Страница 21 от 27 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 403
  1. #301

    Подразбиране

    Аз също съм доволна от гоблените на Милена стил.Шила съм с конци Ариадна и с Пъпетс.Получи се перфектно.

  2. #302

    Подразбиране

    Аз също съм шила доста гоблени на тази фирма -поне десет.Мисля,че всичките са сполучливи.Освен това съм шила и доста модели от списанието "Галерия бродерия" и определено съм доволна.За цената сиса чудесни.

  3. #303

    Подразбиране

    Здравеите !Искам да попитам някой има ли схемите на Том и Тина на Милена стил и дали може да ми ги прати на емайла.Предварително Ви благодаря!

  4. #304

  5. #305

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daninka Виж мнение
    Всичките ми гоблени са на "Милена Стил" и спокойно мога да кажа, че съм доволна от тях. Не съм имала проблеми със схемите, цветовете изглеждат ярки и конците са в достатъчни количества. До сега съм ушила: "Воденичката", "Изгрев", "Замъкът Мерсбург", "Заснеженото градче", "Златното езеро".
    това, което показваш не прилича на ушит гоблен, а на растерна графика и затова написаното звучи като реклама н аМилена стил от подставено лице
    Покажи ни нежо в по-близък план или детайл


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #306

    Подразбиране

    Здравейте!Нали трябва да си помагаме и да се насочваме с мнение към успешните разработки на фирмите.Аз съм много доволна от гоблените на Милена стил и списанието им Галерия Бродерия.Вече си мисля,че в сайта има подставени лица,които веднага пишат негативно за фирмата,когато някой е доволен.

  7. #307

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kanarche Виж мнение
    Здравейте!Нали трябва да си помагаме и да се насочваме с мнение към успешните разработки на фирмите.Аз съм много доволна от гоблените на Милена стил и списанието им Галерия Бродерия.Вече си мисля,че в сайта има подставени лица,които веднага пишат негативно за фирмата,когато някой е доволен.
    Не съм съгласна, преди да открия форума и аз си мислех че Млена стил е ок, но човек, като се порови в интернет и се запознае с други дизайни,освен тези които се предлагат в нашите магазини , осъзнах че тази жена или който е там просто осакътяват гоблените и техните неща адски простеят като се сравнят с оригинала

    този линк е от по-предните страници
    http://filipias.multiply.com/photos/album/41/41#
    Редактирано от mimiko : 05.11.2009 в 20:46.

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  8. #308

    Подразбиране

    Аз отново не искам да налагам мнението си за гоблените на Милена стил, но искам да кажа,че много от нещата са погрознени копия на оригиналите им. Много имена на гоблени мога да изброя от различни фирми,които направо са похабени.Всеки е свободен в избора си .Не оспорвам чудесните и схеми,но те не правят визията на гоблена.За цветовото му изграждане се иска усет.

  9. #309

    Подразбиране

    Всъщност всички сте прави!Аз преди изразих одобрението си с уговорката - за цената си струват.Съгласете се,че са достъпни особено с конци Ариадна.вярно е,че след като се порових във форума открих източнка им на вдъхновение,но за мен е добре дори,че ще получа качествена схема.Иначе и аз като вас искам качествени авторски разработки!!!

  10. #310

    Smile

    Здравейте, момичета. Някой от вас шил ли е Света Богородица на Милена стил. Чудя се дали се получава добре, че тези ярки цветове нещо ме притесняват?!

  11. #311

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kanarche Виж мнение
    Здравейте!Нали трябва да си помагаме и да се насочваме с мнение към успешните разработки на фирмите.Аз съм много доволна от гоблените на Милена стил и списанието им Галерия Бродерия.Вече си мисля,че в сайта има подставени лица,които веднага пишат негативно за фирмата,когато някой е доволен.
    Миличка, много добре ти пасва никнейма

  12. #312

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bobkaa Виж мнение
    Здравейте, момичета. Някой от вас шил ли е Света Богородица на Милена стил. Чудя се дали се получава добре, че тези ярки цветове нещо ме притесняват?!
    В момента го шия - вече съм на завършване. Много са ярки цветовете, идва ми доста шарено. Разочарована съм, но ще го довърша. Ако сега трябваше да го започна, не бих.

  13. #313

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kanarche Виж мнение
    Здравейте!Нали трябва да си помагаме и да се насочваме с мнение към успешните разработки на фирмите.Аз съм много доволна от гоблените на Милена стил и списанието им Галерия Бродерия.Вече си мисля,че в сайта има подставени лица,които веднага пишат негативно за фирмата,когато някой е доволен.
    Мило Канарче!
    В този сайт "подставено лице" звучи като кръвна обида! Тук сме общество,обединено от една единствена страст-ГОБЛЕНИТЕ.Всеки е свободен да изрази мнението и възгледите си,но когато повечето от нас споделят от ОПИТ и ПАТИЛО едно и също мнение,не значи,че сме подставени лица.Повечето от нас са се докоснали до такива невероятни оригинали и имат огромна база за сравнение,така че спокойно могат да правят съпоставка със сурогатите на "Милена стил" .И за ОГРОМНА разлика от "Милена стил" повечето членове на този форум могат да правят стократно по-добри схеми и преработки от схеми,но не ги използват да трупат капитали,а ги подаряват от сърце на тези,които ги харесват.Пак,за ОГРОМНА ралзика от "Милена стил",на тези съфорумци им е достатъчно едно благодаря,а не грешни пари от разочаровани клиенти.
    За мое голяно съжаление,въпреки 3-4 сполучливи разработки на дискутираната фирма,болшинството от нещата й са наистина много СЛАБА работа.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #314

    Подразбиране

    ако си шил оригинал на дименшън, вервако, ланарте ...... няма начин милена стил да ти харесва, но ако си в малко градче и няма друго освен милена стил и заря, е определено милена е по-добрата фирма. това, което аз съм шила преди година на тази фирма стана сполучливо. сега обаче не бих си взела нещо тяхно

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Не коментирам повече.Нали има такъв надпис на някои кадри в телевизията. .Трудно е да се преодолее една опияняваща инерция.Аз ползвам понякога схема на Милена стил,но цветовото решение си е мое виждане. Съгласна съм с гореупоменатото и е жалко ,че в малките населени места просто няма истинска база за сравнение. Лек ден на всички!

Страница 21 от 27 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •