Показване на 1 до 15 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, ако трябва да съм напълно искренна - до сега не съм използвала конци Ариадна. Преди няколко дни видях ушит гоблена "Трявна" на Милена Стил с тези конци - е........честно казано не ми хареса. Няма го онзи блясък и наситеност на тоновете като на DMC и Anchor. Но това е лично мое мнение.
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  2. #2

    Подразбиране

    имам няколко ушити гоблена на милена стил, можете да ги видите в тема и аз искам да се похваля във форума http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=2023
    бях много доволна от комплектовката докато работиха с конци пъпетс, откакто смениха конците с ариадна обаче нещата не стоят така.
    можете и сами да видите, че небето на сезони лято и зима не са добре съчетани, на зимата изобщо не личи че цветовете са два, а на лятото комбинацията е такава, че мисля да разшия всичко и да го направя нанаово, същото е положението със зелените и кафяво-бежовите цветове на лятото.
    не налагам мнението си, но ще е загуба на време и нерви да ушие нещо, а после да се разшива и да се търсят по-добри комбинации
    весели празници



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  3. #3

    Подразбиране Плаче ми се от тяхната Ариадна!!!

    За нищо на света няма да повторя грешката да си купя техен гоблен комплектован с Ариадна!
    Ядосана ,разочарована и отчаяна съм от това което се получава от моята "Ковачница"-на нищо не прилича А съм ушила доста и не знам кой път да хващам?Ами то на Казанлък с български конци да бях я взела-по-хубава щеше да стане!Толкова съм им бясна,че ще го доушия и ще го подаря на уважаемата г-жа Нецова или както там и беше името!
    Като няма толкова богата палитра в Ариадна-да не комплектоват големи гоблени да лъжат хората и да се подиграват с труда им
    Моля за извинение за лошата снимка!Не прилича на нито един от гоблените на които съм се възхищавала на живо или във форума и заради които се запалих да го ушия!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    момичета, а някоя от вас теглила ли си е от безплатните схеми който ги предлагат фирмите (някой от тях доста известни) . кажете някакви отзиви и къде има религиозни гоблени (т.е. схеми) за теглене.
    дали ще излезе по евтино така ?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •