Страница 10 от 26 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Наистина , че са ярки цветовете , но цената е приемлива . Не съм имала проблем с панама и конци . Най - обичам аз да си подбирам цветове , а схемите са ми от сп. Галерия бродерия. Абонирана съм за него и винаги идва навреме.

  2. #2

    Подразбиране

    казанлъшките гоблени и панами са не сравними!!! Всички останали са ментета!!! Пазате сееееееееее!

  3. #3

    Подразбиране

    Коплектовките на Милена стил с Анхор са много добри. Моята кума напоследък шие само техни комлектовки и е доволна. Ама тя пък винаги държи конците да са ДМС или Анхор. Може би за това няма проблеми.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от poppy76bg Виж мнение
    казанлъшките гоблени и панами са не сравними!!! Всички останали са ментета!!! Пазате сееееееееее!
    Това нещо не го разбрах ...................

  5. #5

    Подразбиране

    Най сполучливата филма на Българският пазар е Солария. Шила съм много гоблени но по сполучливи не съм виждала.

  6. #6

    Подразбиране

    аз сам за казанлъшките гоблени сащо в момента шия ''северно куче и нямам никакви проблеми почти към края сам и доста конци ми остават,а също така схемата е доста добра

  7. #7

    Подразбиране

    Досега не съм имала проблеми с "Милена Стил".Нека не забравяме,че те основно лансират конците на "Ариадна".А в началото всяка една такава фирма правят разни заменки на конците.Затова по принцип избягвам да купувам готови комплекти.Сама си ги правя.А и имам доста конвертори за различните марки конци.Според мен е най-добре да си комплектоваме гоблените сами.Засега единствено започва да ме разочарова списанието им.Дават някакви тъпотии за везане,които в повечето случаи са картинки от нета,доста лошо пригодени за гоблен.По-скоро трябва да си сменят програмата за правене на схеми и да си наемат по-добри специалисти за обработката на дадена картина в гоблен.

  8. #8

    Подразбиране

    Добре заварили и благодаря за светкавичния отговор! И аз харесвам Солария, но разчитам на челния опит - дали цветовете в сайта съвпадат с реалните. А относно двете икони - Руската и Казанската на Милена стил - във Вилеровия каталог ги има същите. Чудя се... А и някой знае ли как се поръчват оригинални вилерови гоблени? Някоя фирма внася ли ги или какво, да разчитаме на плагиатски копия ли?

  9. #9

    Подразбиране

    Не разбирам защо търсиш да купиш оригинални вилерови комплектовки и защо смяташ, че иначе се налага да разчиташ на плагиатски копия?! В този форум има изобилие от схеми на вилерови икони с чудесно подбрани конци, защо сама не си комплектоваш? Още повече че можеш да видиш крайния резултат - тоест вече ушитата от някоя съфорумка икона и сама да прецениш дали ти харесва този подбор. Аз лично предпочитам сама да си комплектовам. Ето я моята Владимирска Богородица по оригинална вилерова схема и подбор на конците от този форум. Не е от иконите, които търсиш, но я показвам като пример, че схемите във форума по нищо не отстъпват на оригиналните.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Прекрасна е! Относно Вилер - нямам против автокомплектовките, просто още не съм "изръшкала" форума и не знаех, че има подобни екстри ") Въпросния гоблен е един от списъка ми, но е малко по в края му. Въпреки това е добре да знам, че тук мога да си сваля и вилерови схеми.

  11. #11

    Подразбиране

    Прегледай подробно темите, но ако търсиш нещо конкретно най-бързо ще го получиш като пуснеш снимката в темата "Заявки за месец...." и помолиш който има съответната схема да ти я прати. Ще се увериш, че всички момичета във форума са много отзивчиви. А ако искаш схема за тази икона мога да ти изпратя.
    Ако искаш пък да видиш как изглеждат някои вече ушити от съфорумките гоблени по схеми от нета, виж темата "Готови гоблени по схеми от нета"

  12. #12

    Подразбиране

    Съгласна съм с казаното от Miro. И аз съм доволна от Милена стил, досега не съм имала проблеми. И да ви кажа честно аз пък съм доволна от списанието и деже се радвам , когато публикуват някой модел, който съм гледала в интернет. Защото честно казано в много от случаите схемите са лоши или липсват части, или не се знае с какви конци е. Така че аз съм доволна от списанието и от фирмата.

  13. #13

    Подразбиране

    Спор няма - правят хубави комплектовки и аз самата съм закупила няколко от тях, но по въпроса за списанието им, което копувам вече с години, бих им препоръчала, когато дават схема на Дименшън: 1. Нека си направят труда да се доближат максимално до цветовата гама и 2. Нека да отбележат кои знаци с какъв бод да се шият.Миналата година ших Тиха нощ от списанието. Стана хубав, но нищо общо с оригинала, дори бяха изключили шейничката, с която щеше да бъде по-хубав

  14. #14

    Подразбиране

    Аз си купих гоблена "Мадона феручи" на Милена стил, много го харесвам и утре започвам да го шия.

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте!Имам няколко ушити гоблена на "Милена стил".Не пробвайте "Сиси"и "Замъка Мерсбург"-несполучливо съчетание на цветовете.Красиви ми станаха "Мадоната с гроздето","Майчина усмивка" и "Мадона Феручи".

Страница 10 от 26 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •