Показване на 1 до 15 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rumi26 Виж мнение
    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!
    Здравейте!

    В момента завършвам Мостар на ТПК "Заря" и мога само да кажа, че е отврат!!! Направо съм бясна! Конците са потресаващ боклук!!! Повечето са страшно тънки и постоянно се късат, панамата прозира там, където и шито с тъмни цветове, хвърчат мъхчета докато шия и ми се възпалиха очите от тях! За панамата пък да не говорим... просто ужас... толкова труд хвърлих за нищо, но нали ми е първият гоблен... занапред ще си знам от тези да не купувам!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zuludin Виж мнение
    Здравейте!

    В момента завършвам Мостар на ТПК "Заря" и мога само да кажа, че е отврат!!! Направо съм бясна! Конците са потресаващ боклук!!! Повечето са страшно тънки и постоянно се късат, панамата прозира там, където и шито с тъмни цветове, хвърчат мъхчета докато шия и ми се възпалиха очите от тях! За панамата пък да не говорим... просто ужас... толкова труд хвърлих за нищо, но нали ми е първият гоблен... занапред ще си знам от тези да не купувам!

    Момичета,не ми се сърдете,но в тази тема коментираме само "Милена стил".Боя се да не стане объркване на мнения.Ако в главната тема "Измамници....."няма споменатата от вас фирма,открийте нова тема.
    Благодаря ви за разбирането.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    Ох...защо не прочетох тази тема по-рано.Купувала и шила съм няколко на Милена стил, малки гобленчета и си мислех, че просто техните гоблени са с по-наситени цветове.Вие оставете това, ами сега купих преди броени дни 3 броя!От които два за подарък за Коледа за съфорумки.И вече са опаковани...Единият съм го шила и се получава добре, дано и с втория е така.Третият е с ДМЦ конци, дано и на него всичко му е наред, че не е евтин.Ох...Иначе на линка долу може да видите какво съм шила на Милена стил /под самия гоблен си пише от коя фирма е/и какъв е резултатът.С конци Пупетс и Ариадна.Не са лоши според мен.Винаги съм ги купувала от магазина им и всички са си били оригинални комплектовки, конците са стигали и оставали, въпреки че се е случвало да разшивам, а разшия ли същия конец не го ползвам.А на ТПК "Заря" един гоблен съм ушила - първият ми, но не съм доволна от цветовото съчетание.някак блед ми е.
    Май на мен угода няма - я наситен, я блед...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •