Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 67
  1. #16

    Подразбиране

    Благотворителният базар ще се състои на 12 и 13 декември в Мола на Велико Търново.
    zeza_v@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране

    Виж как хубаво си се сетила да пишеш и тук за базара във Велико Търново.
    И аз ще взема участие с няколко комплекта за бродерия по мои схеми.Дано да има интерес.
    Не смея да комплектовам други, че да не подгонят момичетата за авторски права.
    И аз ще ви помоля, който може да приготви нещо и да задели за този базар, да не се колебае

    Ето това им е темата:

    Работилница за надежди

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Момичета от миналата година останаха непродадени гоблени.Орхан тази година иска в Пловдив да се направи търг за някое друго детенце.Ако някоя съфорумка реши да помогне на Орхан в организацията-базар в Пловдив ще има.Ако не ще разпределя останалите гоблени по градове,така че за всеки базар да има по нещо.
    Извинявам се за въпроса, може би не му е тук мястото. Аз не разбрах, сигурно съм пропуснала, на кого помогнахме и как миналата година чрез Орхан Мурад? Тогава за първи път се включих , с огромно желание, въпреки, че нямах никакво време, току-що се беше родила внучката ми.

  4. #19

    Подразбиране

    Родителите на момиченцето,за което се събираха парите,успяха някак сами да се справят.След което Орхан намери друго едно момче-3 деца са,когато той се ражда сляп баща му ги изоставя.За да отиде на операция при Мулдашев обаче трябва баща му да се подпише,а той не желае да направи това.

    Парите са преведени по сметката на фондацията на Орхан и доколкото знам все още стоят там.

    Вариант е,евентуално тези пари да бъдат дарени в училище за слепи деца.Или пък да дочакаме онзи баща да даде заветния подпис и момчето да замине.

    Това е положението към момента.

  5. #20

    Подразбиране

    за В.Т. ние какво трябва да предоставим?
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    за В.Т. ние какво трябва да предоставим?
    BaMbIto каквото пожелаеш. Може и малки минита да направиш те ти пращат рамките и си ги рамкираш сама. Ако искаш може и картички. За каквото имаш време и желание.
    zeza_v@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    за В.Т. ние какво трябва да предоставим?
    На минали базари имаше плетени шалове, шапки, рисувано стъкло, макаронени ангелчета.В другия форум момичета правят много красиви кукли.Кой каквото може да изработи ръчно.
    Аз съм направила няколко комплектовки на гобленчета по мои схеми.А също и един снежен човек съм оцветла, вътре пълен с бонбончета:

    Редактирано от sissak : 12.11.2009 в 12:03.

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Родителите на момиченцето,за което се събираха парите,успяха някак сами да се справят.След което Орхан намери друго едно момче-3 деца са,когато той се ражда сляп баща му ги изоставя.За да отиде на операция при Мулдашев обаче трябва баща му да се подпише,а той не желае да направи това.

    Парите са преведени по сметката на фондацията на Орхан и доколкото знам все още стоят там.

    Вариант е,евентуално тези пари да бъдат дарени в училище за слепи деца.Или пък да дочакаме онзи баща да даде заветния подпис и момчето да замине.

    Това е положението към момента.
    Идеята беше да се помогне на някого ...надявам се ще ни информираш когато това се случи. Уж всичко беше продадено а наскро прочетох че са останали.
    Нямаше прозрачност . На мен лично тази инициатива ми дойде леко изкуствена - просто ей така натрупахме девиденти за други хора.
    Както и да е

  9. #24

    Подразбиране

    Никъде не съм писала,че всичко е продадено.Това е първото.
    Второ всички пари са преведени по тази сметка и все още са там.За Орхан няма значение къде ще отидат парите.Дайте идеи и те ще бъдат разпределени.
    Не знам за кого и какви дивиденти сме натрупали,като той самия често е помагал на различни училища-било то за слепи дечица или други.За мен дивиденти никакви нямаше също,тъй като никъде не е използвано моето име(по изрична молба,защото според мен благотворителността трябва да е анонимна ).
    Юра ти поне си в Пловдив.Ако имаш такива съмнения,да ти дам телефона на Орхан Мурад,срещнете се и решете тези пари за какво да бъдат дарени.Той самият дори поиска среща с Пловдивската група и явно единствения начин е той да дойде на някоя ваша среща...Мога самосиндикално да предложа някаква кауза,но при положение че всички вие сте дарявали гоблени не е редно аз сама да вземам такива решения.....
    Именно за да не ме обвините в шашми дадох парите на ducky тя да ги внесе по банковата сметка на фондацията.Но явно и това не помага....Моля не търсете под вола теле....Обидно е.И не ме карайте да съжалявам,че изобщо съм организирала такъв базар и то от чисто човешки подбуди.

  10. #25

    Подразбиране

    Лек щрих и от мен:
    Ако съм разбрала правилно , от нас, пловдивската група, се иска само да застане някой зад щанда и да се грижи за продажбите.Е, подреждането се разбира от само себе си.
    Може да се организира график по двойки, тройки.
    Доколкото разбрах г-н Мурад ще се погрижи за място.А това никак не е малко.
    Ако нещо не съм разбрала, поправете ме.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  11. #26

    Подразбиране

    Да,в случай че решите да правите базар във вашия град,тъй като там Орхан Мурад каза,че може да осигури безплатно място за излагане на гоблените,както и да покани различни представители на медиите.Става дума да могат да се продадат и останалите дарени гоблени.Ако не бъде организиран такъв базар-всички гоблени ще бъдат разпратени по градовете,където ще се организират базари.
    Само да добавя,че Орхан Мурад каза,че ако ще възникват съмнения за PR и за изчезнали пари предпочита да изтегли парите от сметката на фондацията и да ги върни обратно на хората от форума.
    Май вместо да изпишем вежди,избодохме очи...Решението е ваше..

  12. #27

    Exclamation

    Нещо извън базарите, но важно . Разгледайте това - http://www.svetinikolai.org/dariteli.php .

  13. #28

    Подразбиране

    в софия ще има ли базар и ако има къде ще е

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили момичета и момчета, в Дневен център за деца с увреждания "Дъга" в гр. Панагюрище ще се проведе благотворителен търг за продължаване за набиране на средства за специализиран превоз за децата от доба. Снимките на нещата изработени от директорката и персонала на дома ще кача във моята страничка с готови творби.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •