Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 67
  1. #1

    Подразбиране БЛАГОТВОРИТЕЛНИ БАЗАРИ

    Момичета, въпросчето ми е ще има ли някакви благотворителни базари до края на годината.
    Ако ще има, моля дайте датите по-раничко, за да има време подготовка .
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране .

    В Бургас, както и в др градове задължително ще има коледен благотворителен базар на Движение на бг майки / в помощ на домовете за деца, лишени от родителски грижи, бедни сем-ва и самотни майки/

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    В Бургас, както и в др градове задължително ще има коледен благотворителен базар на Движение на бг майки / в помощ на домовете за деца, лишени от родителски грижи, бедни сем-ва и самотни майки/
    Предполагам че ти ще си координатора

  4. #4

    Подразбиране

    Разделям Ви по области и региони там, където имаме доброволки и после си менкаме с разни други техни красоти!
    Координирам почти от чужбина !

  5. #5

    Подразбиране

    Ако има някакъв базар в Сливен бройте и мен в кюпа.

  6. #6

    Подразбиране

    В Добрич също ще има благотворителен базар . Аз лично вече започнах подготовката .

  7. #7

    Подразбиране

    Аз също може да участвам с нещо само кажете кога ще бъде в Добрич.

  8. #8

    Подразбиране

    Базара в Добрич ще бъде от около 20 декември и ще бъде на фондацията на родители на деца с увреждания "Свети Мина" някой ако желае мога да го свържа с техни представители, защото работя с децата на повечето от тях!

  9. #9

    Подразбиране

    Вие какво ще подготвяте ? Аз съм се насочила към малки бродерии и гобленчета. Също баба ми иска да помогне и реши да оплете шапчици и шалчета , и терлички . Незнам дали е много удачно , но ако не се продадът може да се подарят на самите дечица .

  10. #10

    Подразбиране

    В Панагюрище също ще има благотворителен базар отново за Дневен център за деца с увреждания но колежките там са се насочили към изработка на гоблени, калъфи за телефони и бижута от мъниста. И аз ще им помогна с каквото мога но все още няма определена дата, може би около Коледа, но аз ще информирам своевременно, ако има желаещи.

  11. #11

    Thumbs up

    Имам едно предложение , нека напишем тук градовете ,в който ще има базари . Така тези в чийто град няма базар ,а желаят да се включат могат да изпратят творенията си в друг град .

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета от миналата година останаха непродадени гоблени.Орхан тази година иска в Пловдив да се направи търг за някое друго детенце.Ако някоя съфорумка реши да помогне на Орхан в организацията-базар в Пловдив ще има.Ако не ще разпределя останалите гоблени по градове,така че за всеки базар да има по нещо.

  13. #13

    Подразбиране

    Относно благотворителния базар в Добрич, публикувам последната информация от фондация "Свети Мина". Базара ще започне към 15 декември пред хотел "Добруджа" в град Добрич. Парите, които ще се съберат от базара ще подпомогнат операциите на две деца с увреждания в Германия. Едното е момченце Марти и е на 6 години, страдащо от Епилепсия,вследствие на киста в мозъка. Другото дете е момиченце, казва се Преслава, също на 6 години с ДЦП. Тя ще бъде оперирана в Мюнхен в продължение на 15 часа и ще изтърпи 6 операции наведнъж за да проходи. За нея са необходими непосилните за семейството и 20 000 евро. На Дани, който ходи в масово училище му е необходима проходилка, струваща над 3000 лева.Той също е с ДЦП. Прилагам и снимки на две от децата и от великденския базар на майките на деца с увреждания.Всяка помощ ще е ценна за тях!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Мили дами една благотворителна организация се нуждае от вашата помощ. Казва се Сдружение "Работилница за надежди" и от Велико Търново. И помага на деца сираци и изоставени от родителите си в село Страхилово. За съжаление малко хора знаят за целта им и затова са малко и помощниците. Тези благородни жени с големи сърца от 1 година усилено помагат с къквото могат на тези малки чаровни създания. Ето ги и тях.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    zeza_v@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Мили дами една благотворителна организация се нуждае от вашата помощ. Казва се Сдружение "Работилница за надежди" и от Велико Търново. И помага на деца сираци и изоставени от родителите си в село Страхилово. За съжаление малко хора знаят за целта им и затова са малко и помощниците. Тези благородни жени с големи сърца от 1 година усилено помагат с къквото могат на тези малки чаровни създания. Ето ги и тях.
    Благотворителен базар ли ще има, кога и къде ?
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •