Показване на 1 до 15 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте!Имам няколко ушити гоблена на "Милена стил".Не пробвайте "Сиси"и "Замъка Мерсбург"-несполучливо съчетание на цветовете.Красиви ми станаха "Мадоната с гроздето","Майчина усмивка" и "Мадона Феручи".

  2. #2

    Post Здравейте и от мен!

    Здравейте!Да ви кажа честно, предполагам , че може би на почти всяка фирма могат да се открият несполучливи разработки.Хубаво е ,когато попаднем на такива(язък само за хвърления труд) да съобщаваме, както правят и много от хората , писали по тази тема.В момента шия "Пролетен букет" на "Милена - стил" и нямам проблем с цветовете, даже бих добавила, че изглежда в пъти по - добре отколкто на картинката.Пожелавам все по - рядко да попадме на несполучливи комплекти и труда ни да не отива на вятъра.Аз също ще споменавам , ако попадна на проблемен гоблен.Желая ви успехи

  3. #3

    Подразбиране

    Като цяло имам добри впечатления от "Милена стил".Голямото ми разочарование обаче е гоблена "Лятна идилия"с конци Ариадна.Майка ми го уши и колкото и да се мъча не намирам нищо общо с оригинала.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм шила "Ковачницата" на Милена Стил.Не го препоръчвам.Снимка на готовия може да видите в "неуспехи".

  5. #5

    Подразбиране

    Аз шия в момента "Лятна идилия". Различен е от Лятна градина. Ушила съм около 1\4но все още не мога да преценя дали се получава добре.Не успях да открия снимка на ушит за да мога да сравня.И аз бих искала да видя снимка ако ya-ya има. Предварително благодаря.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •