Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    sneji ne e li po dobre da si sıbira6 shemi ot nas
    Az ot kakto otkrih dobri priyuateli,koito vinagi sa gotovi da pomagat si sıbiram shemi za men i za priyatelki

  2. #2

    Подразбиране

    Аз ших малките сезони където са 15х15. Не са много хубави. Ама се бях хванала да ги шия та ги довърших и се получава едно единиа сезон блед другия страшно наситен цветовете нямат нищо общо с картинките. Много съжалявам че ги почнах. Иначе съм шила и други на милена стил и ми харесват.

  3. #3

    Подразбиране

    аз също не съм много доволна от Милена стил

  4. #4

    Подразбиране

    Аз пък съм доволна от Милена стил. А панамата и на Казанлъшките и на Милена стил и на всички наши фирми си е "Наша българска и родна"

  5. #5

    Подразбиране

    Аз пък до сега съм шила само един гоблен който не е на Милена стил . Доволна съм от тях , надявам се това да не е само защото нямам база на сравнение .

  6. #6

    Подразбиране

    Zdraveite! pi6a za purvi put tyk tui ksto sum nova. Az 6iq ot 18 godi6na ve4e 7 godini i to samo na milena stil i spored men goblenite im sa yspe6ni. Y6ila sum nqkolko i sum dovolna

  7. #7

    Подразбиране

    Ами гоблена го купих преди да открия форума.Така,че трябваше да го ушия.А сега ,когато намерих чудесни приятели, ще разчитам на тяхната отзивчивост!

  8. #8

    Подразбиране

    zdraveite,
    ako nqkoi moje da mi pomogne i da mi prati shemite na kova4nicata i isus i apostolite - blagodarq vi predvaritelno
    Редактирано от petre2609 : 12.12.2011 в 14:13.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petre2609 Виж мнение
    zdraveite,
    ako nqkoi moje da mi pomogne i da mi prati shemite ha kova4nicata i isus i apostolite - blagodarq vi predvaritelno
    1. Пиши на кирилица!
    2. Има тема за заявки, където трябва да потърсиш с картинка и имейл адрес!
    3. Писала си тук същото преди два дни и даже колежка ти е отговорила какво трябва да направиш!
    ПЪРВО ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО И ПОСЛЕ ПУСКАЙ ПОСТОВЕ!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji
    Не знам,но както казах когато поставих темата,"Холандската воденица" не ми хареса как стана-някак си много тъмен.А пък конците трябваше да са Котва,но на тях нямаше никакви етикети,за да докажат това.Освен това при шиене,конецът постоянно изтъняваше в края и се късаше(ако мога да го обясня така ):?,нямаха никакъв блясък,абе с една дума- конците нямаха никакво качество.А все си мисля,че Котва са реномирана марка с гарантирано качество нали
    Съжалявам, че толкова късно видях темата - иначе щях да отговоря навреме. Относно липсата на етикетчета върху конците Котва, бих искала да поясня, че фирмата ни ги закупува на гранки и конуси от вносителя Коутс България. Поради тази причина чилетата нямат индивидуален етикет. За спада в качеството ни е известно и сме информирали колегите от София. Надявам се в Германия да правят нещо по въпроса. В никакъв случай не бихме си позволили да напишем, че гоблена е с Котва, а да сложим Пъпетс или български конци. За пояснение на всички във форума - НЕ работим с български конци от 2000г насам. xxxxx xxxx xx xxxxxxx xxxxxxx xx xx xxxxxxxxxxxx, xxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx, xxxxxxxx.

    Редакция: flame

  11. #11

    Подразбиране p

    Скоро не бях влизала в магазините за гоблени....и за нещастие днес направих това. И повярвайте ми бях изумена ....Половината от моделите на Милена стил се оказаха крадени....моделите , които си разменяме по интренет тази фирма ги предлага за продаване ....

  12. #12

    Подразбиране

    Бях си поръчала Момичето с книгата на Милена стил и преди 2 дена го получих. Това е първия гоблен който ще шия на тази фирма. За конците, почти всичките нямаха етикет (тези който са по един и два метра) но два от цветовете бяха цели чилета и имаха етикет "Ariadna" което не ме учуди, защото бях чела в този форум че ще сменят "евтините" си конци с тази марка. Това което ме учуди обаче беше, че конците ми харесаха повече от пъпетц, ушила съм един участък от гоблена и изглежда найстина добре, шие се лесно, не се късат... а до колкото разбрах се продават в магазините по 0.35 лв. за чиле което е много евтино за добре изглеждащи конци (аз си купувам пъпетц по 0.50 лв.) Като стане готов гоблена ще го покажа, за сега съм още в началото
    Майка ми уши съвсем скоро едно малко гобленче на същата фирма, не знам как се казва но беше някъкво заливче с лодка и палми, стана много сполучливо, а беше с конци пъпетц. И тя каза че само едно етикетче е имало в целия комплект.
    Ако сърцето ми е тясно, какво значение има, че светът е широк?

  13. #13

    Подразбиране

    Преди месец моя позната си купи гоблен - пейзаж на Милена стил. Чилетата бяха с етикети Пъпетс, бяха махнати вторите етикети с номерата.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana
    Преди месец моя позната си купи гоблен - пейзаж на Милена стил. Чилетата бяха с етикети Пъпетс, бяха махнати вторите етикети с номерата.
    Цитат Първоначално написано от Igli4ka
    Скоро не бях влизала в магазините за гоблени....и за нещастие днес направих това. И повярвайте ми бях изумена ....Половината от моделите на Милена стил се оказаха крадени....моделите , които си разменяме по интренет тази фирма ги предлага за продаване ....
    С унгарски или не, Милаена Стил троши пари със свалени схеми от интернет и "пригодени" за бг пазар, т.е. махнат контурен бод или френски възел тук там


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Моята окомплектовка на Пътя към църквата е с доста цели чилета ,но не намерих никакъв етикет вътре,ни с номер,ни без номер.И напълно съм сигурна,че не са пупетц-ЛЪЖАТ.Не шия за първи път пупетц.

Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •