Показване на 1 до 15 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Скъпа mayza, напълно подкрепям мнението ти - който държи на имиджа си, трябва да го защитава. Не е въпроса да се купят 2/3 чилета, а принцип. Сядаш да сътвориш нещо красиво - и хоп, на този, на който си гласувал доверие - порти те. Особено за тези, които сега започват това може само да ги разочарова.

  2. #2

    Подразбиране

    Сядаш да сътвориш нещо красиво - и хоп, на този, на който си гласувал доверие - порти те. Особено за тези, които сега започват това може само да ги разочарова.[/QUOTE]

    Нери, не става въпрос че някой те е изпортил, ако не ти харесва неговия подбор на цветове. Това са само различни вкусове. Изпортване е, когато конците не достигат или не отговарят на марката /напр. на комплекта пише, че са Анхор, а всъщност са Ариадна/, схемата е кофти.
    А на тези, които сега започват можем да пожелаем успех и повече лично виждане, и да сътворят красиви гоблени.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pelambre Виж мнение
    Сядаш да сътвориш нещо красиво - и хоп, на този, на който си гласувал доверие - порти те. Особено за тези, които сега започват това може само да ги разочарова.
    [/QUOTE]Нери, не става въпрос че някой те е изпортил, ако не ти харесва неговия подбор на цветове. Това са само различни вкусове. Изпортване е, когато конците не достигат или не отговарят на марката [/QUOTE]

    В същност си е чисто "изпортване" ако на снимката на кутията на готовата комплектовка примерно наметалото на конника е син цвят , а в комлекта е червен.Не става въпрос за различен вкус , а за ЛЪЖА. Ако не ти стигнат конците или са друга марка от обявеното си е чиста измама.Все пак не сме го комлектовали сами , а сме си купили "дизайн". В каталога е един модел , а това което получиш след като си вадил очите си е друго!
    Що пък да се промирявам?
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  4. #4

    Подразбиране

    Нестинарка, аз точно това казвам, че е измама да ти дадат по-малко конци или различна от обявената марка. Но съм съгласна, че и ако на картинката наметалото е синьо, а в комплекта червено /Някой във форума беше дал подобен пример с "Рилски манастир"/ пак си е измама. То всъщност си е чисто недоглеждане, немарливост на производителя. Аз съм много далеч от мнението, че някой производител умишлено би направил подобна комплектовка. Така разваля имиджа си. Това е грешка и затова трябва да може да се прави рекламация. Четох в този форум, че на някой не му бяха достигнали конци в комплектовки на Пермин и фирмата, от която са го закупили са им пратили допълнително. Дори мисля, че в сайта на Коутс има такава подобна уговорка.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pelambre Виж мнение
    То всъщност си е чисто недоглеждане, немарливост на производителя. Аз съм много далеч от мнението, че някой производител умишлено би направил подобна комплектовка. Така разваля имиджа си. Това е грешка и затова трябва да може да се прави рекламация. Четох в този форум, че на някой не му бяха достигнали конци в комплектовки на Пермин и фирмата, от която са го закупили са им пратили допълнително. Дори мисля, че в сайта на Коутс има такава подобна уговорка.
    Не мисля , че грешка , защото е променена гамата на цветовете - не сгрешен един конец.За грешка по-скоро ще приема недостига на конец , отколкото смяна на цяла гама .
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •