Страница 14 от 27 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 403
  1. #196

    Подразбиране

    Това лято като си ходих в България си купих Рилския манастир на Милена Стил.
    Започнах да го шия преди една седмица .Вървеше доста добре докато си дадох сметка ,че цветовете на комплекта са яко оплескани .
    Над първия ред купули има едни във вишневи нюанси .В моя комплект такива конци няма ,всичко е в жълто .
    Не знам какво да правя .Ако съм в България ще ме чуят .
    Моля ви някой ако го е шил бих искала да говоря с него .
    Тази фирма винаги слага каквито конци имат в наличност .Преди години ших един Земен ангел ,същата работа ,вместо лилаво бяха сложили синьо ,но не беше фатално .
    Сега се чувствам излъгана .Питам се дали са виждали скоро Рилския манастир .
    Не е честно да се подиграват така с нас .
    Дайте ми съвет!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #197

    Подразбиране

    Ванина,много благодаря! Мисля,че понякога споделянето на мисли налага да превъзмогнем чувството на такт.Но аз обикновено не съм особено такатична :-)
    Отначало бях предубедена относно "Милена стил",но с течение на времето си промених мнението към положително.Не всички от нас имат компютри и не могат да си свалят схеми от интернет,а "Милена стил"запълва тази дупка. Още веднъж ти благодаря! Надявам се да се срещаме и в други теми на форума.

  3. #198

    Подразбиране

    Здравейте! За съжаление открих объркан цвят в моя гоблен.Синьо вместо жълто за листото на слънчогледа. Надявам се да е неволна грешка и дано да е само в моята кутия. Аз работя като комплектовчик макар и в друга област и от опит знам ,че малко разсейване води до грешки. Но пък ако объркан гоблен попадне при начинаещ ще се получи... Дано това да са единични случаи,които да не ни развалят удоволствието от шиенето.

  4. #199

    Подразбиране

    Zdraveite, otnosno tzveta koito vi e razlichen, obadete se na Milena style b Plovdiv i im kajete partidnia nomer nagoblena otpechatan na panamata, mnogo sa liubesni , az imah podoben problem s Iaponsko Liato edna devoika s chadar , po malka beshe panamata, izpratiha mi nova. Biaha sgreshili tzialata partida.

  5. #200

    Подразбиране

    НЕ ЗНАМ ЗАЩО НЕ ХАРЕСВАТЕ ГОБЛЕНИТЕ НА МИЛЕНА СТИЛ. АЗ СЪМ УШИЛА ПОНЕ 7 ОТ НЕЙНИТЕ КОМПЛЕКТОВКИ И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА. ОСОБЕННО ОТ КОНЕ В РЕКАТА И БЯГАЩИТЕ КОНЕ. ВЪЗКРАСЕНИЕТО Е СУПЕР. СЕГА ШИЯ ВЯРА НАДЕЖДА И ЛЮБОВ, НО НЕ Е НА МИЛЕНА, И ПАК СЪМ МНОГО ДОВОЛНА, НО НЕ МОГА ДА ВИ КАЖА ФИРМАТА ЗАЩОТО ИЗХВЪРЛИХ КУТИЯТА. КУПИХ ГО ОТ ЕДНО НОВО МАГАЗИНЧЕ НА РИМСКАТА СТЕНА.

  6. #201

    Подразбиране

    Относно проблема ми с Рилския манастир -
    Свързах се с фирмата .Първоначално реакцията им беше адекватна -ще ми изпратят конеца ,когато обаче видяха ,че адреса е в Испания се заговори за разходната листа с конците Ариадна .
    Отказах им ,защото тук няма как да си набавя конците .
    В крайна сметка свекърва ми ще ми ги купи и ще ми ги изпрати и това ще бъде последното нещо ,което купувам от въпросната фирма .
    Признават грешката ,но явно политиката на фирмата е -аз да ти взема парите ,а пък после се спасявай .
    И всичко това заради 3 лева -цената на едно писмо до Испания .

  7. #202

    Angry

    Нека и аз да кажа мненито си, пък после може и да ми изтрият поста.
    Само се надявам Милена отвреме на време да чете тук и да си прави изводи за политиката на фирмата, все пак тук са събрани най-много потребители на продуктите им на едно място!!
    Досега проблем с готова комплектовка не съм имала, но вече имам проблем с другите им стоки. Преди има няма месец установих, че са прибрали всичките видове панами от магазина си и ще се продава само на парче. За цена засега не говоря, но това с парчетата е ЛУДОСТ. Ако ми трябва по голям размер, ще снаждам ли или ? Казвам го защото, макар и голям град, в Пв това е един от малкото магазини в който се продаваше всякаква панама, но............... Ще търсим връзки в София Момичета ще помагате ли!!!!!!!!!!!!!!!1

  8. #203

    Подразбиране

    И аз се сблъсках със същия проблем, при запитване ми отговориха, че не мога да си купя панама с размер различен от посочения в каталога им. Мисля ,че това е изнудване.

  9. #204

    Подразбиране

    Харесвам новите идеи на списанието,,Галерия бродерия",но предпочитам да си купувам сама конците.Така избягвам грешни комплектовки.А имам възможност да избирам марката конци.

  10. #205

    Подразбиране

    Ушила съм няколко гоблена от сп.Галерия бродерия,но подбора на конците е мой.Искам да споделя,че схемите са лесни,четливи,просто ти върви гоблена.И готови комплектовки на Милена стил съм шила,и слава на бога,до сега не съм имала проблем. Но цветово се различават от другите фирми.Остават ми много конци, само дето има едно -две бодчета по тях,които не са на мястото си.Мисля си,че така се отличават на коя фирма са.Могат да се заменят,не е проблем,но ги оставих.

  11. #206

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Нека и аз да кажа мненито си, пък после може и да ми изтрият поста.
    Само се надявам Милена отвреме на време да чете тук и да си прави изводи за политиката на фирмата, все пак тук са събрани най-много потребители на продуктите им на едно място!!
    Досега проблем с готова комплектовка не съм имала, но вече имам проблем с другите им стоки. Преди има няма месец установих, че са прибрали всичките видове панами от магазина си и ще се продава само на парче. За цена засега не говоря, но това с парчетата е ЛУДОСТ. Ако ми трябва по голям размер, ще снаждам ли или ? Казвам го защото, макар и голям град, в Пв това е един от малкото магазини в който се продаваше всякаква панама, но............... Ще търсим връзки в София Момичета ще помагате ли!!!!!!!!!!!!!!!1
    Ще снаждаш, ами !Аз познавам жив човек, който снажда и става умопомрачително.Беше редовна клиентка на Мистър Гоблен. Може би от нея са взели идеята..
    За съжаление се премести да живее в Бургас, иначе бих я поканила да покаже как става, но ми стига това, че имах УДОВОЛСТВИЕТО да видя крайния резултат.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #207

    Cool

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Какво значи на парче? Ако е само колкото ти трябва в момента - добре, но ако размерите са по тяхно усмотрение - мноооооооого тъпо.
    36/45 см, няма зачение кой каунт,

  13. #208

    Подразбиране

    Аз довършвам Мадона феручи на Милена стил, направо е прекрасен, ако някой иска да го ушие да не се чуди.

  14. #209

    Подразбиране

    аз имам ушити два гоблена '' Слънчев кът" и " Лунно езеро" който искам да продам който се интересува може да пише на e-mail damqna_dimova@abv.bg Благодарим!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Нека и аз да кажа мненито си, пък после може и да ми изтрият поста.
    Само се надявам Милена отвреме на време да чете тук и да си прави изводи за политиката на фирмата, все пак тук са събрани най-много потребители на продуктите им на едно място!!
    Досега проблем с готова комплектовка не съм имала, но вече имам проблем с другите им стоки. Преди има няма месец установих, че са прибрали всичките видове панами от магазина си и ще се продава само на парче. За цена засега не говоря, но това с парчетата е ЛУДОСТ. Ако ми трябва по голям размер, ще снаждам ли или ? Казвам го защото, макар и голям град, в Пв това е един от малкото магазини в който се продаваше всякаква панама, но............... Ще търсим връзки в София Момичета ще помагате ли!!!!!!!!!!!!!!!1
    Нямаш нужда от връзки - поръчваш направо по телефона, а те доставят от София с куриер.

    PS Имаше време, когато Милена Нецова редовно преглеждаше форума и се засягаше много от критиките по адрес на Милена стил. Даже изпращаше ЛС /още си пазя едно такова в кутията/. Но май вече не го прави.

Страница 14 от 27 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •