Цитат Първоначално написано от sneji
Не знам,но както казах когато поставих темата,"Холандската воденица" не ми хареса как стана-някак си много тъмен.А пък конците трябваше да са Котва,но на тях нямаше никакви етикети,за да докажат това.Освен това при шиене,конецът постоянно изтъняваше в края и се късаше(ако мога да го обясня така ):?,нямаха никакъв блясък,абе с една дума- конците нямаха никакво качество.А все си мисля,че Котва са реномирана марка с гарантирано качество нали
Съжалявам, че толкова късно видях темата - иначе щях да отговоря навреме. Относно липсата на етикетчета върху конците Котва, бих искала да поясня, че фирмата ни ги закупува на гранки и конуси от вносителя Коутс България. Поради тази причина чилетата нямат индивидуален етикет. За спада в качеството ни е известно и сме информирали колегите от София. Надявам се в Германия да правят нещо по въпроса. В никакъв случай не бихме си позволили да напишем, че гоблена е с Котва, а да сложим Пъпетс или български конци. За пояснение на всички във форума - НЕ работим с български конци от 2000г насам. xxxxx xxxx xx xxxxxxx xxxxxxx xx xx xxxxxxxxxxxx, xxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx, xxxxxxxx.

Редакция: flame