Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Post Здравейте и от мен!

    Здравейте!Да ви кажа честно, предполагам , че може би на почти всяка фирма могат да се открият несполучливи разработки.Хубаво е ,когато попаднем на такива(язък само за хвърления труд) да съобщаваме, както правят и много от хората , писали по тази тема.В момента шия "Пролетен букет" на "Милена - стил" и нямам проблем с цветовете, даже бих добавила, че изглежда в пъти по - добре отколкто на картинката.Пожелавам все по - рядко да попадме на несполучливи комплекти и труда ни да не отива на вятъра.Аз също ще споменавам , ако попадна на проблемен гоблен.Желая ви успехи

  2. #2

    Подразбиране

    Като цяло имам добри впечатления от "Милена стил".Голямото ми разочарование обаче е гоблена "Лятна идилия"с конци Ариадна.Майка ми го уши и колкото и да се мъча не намирам нищо общо с оригинала.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз съм шила "Ковачницата" на Милена Стил.Не го препоръчвам.Снимка на готовия може да видите в "неуспехи".

  4. #4

    Подразбиране

    Аз шия в момента "Лятна идилия". Различен е от Лятна градина. Ушила съм около 1\4но все още не мога да преценя дали се получава добре.Не успях да открия снимка на ушит за да мога да сравня.И аз бих искала да видя снимка ако ya-ya има. Предварително благодаря.

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, ето това намерих като снимка в сайта на Милена стил
    http://www.milenastyle.com/page_17.gif

  6. #6

    Подразбиране

    Към сканираната вилерова схема, която имам, е приложена ето тази снимка:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Доста от разработките на "Милена стил" минават за сполучливи.Единствено куцат при Вилеровите гоблени,защото не могат да се справят с палитрата.Имам предвид,когато прилагат "Ариадна"."Ариадна" е с 210 цвята,а DMC са над 400.Няма създаден такъв конвертор на конците,който да покрие пълния нюанс на Анхор и DMC.Моят съвет е да продължават да си правят сполучливите комплектовки без Вилеровите гоблени.Просто там им е най-слабото място.Нарочно не коментирам Пъпетс,тъй като мнението ми за тези конци е доста лошо.Има доста други добри марки конци като FUFU,Olympus,J&P Coats,Madeira,Rainbow Gallery.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз слава богу,това,което съм зашила,но недовършила,на "Милена стил",си го харесвам и е сполучливо,но виждам,че не при всички ви е така.Купила съм си няколко техни комплектовки и сега отлежават,дано да са от сполучливите!
    Това,което със сигурност обаче мога да добавя,че на Вилер до сега не съм чула да има грешна или лоша комплектовка!И колкото да се опитваме да открием нещо от по съвременните гобленарски фирми без кусури ,май не успяваме...

  9. #9

    Подразбиране


    Здравейте! Някой дали е шил "Зовът на дивото" на "Милена стил"? Бихте ли го показали как изглежда?

  10. #10

    Подразбиране

    Мисля,че е това
    http://www.milenastyle.com/catalog/c...oducts_id/1256
    Не мога да се справя по друг начин

  11. #11

    Подразбиране

    Аз съм го шила.Ето как изглежда.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Red face

    Моля, който е шил гоблена "коне на водопой" на милена стил да сподели дали е сполучлива комплектовката защото искам да го ушия.

  13. #13

    Подразбиране

    аз съм шила този гоблен и то с комплектовка от Милена стил,ето,прецени сама,аз съм доволна от резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Thumbs up

    наистина е много хубав.благодаря ти.

  15. #15

    Подразбиране

    Коне на водопои е този http://www.milenastyle.com/KONENA-VODOPOI.html ,а това което сте показали в предишен пост са Диви коне
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •