Страница 17 от 26 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Виждала съм го ушит с конци ариадна и е сполучлив.Ший без да се притесняваш.Става като на снимката.

  2. #2

    Wink измамници

    вероятно не сте попаднали на истинската комплектовка защото аз има три ушити с милена стил конци и ми остават конци за по още един гоблен и са перфектни а имам Сиси ушито на Златен гоблен нито конците ми стигнаха нито цветовете бяха еднакви с тези които аз видях като изработка

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте момичета и момчета! Вижте на какво картинно сравнение на гоблени на Милена стил и тяхната преработка от Dimentions, Vervaco, Maia, Eva Rosenstand и други плагиати се натъкнах:
    http://filipias.multiply.com/photos/album/41/41
    Важното е че имаме възможност да видим, сравним и изберем

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hris12 Виж мнение
    Здравейте момичета и момчета! Вижте на какво картинно сравнение на гоблени на Милена стил и тяхната преработка от Dimentions, Vervaco, Maia, Eva Rosenstand и други плагиати се натъкнах:
    http://filipias.multiply.com/photos/album/41/41
    Важното е че имаме възможност да видим, сравним и изберем
    Откакто съм член на форума доста се рзаочаровах от схемите,които "МИлена стил"предлага.Вече и от доста време спрях да купувам и списанието.Обаче,трябва да признаем на тази женица и всички,които издават подобни списания в България,че са напипали златна мина.Единствено за дизайнер признавам Стоянка от Солария.А държа да отбележа,че имаме съфорумци,които не са по-лоши дизайнери.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    ...... са напипали златна мина...
    златната мина е точно форума от където черпи линковете до руските сайтове или фрее схемите, които после стават "нейни" със софтуер и смяна на знака и в нюанса на цвета .....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    златната мина е точно форума от където черпи линковете до руските сайтове или фрее схемите, които после стават "нейни" със софтуер и смяна на знака и в нюанса на цвета .....
    Аз откакто открих форумите и ebay , станах доста по-взискателна към това което шия , не мога да направя компромис и да си купя нещо нейно!
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanusha Виж мнение
    вероятно не сте попаднали на истинската комплектовка защото аз има три ушити с милена стил
    Не знаех , че някой прави "ментета" на ментетата на Милена. Никога вече не си бих бола очите с нещо нейно!Не може в това което шием , да присъства задължително момента на изненада - какво оранжево има в тази картина:
    http://www.milenastyle.com/catalog/c...e.php/pID/1481
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  8. #8

    Подразбиране

    Не съм разглеждала скоро каталога на им. Винаги ли дясната картинка е тяхната, а лявата оригинала? Незнам дали зависи от монитора или сканирането, но на мен в част от случаите втората ми харесва повече.

  9. #9

    Подразбиране

    Една приятелка беше ушила св.Георги и се получи ,че той е яхнал оранжев кон,а другите цветове бяха много ярки,а по мое скромно мнение иконите трябва да са с пастелни цветове.Та по този повод нямам много вяра на Милена-стил.A този гоблен на св.Георги е от вилеровия каталог-поне като копират да го правят както трябва
    Редактирано от drmagi : 19.02.2009 в 17:59.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili Виж мнение
    Не съм разглеждала скоро каталога на им. Винаги ли дясната картинка е тяхната, а лявата оригинала? Незнам дали зависи от монитора или сканирането, но на мен в част от случаите втората ми харесва повече.
    Съвсем не винаги, на места дори надписа на авторството е обърнат, сякаш за да провокира естетическото ни възприятие. А тези две снимки на балерина са оставени изобщо без надпис. Тук обаче се обзалагам че никой не може да сгреши коя е оригиналната балерина, и коя- милениния клонинг:
    http://filipias.multiply.com/photos/...2F41%2F41%2310

  11. #11

    Подразбиране

    Аз одавна съм се убедила в плагиатстването и,но мнозинството като е залитнало в кича ,не може да излезе от него.Също признавам Солария и Росица Бакалова,макар че в последно време в каталога на Милена стил виждам изтипосани нейни гоблени-пейзажи от български градове.

  12. #12

    Подразбиране Милена стил ме разочарова!

    Здравейте момичета тук е мястото да ви споделя ,че моят първи гоблен бе на Милена стил "Исус с децата",когато видях крайният резултат естественно много се зарадвах,но сравнен с оригиналният ..........побеснях!!! Не искам и да чуя за Милена стил......... Ето и гоблените.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Че то на картинката този стълб/ствол на дърво зад Исус изобщо го няма...

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neznainata Виж мнение
    Че то на картинката този стълб/ствол на дърво зад Исус изобщо го няма...
    Е, нали за да рапортува после Милена, че е авторска разработка трябва да внесе някой неин елемент - какво се чудите ?!
    Съжелявам, че поради една или друга причина много хора попадат под "нейните" изработки ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 17 от 26 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •