Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    То май повече прилича на кетчуп... не че го обичам.

  2. #17

    Подразбиране

    Да, може и с кетчуп да се замени, не е фатално.

  3. #18

    Подразбиране

    Ауу, Джемма, как само ти завиждам за бебето, направо е прекрасно!!!

    А по въпроса, аз например много харесах тази солена торта по рецепта на Джемма и я правих даже два пъти- веднъж за Коледа и веднъж за Нова Година.
    Рецептата е някъде из форума (май е крайно време да си я препиша), ей сега ще я потърся и ще сложа линка.
    http://www.goblenite.com/phpBB/viewt...er=asc&start=0
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Много, много благодаря за всички

  5. #20

    Подразбиране

    Всичко мина чудесно, за жалост не можах да направя снимки. Но по-касно подробно сте разкажа

  6. #21

    Подразбиране

    Джемма, чак сега видях снимката с черното бебе Честито! Само едничко ли е? Голяма тръпка си е - нашата (мама куче) беше родила 3 бебета и сега едното си го гледаме, вече 6 годишна госпожица!

    Извинявам се за отклонението от кулинарията. Пиши във Вашите истории как се справя мамата.

  7. #22

    Подразбиране

    Биби, със закъснение честит рожден ден, не обърнах внимание на датата,асега забелязах,че вече е минал. Пожелавам ти всичко най-хубаво, особено здраве

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    Djemma, благодаря за благопожеланията!
    А иначе, всичко мина добре. В крайна сметка направих милешки пържолки в топено сирене и сметана за нас/за детенце само пил.пържолка на скара, салатка "а ла Фантазе", изпържих картофки и спретнах една тортичка. Нея направих от два блата - един с орехи и канела и един с мляко и яйце. Двата блара разрязах на половина - по диаметъра и леко ги разминах, като освен това размених бялата е кафявата част - дано ме разбирате :?
    Ами получи се нещо доста сносно, а иначе мъжът ми каза, че на вкус е стархотна

    Ами това е в общи линии

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •