Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 122
  1. #1

    Подразбиране МОИТЕ БРОДИРАНИ МЕЧТИ

    Дами и Господа,

    Тази тема е за моите бродирани мечти - скромната ми колекция от гоблени.

    Разделям творчеството си на ПРЕДИ и СЛЕД като ви открих. Моят първи гоблен беше открит в чекмеджето на майка ми започнат, красив, но недовършен: Първа пролет; 1:4; български конци.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 11.08.2015 в 15:56.
    Нежнотия с Принц

  2. #2

    Подразбиране

    Втора поред е една малка икона, която прави компания на Първата пролет. Незная как се казва, тя е първия ми опит с шиене 1 : 1. Избрах й доста пищна рамка, воала:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.JPG‎ (11.4 KB, 1052 показвания)
    Редактирано от shaton : 16.06.2009 в 14:50. Причина: ЦЪРКОВЕН ПЕРИОД
    Нежнотия с Принц

  3. #3

    Подразбиране

    Малко на брой, но красиви гобленичета си имаш!

    Продължавай в същият дух! Успех с новите начинания!

  4. #4

    Подразбиране

    Това уших в почивките между етапите на Казанската мадона. Много веселяшко, то е в банята, решена в синьо.
    Този малък гоблен бележи периода СЛЕД като открих форума, шито е по схема от интернет.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 22.07.2010 в 15:33.
    Нежнотия с Принц

  5. #5

    Подразбиране ПРЕДИ форума

    Представям Ви кончетата, те са последните, които съм си купувала като готова комплектовка, оттам нататък шия все от нета.
    Коне в реката, Милена стил, конци Пъпетс, 1 : 1.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 11.08.2015 в 15:56.
    Нежнотия с Принц

  6. #6

    Подразбиране

    Добра колекция за млад гобленар!А гобленчето за баня наистина е много веселяшко!Само настроение!

  7. #7

    Подразбиране СЛЕД като ви открих!

    От колекцията гоблени по картини на Франц Хейгъл, първа е Тоскана, 1 : 1, конци: DMC, белгийска панама. Тя е ушита за трапезарията и си чака другарчетата от серията, все още не е рамкирана.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 11.08.2015 в 15:57.
    Нежнотия с Принц

  8. #8

    Подразбиране

    Гоблените са ти чудесни.Щом си във форума , колекцията ти ще нараства.Уверявам те.
    Успех с казанската мадона.Доста труден гоблен е.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  9. #9

    Подразбиране

    Оооо, то имало още! И то от хубави по-хубави! А най-красивият си ни го оставила за десерт! Браво, миличка!

  10. #10

    Подразбиране

    Чудесни гоблени си ушила! Чакаме да видим завършен и този, който е в етапите.

  11. #11

    Подразбиране

    Маре, много са хубави! Много харесвам гоблени, но нямам очи за тях тормозя ги с рисуване на компютър.
    А този гоблен, който е в банята, го харесах още като показваше резултатите от ремонта. Много е весел! )) Предлагам да си го вземеш в новото Ви - бъдещо жилище!
    Поздрави!

  12. #12

    Подразбиране КАЗАНСКАТА МАДОНА

    Когато носих за рамка малката икона се влюбих в друга ушита и в рамка с дърворезба: Казанската мадона! Нея я ших доста време, започвах я и я оставях, може би, защото все още не бях напреднала достатъчно и ми се стори трудна. Ето я!!! Снимките са правени с телефон и не са много качествени, за което съжалявам.
    P.S. добавям и по-качествена снимка, голяма разлика ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 11.08.2015 в 15:58.
    Нежнотия с Принц

  13. #13

    Подразбиране

    За първи път срещам Казанската икона в зелен вариант/ а може би това е от снимката с телефона/, но много ми харесва. Рамката и довършва облика изцяло и много и пасва. Чудесна е, и много ми харесва. Поздравления и нека пази домът и семейството ти!

  14. #14

    Подразбиране

    Много красоти си сътворила!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много ме радва всяко ваше мнение!!! Всъщност Казанската икона не е зелена, това по-скоро е от качеството на снимката с телефон. Но наистина не изглежда толкова тъмна и кафеникава, благодарение на рамката, която е в сиво и доста я променя.
    Нежнотия с Принц

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •