Показване на 1 до 15 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    http://www.milenastyle.com/catalog/c...oducts_id/2146

    Това е новия модел на Милена Стил. Не знам защо, много ми прилича на моя разработка от миналото, която се оказа и много сполучлива

    Пуснала съм я в нета отдавна, така че е достъпна за всички, ако някой се интересува, намира се тук http://www.4shared.com/file/1768729/...ified=b5e26e62 парола 123456 в XSD формат.

  2. #2

    Подразбиране

    Araxna

    А защо на мен ми се върти още един гоблен - портрет на дама с пауново перо, пак твой и някой беше спечелил конкурс в първите броеве на Галерия бродерия.
    Твоите гоблени са много популярни.

    В интерес на истината двете испанки ми харесват, особено есен. Видях лятото ушит, стои много красиво.

  3. #3

    Подразбиране

    Моделите са още 2 - едно момиченце с гургулица, и една италианка с ветрило от пунови пера, но само този е ушит по моя модел, в Галерия бродерия и трите бяха отпечатани с грешки, което доста ме възмути, сякаш беше нарочно, а докато не бъдат ушити, не мога да знам дали са добри, така че не се гордея с тях. Но дали е случайно, че само този модел, който е ушит от мене лично по моя модел и е доказано сполучлив е в сайта на Милена Стил? Всъщност това не ме засяга особено, така или иначе не съм имала намерение да печеля пари от тях, но искам да се знае, че този модел го разпространявам свободно и всеки който го харесва, може да го изтегли и ушие, а не да дава пари на Милена стил.
    А що се отнася за испанките, аз съм виждала оригиналните картини и съм шила разработка по едната на една прекрасна американска дизайнерка - Elsa Williams, така че няма начин да ми харесат, имайки база за сравнение. Все пак трябва да се признае на Г-жа Нецова известно умение за дизайн, моделите са кулурно разработени, независимо че не са особено красиви, аз лично се надявам, че уменията и ще пораснат с течение на времето и ще започне да пуска собствени дизайни и ще престане да преработва известни вече такива.
    Редактирано от Araxna : 09.04.2009 в 12:56.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Araxna Виж мнение
    ... аз лично се надявам, че уменията и ще пораснат с течение на времето и ще започне да пуска собствени дизайни и ще престане да преработва известни вече такива.
    Дали ще доживеем такъв момент???
    Смея да твърдя, че преди време имаха доста по-стойностни и сполучливи модели ... май градацията е обратна
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Аз поне не се сещам за нищо наистина добро, което да е лична разработка на Милена Стил, с изключение на някои неща, оригиналите на които така или иначе не могат да се нарекат истински схеми, а тя ги е доразработила с известен успех и ги е привела в годен за шиене вид. Иначе всичко останало добро е крадено, но пък тя не е единствена, просто само тя е толкова известна и разпространена, че да се занимаваме с нея.
    И наистина се надявам заради клиентите й, които няма да намалеят заради нашите разисквания, които не са виждали оригиналите и не могат да направят сравнение, но това си е само надежда...
    Редактирано от Araxna : 09.04.2009 в 13:55.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Araxna Виж мнение
    А що се отнася за испанките, аз съм виждала оригиналните картини и съм шила разработка по едната на една прекрасна американска дизайнерка - Elsa Williams, така че няма начин да ми харесат, имайки база за сравнение. Все пак трябва да се признае на Г-жа Нецова известно умение за дизайн, моделите са кулурно разработени, независимо че не са особено красиви, аз лично се надявам, че уменията и ще пораснат с течение на времето и ще започне да пуска собствени дизайни и ще престане да преработва известни вече такива.
    Не знам чии са картините , но съм виждала това http://www.hadleyhouse.com/artwork/a...2&artistID=102

  7. #7

    Подразбиране милена стил

    аз съм много доволна от гоблените на милена стил поръчвам си ги директно от пловдив-готови комплекти и досега не съм имала проблем имам 4 ушити и още 10 броя в кутиики които чакат да бъдат ушити според мен фирмата е номер 1
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •