Цитат Първоначално написано от petkova26 Виж мнение
Здравейте! Аз си купих готов комлект от Милена стил и заплатих за скъпите конци Anchor и като отворих комлекта конците бяха с етикетите на евтините-Ariadna .Отидох в магазина и им казах за проблема и те веднага ми го смениха с нов комплект с Anchor!
Преди време се бях оплакала, че във Варна преди време, след дълго търсене, намерих Исус с трънения венец. Питах тогава продавачката в магазина под Червения площад какви са конците и дали може да отвори кутията, за да видя набора за гоблена. Тя ми отказа, защото кутийките, явно предвидливо, бяха опаковани в целофан.
Е, на това му викам аз мошеници!
Извинете, че се повтарям, но когато ви разказах за това, не подозирах, че съм запазила етикетчето от гоблена, който изхвърлих от яд, когато го отворих и видях, че има само един конец - тъмно кафяв, при това Ariadna.
Та въпросната фирма е Милена Стил.
Направили са този красив гоблен да се бродира само с един цвят, а там където косата на Исус е на по-тънки кичури, е дадено да се шие с контури само. Това е отвратително!
Поне да имате предвид когато заглеждате техни гоблени - все нещо не е наред, но аз тогава нямах тази информация...