Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 122
  1. #16

    Подразбиране

    браво shaton много красиви и трудни гоблени в началото на гобленарската кариера, представям си какво ще бъде после
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #17

    Подразбиране

    Като начало, въобще не е малкоПоздравления за всичко показано

  3. #18

    Подразбиране

    Чудесни гоблени за млад гобленар.Незнам каква е цветово иконота ,но е много красива!


  4. #19

    Подразбиране

    Всичките ти гоблени са много красиви, а Казанската мадона е върхът
    Тоскана също много ми харесва и ще чакам да се появят и другарчетата и.

  5. #20

    Подразбиране

    vsi4kite ti gobleni sa mnogo krasivi bravo

  6. #21

    Подразбиране Малко да обновя заспалата си страничка!

    Здравейте момичета! Известно време нямах възможност да се занимавам с гоблени, но ето че най-сетне приключих последното ми творение: Слънчогледите, както аз си ги наричам... Както можете да забележите малко съм си променила цветовете, но мисля че много добре се получиха. Показвам Ви двете другарчета рамкирани и заедно на стената:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Нежнотия с Принц

  7. #22

    Подразбиране

    страхотни са.браво за перфектната изработка

  8. #23

  9. #24

    Подразбиране

    Много са красиви и с вкус са избрани рамките
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  10. #25

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Имаш много хубави гобленчета.Най се впечатлих от серията пейзажи.И аз съм им хвърлила око.А пък в рамите,които си избрала са неповторими.Продължавай да ни показваш красоти.

  13. #28

    Подразбиране

    Прекрасни неща. Серията, която създаваш е много оригинална и свежа. С интерес ще очаквам и новите ти попълнения.

  14. #29

    Подразбиране

    Shaton, поздравления за всичко, което си показала. Хейгл са прекрасни.Аз така се бях захласнала по тех преди врем, че си купих първи подходящи рамки Като реша да ги шия само не знам как ще ги напасвам към тях. Пожелавам ти да ушиеш всички и да грейнат в дома ти. Кажи на какава панама ги шиеш и с какъв размер се получават, моля те.

  15. #30

    Smile

    Реклама:
    Shaton, . Преди и след откриването на форума се справяш блестящо. Творбите са страхотни. Хейгл имат много слънчеви рамки. Хайде и другите да украсят скоро дома ти!

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •