Показване на 1 до 15 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Вижте,никой не е идеален!Аз си имам любима фирма и това е Вилер,но това не означава ,че не си купувам и от други фирми.Няма безгрешни хора и понеже гоблените се комплектоват от такива,значи,че и грешки стават.Харесвам и Казанлъшките ,може би повече от другите Български фирми,но Милена стил е с много идеи ,новости и от тази фирма,човек,може да открие нещичко и по своя вкус.Така,че не съдете строго ,а просто си изберете и се наслаждавайте на творението си.Сега ,дори и да не стигне някой конец,на пазара се предлага всичко и човек може да си набави.Както се казва и аз съм гризвала дръвчето ,но това е човешко и се прощава.Бих си позволила,дори да използвам един библейски израз:Ако има сред вас без грешни ,нека първи да хвърлят камък...

  2. #2

    Подразбиране

    Браво ,момичета, за искрените и точни мнения!всеки има право на избор както на фирма , така и на модел! Но и всеки уважава вкуса на другия, защото е вложил труд и сърце в изработката!

  3. #3

    Подразбиране

    Това лято като си ходих в България си купих Рилския манастир на Милена Стил.
    Започнах да го шия преди една седмица .Вървеше доста добре докато си дадох сметка ,че цветовете на комплекта са яко оплескани .
    Над първия ред купули има едни във вишневи нюанси .В моя комплект такива конци няма ,всичко е в жълто .
    Не знам какво да правя .Ако съм в България ще ме чуят .
    Моля ви някой ако го е шил бих искала да говоря с него .
    Тази фирма винаги слага каквито конци имат в наличност .Преди години ших един Земен ангел ,същата работа ,вместо лилаво бяха сложили синьо ,но не беше фатално .
    Сега се чувствам излъгана .Питам се дали са виждали скоро Рилския манастир .
    Не е честно да се подиграват така с нас .
    Дайте ми съвет!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •