Показване на 1 до 15 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Разбирам всички , които пишат срешу фирмата "Милена стил " , ама що не сравним нещо друго - наистина само Солария е дизайнерска - изцяло , но ... мен например ме интересува крайния продукт - как изглежда накрая дадения гоблен - и Холадската воденица и Коне в реката и т.н. са все гоблени на Милена стил - е всички казахте , че изглеждат чудесно , а и аз съм доволен . Сега Водопада - от Милена стил -ще ви покажа много скоро , става ( според мен ) чудесен . И - първо е с 10-ина цвята повече от този на Гобленсет и мога да кажа , че има голяма разлика във външния вид , с това което съм видял от руски форуми . А що се отнася до списанието , допадат ми четливите схеми и възможността да избирам от два вида конци. А по въпроса за комплектовките - вътре схемите са и четливи и качественно принтирани. Та - ако плагиатството е причина да се откажеш от шиенето на гоблен , у мен възниква въпроса - къде е желанието за гобленарство . Хубавото е едно - като не желае някой да шие от " крадени" схеми - има и фирми предлагащи - Вилер оригинал . Дано не обиждам някого с това си мнение , аз купува и ще купувам гоблени , които ми харесват - виждам го ушит - и купувам комплектовката , за което точно този форум - много ми помага . А според мен - добрия гобленар има усет за добрия гоблен , а от кого ще го купи - личен избор



    И да не остана неразбран - не съм рекламен агент на Милена стил , нито ми плащат за това . Просто така мисля
    не исках да обидя никого, а и когато започваш с гобленарство и никога досега не си шил гоблен е лесно да се откажеш заради лош опит. това си е мое мнение. винаги има две страни на монетата и винаги ще има различни мнения,но аз съм човек,който обича да се захване с нещо и то да се получи наистина красиво. това,което аз видях не ми хареса, а и вече съм запозната с повечето фирми в тази насока . на мен не ми пречи дали ще дам 20лв или 120лв за един и същ гоблен. важното е да се получи красив и да не ме е яд, че съм си бола очите толкова време. всеки знае себе си!!!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  2. #2

    Подразбиране

    Всичките комплектовки на Милена стил досега са ми били с перфектни схеми и хубави конци (Ариадна). Освен това, това което съм шила, се е получило прекрасно, може да бъде видяно в галерията ми. Повечето гоблени са със схеми и ключ от списанието, няколко са готови комплекти. Да, разликата с Ланарте и Дим е огромна, но съгласете се, не всеки има парите за оригинал и щом му харесва този дизайн, който предлага МС... Вярно, че крадат, но не само те крадат.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •