутрешното бързам да ви 'целуна', че да започнем добре тази седмица... ето моята нова миниатюра, която само ме разсейва от Белите рози.. топла, топла, дори все още недовършена, че имам да шия още малко контур, неизпрана и неизгладена:

    'Целувката' от Густав Климт

    Много си ми харесва, но мъжът ми неособено, така че реших да не си губя времето с големите разработки, а да си начеша крастата с това мини.. Ших я 1:4 на българска панама и да ви кажа възхитена съм от резулата.. мисля, че само така трябва да се шие тази схема.. получи се с размер в см: 13х17... цветовете са мой подбор от наличните ми и затова има големи отклонения от оригинала.. както се вижда моята мадама е с добър хемоглобин, една розовка такава.. освен това целувката ми е страстна и оранжева, вместо жълта.. ами не е лошо, ето:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  7. #67

    Подразбиране

    хубавка е! добре си се справила с подбора на цветовете

  8. #68

    Подразбиране

    Страхотни гоблени си ушила.
    И аз се трудя над розите, а лалетата чакат - готова комплектовка.
    Още веднъж поздравления и чакам да видя етап от розите.

  9. #69

    Подразбиране

    В твоя вариант Климт е чудесен и... здравословен

  10. #70

    Подразбиране Вече готова!

    Ето аранжировката с комплекта чаши.
    И както се вижда при оформлението успях да компенсирам липсата на жълт цвят с паспартуто
    При оформлението се справих сама: купих рамката от Джъмбо за 7,99 и лист жълт картон за 1,20. Ами да ви кажа доволна съм от резултата, ето:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  11. #71

    Подразбиране

    Страхотен комплект се е получил!
    Това е и моя идея за подарък на близки хора.. четем си мислите с теб, май.

  12. #72

    Подразбиране

    Цветовете идеално си пасват с чашите

  13. #73

    Подразбиране

    Специални поздравления за Клим-та - много ми харесва и цветовия подбор, и оформлението!

  14. #74

    Подразбиране

    Много ви благодаря!
    bewitch, всъщност този комплект е подарък за самата мен, гобленчето виси със страшна сила в коридора, а всеки ден си пия кафето в едната климтовска чаша.
    matcata и anito11 поиграх си доста с цветовете, но си признавам, че ако тръгна да шия отново някои ще ги подменя определено.
    Освен това си смених снимката на профила. Точно това ще последва от новата година, само че... трябва да завърша 3те начинания, които ме тормозят: един дядо Коледа с фотопаспарту, Белите рози и Края на перфектния ден...
    Нежнотия с Принц

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Малко по малко ще свършиш всичко

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •