Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 67
  1. #31

    Подразбиране

    искам и аз да помогна.имам 3 ушити малки гобленчета ще ги рамкирам.ако мислите че е подходящо като идея мога да ги предоставя за благотворителния базар.от софия съм моля ако мога да помогна пишете ми
    и още нещо да попитам-какви други неща са подходящи-дрехи обувки храни ..........

  2. #32

    Подразбиране Благотворителен базар на коледни картички

    Днес в Гимназия "Христо Ботев" гр. Попово бе отктрит благотворителен базар за коледни картички. Това е първата от поредица благотворителни инициативи в училището.
    В понеделник - 21 декември - предстои откриването на кулинарна коледна изложба базар.
    Всички "стоки" са изработени от учениците на гимназията.
    Събраните средства ще бъдат предоставени на нуждаещи се абитуриенти.


    Светлината е благодат, тя е символ на живота, божи дар.
    Нека я пуснем в домовете си, в душите си.
    Нека да съумеем да запазим
    магията на коледната нощ
    през цялата година,
    за да бъдем по-добри,
    да се обичаме повече
    и да имаме силата
    да сътворяваме
    по едно малко чудо всеки ден –
    една усмивка, едно добро дело,
    един топъл жест.
    Бъдете живи, здрави
    и истински щастливи!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (27.5 KB, 6 показвания)

  3. #33

    Подразбиране молба

    Скъпи съфорумки от Сливен!

    В училището на дъщеря ми има едно детенце с лоша диагноза. Решили сме /родителите и учителите/ да направим благотворителен базар за да съберем малко парички за лечението му. Насочили сме се към великденска и пролетна тематика - картички, украсени яйца, дребни сувенири и т.н.

    Ако Ви е на сърце и имате възможност, моля подкрепете идеята - защото няма нищо по-тъжно от очите на болно дете и нищо по-страшно от майка, която няма финансова възможност да помогне на детето си!

    Ако колежки по хоби от други градове също искат да се включат ще дам и адрес ако трябва.
    Редактирано от anito11 : 23.02.2011 в 17:05.

  4. #34

    Подразбиране

    Направо дай адрес да пращаме по нещо! Понякога въпросът не е само финансов-с базара ще привлечете повече хора към проблема, а и тези, които трудно откъсват левче от сърцето си и го правят само за очи ще са сигурни, че получават "нещо" във вид на сувенир с/у дарението си! Дано успеете да помогнете повече. Аз мисля да пусна малко картички като тези:
    http://skorpions.snimka.bg/experimen...-izonit.464227

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Направо дай адрес да пращаме по нещо! Понякога въпросът не е само финансов-с базара ще привлечете повече хора към проблема, а и тези, които трудно откъсват левче от сърцето си и го правят само за очи ще са сигурни, че получават "нещо" във вид на сувенир с/у дарението си! Дано успеете да помогнете повече. Аз мисля да пусна малко картички като тези:
    http://skorpions.snimka.bg/experimen...-izonit.464227
    Благодаря!!!
    Редактирано от anito11 : 23.02.2011 в 17:05.

  6. #36

    Подразбиране

    Ани аз също ще ушия нещичко и ще изпратя.Може да е малко но ще го направя от сърце за здравето на детенцето.

  7. #37

    Подразбиране

    Благодаря на всички отзовали се за подкрепата!!! Плана ни е да излезем на маса в пешеходната зона на града от 17.03. до 02.04. Няма срок за предаване на предметите, т.е. дори и когато тече разпродажбата може да се предават.

  8. #38

    Подразбиране

    Скъпи съфорумки, ако някоя от вас е решила наистина да участва със свои творения в благотворителния базар, за който е писала Анито11 по-горе, моля по-бързо да изпратят нещата си на посочения от нея адрес. Тази сряда - 17 март, базарът ще бъде открит, така че няма време!

  9. #39

    Подразбиране

    Пуснах пакетче през Еконт-търси утре до поискване на твое име в офис Светлина на ул Ст Караджа 6 и успех-малко е, но от все сърце!

  10. #40

    Подразбиране

    Преди 2 дни видях че сте писали. Шиех една Молитва. Тази сутрин я довърших и ще я изпратя. Дай боже да се оправи детенцето.

  11. #41

    Подразбиране .

    Благодаря - чудесни сте момичета!!! Капка по капка - вир става! Днес получих изпратените по пощата от Панар /teen - Хасково/ и Светла Петрова /Бургас/. От Сливенската група изработени предмети вече ми дадоха: Marji, Masha, Iasi, Via1313, Kapa, Татяна Башева /Моля за извинение, че не пиша точно имената и никовете/, обади ми се и Камелия, че е приготвила нещо. Благодаря още веднъж! Дано успеем да помогнем!!!

  12. #42

    Подразбиране

    Последно от 22 до 31 Март, всички работни дни пред "Печ". Заповядайте ако имате възможност!!!
    Аз ще бъда във вторник, четвъртък и петък през първата седмица /за втората още не знам/.

  13. #43

    Подразбиране

    След малко по-дълго издирване в дебрите на Еконт картичките са при мен - благодаря ти Диана /skorpion/.

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на Вяра за втората партида и на Камелия за участието /вече има кандидати за сърчицата и започна наддаването/.
    Благодаря Ви, момичета за съпричастността и за това че отделихте от своето време и материали!
    Дано успеем да помогнем на детенцето!!!
    Организирани са и благотворителен концерт на ученици от училището /на 20.04. / и няколко представления на Кукления театър в града /даряват приходите/.
    До тук в поставената урна в коридора на училището има събрани над 1000 лева.
    Редактирано от anito11 : 31.03.2010 в 22:02.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •