Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 122
  1. #106

  2. #107

  3. #108

    Подразбиране Regal Tiger - Dimensions

    Дида, Душкова, благодаря за балеринката!
    Започнах да довършвам започнатите гоблени. Ето моята интерпретация на Кралският (бенгалски) тигър от Дименшънс, шит на бъл.панама 1:4, гобленов бод, преобразувани конци в ДМЦ и Ариадна и каквито имам. Тъкмо го изгладих, тепърва ще го рамкирам.

    И вече с рамка!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 09.06.2017 в 18:54.
    Нежнотия с Принц

  4. #109

    Подразбиране

    А-у-у,тази котка е като жива с тези остри мустаци и очите- в набелязаната цел, чак ноздрите и имаш чувството, че са влажни. Браво!

  5. #110

    Подразбиране Ангели, Ланарте

    Малко класика с Ангелите на Рафаело, фрагмент от Сикстинската капела. Няма да ми омръзне да ги шия, тези са ми за трети път..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  6. #111

    Подразбиране Фрида Кало

    Ших я по картинка, мой подбор на цветовете - стилизиран портрет на мексиканската художничка Фрида Кало
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  7. #112

    Подразбиране Жената с червена коса, РТО

    По картина на Амедео Модилиани, мой подбор на цветовете. Ших я с голямо удоволствие. В серията са три, така че ме очакват още. Засега съм ушила само червенокоската
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  8. #113

    Подразбиране Котешка грация, РТО

    И да се похваля с котката, която току що взех от ателието с топла, топла рамка: Кошачья грация на руската фирма РТО. Отново с мой подбор на цветовете. Шие се лесно и бързо. Ето я - мяу!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  9. #114

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shaton Виж мнение
    По картина на Амедео Модилиани, мой подбор на цветовете. Ших я с голямо удоволствие. В серията са три, така че ме очакват още. Засега съм ушила само червенокоската
    Впечатлявящо!!!!

  10. #115

    Подразбиране

    Прекрасна е тази червенокоса дама. Представяла съм си я оформена в тежка рамка , но това съвременно оформление, много ми харесва. Ще следя и за другите две с интерес.

  11. #116

    Подразбиране Almost perfect, Dimensions

    Благодаря ви момичета, Жената с червена коса в действителност е малък, но много ефектен гоблен.
    А сега минавам да оставя тези почти идеални ангелчета по моя интерпретация на цветовете и с малки промени.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  12. #117

    Подразбиране "Тонкие струны любви", Чудесная игла

    Този гоблен го ших за подарък. Избрах ярка палитра конци и получих касада от цветове. Целия процес на шиене беше същинска цветна терапия за мен. Оформих го сама.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  13. #118

    Подразбиране Непоказвани

    Ето още два малки гоблена, които не съм показвала - единия е подарък в картинка, а другият е трио макове. Шила съм ги по схеми от интернет, с мои конци и оформени от мен с готови рамки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  14. #119

    Подразбиране Парусные лодки

    Ветроходни лодки - авторска схема на Анастасия Усова.
    Влюбих се в него от пръв поглед и го уших на един дъх - буквално за няколко дни. Получи се малко, морско бижу. Ших го с конци от наличните ми и го оформих в готова рамка. Много съм доволна от резултата.
    Единствено след изпирането контура ми се размести, но ще го преживея.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Много хубави гобенчета, shaton , поздравления !

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •