Страница 19 от 26 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Съгласна съм,че в Къщовница има качествени неща,като изключим тези с румънското мулине и се предлагат от някой в Кюстендил.

  2. #2

    Подразбиране относно Милена стил

    аз сам шила ниаколко гоблена на Милена стил и сам много доволна

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tanita 73 Виж мнение
    аз сам шила ниаколко гоблена на Милена стил и сам много доволна
    Доволна си,защото всички са крадени от популярни дизайнери.Поне да имат доблестта да напишат,че схемата е на еди кой си,но пригодена за българския пазар (по-евтини конци,панама и съответно цени).

    Леко уточнение,не го приемай като заяждане или нещо подобно,но глагола се пише "съм".
    "Сам" е друга дума, която изразява състояние,което на никого не пожелавам.
    Редактирано от sissak : 25.09.2009 в 15:28.

  4. #4

    Подразбиране

    Iskam da otgovoria na gospogata 4e ne se obigdam no klaviatyrata mi e na latinski.

  5. #5

    Подразбиране

    Видях новия гоблен на "Милена стил" -"Ръченица".Ако някой го е купил-моля да сподели.Нещо ме смущават цветовете!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Видях новия гоблен на "Милена стил" -"Ръченица".Ако някой го е купил-моля да сподели.Нещо ме смущават цветовете!
    По-добре не рискувай с тази фирма.Разработката на Росица Бакалова е перфектна.Мисля,че сайта й се казваше "Български гоблен".А и има много добър пренабор от Илиана.Ако искаш обърни се към нея на ЛС.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #7

    Подразбиране

    Ръченица и Милена стил - смешки.!!Гобленът е на Росица Бакалова,която го наследи от художника Стефан Попов и продължи делото му. Обърни се към нея.

  8. #8

    Smile

    Някой шил ли е гоблена "Коне на водопой" на Милена стил-нека да сподели дали става хубав?

  9. #9

    Подразбиране

    Аз съм го шила.Не е лош,но съм виждала и по-добро съчетание на цветовете.Особено при белия и червения кон.

    Ето го в албума ми:

    http://sissak.snimka.bg/tapestries/m...126579.8279269

    А ето и един,който изглежда далеч по-добре като подбор на цветовете от моя:

    ОРИГИНАЛЪТ НА ВИЛЕР

  10. #10

    Smile

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Аз съм го шила.Не е лош,но съм виждала и по-добро съчетание на цветовете.Особено при белия и червения кон.

    Ето го в албума ми:

    http://sissak.snimka.bg/tapestries/m...126579.8279269

    А ето и един,който изглежда далеч по-добре като подбор на цветовете от моя:

    ОРИГИНАЛЪТ НА ВИЛЕР
    Много ти благодаря за информацията.Твоят гоблен също много ми харесва.Дано и моя да стане хубав,защото аз в момента го шия.

  11. #11

    Question

    Някой шил ли е "Коне на водопой" на Милена стил с конци анхор и ако може да покаже снимка?

  12. #12

    Подразбиране

    Защо ти трябва да го шиеш точно от Милена стил? Анхор е отлична марка конци,но въпросът е как са съчетани.Не и вярвам,но е сигурно,че ще изглежда по-добре,отколкото с Ариадна .Аз съм го шила с ДМЦ по оригинални мостри.Успех!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Защо ти трябва да го шиеш точно от Милена стил? Анхор е отлична марка конци,но въпросът е как са съчетани.Не и вярвам,но е сигурно,че ще изглежда по-добре,отколкото с Ариадна .Аз съм го шила с ДМЦ по оригинални мостри.Успех!
    Моята комплектовка е на Милена стил с конци анхор и вече съм го започнала и ми е интересно да видя какъв ще стане като го ушия.

  14. #14

    Подразбиране

    След последния български " РЕЗИЛ",който уших - НИКОГА вече няма да шия БГ комплектовки ! Колкото и "втори" шансове да им давам---НЕ! По-добре сама да си "събирам" конците отколкото , да се доверя на някоя"кьорава вуйна" ! и после да ме е яд ,4е съм си загубила време и енергия за нещо......меко казано УЖАСНО!

  15. #15

    Подразбиране

    "Коне на водопой"на въпросната фирмичка съм го шила във варианта им с DMC.Колкото и да не ми се вярваше,стана сполучливо.Може би и с Анхор ще се получи.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 19 от 26 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •