Страница 25 от 26 ПърваПърва ... 1523242526 ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    при мен е професионална дейност за чуждестранни пазари.Отдавна отмина времето на ерата "1:4",освен ако просто не ви е хоби и не шиете чисто и просто за удоволствието.:

    Леле,че съм проста!Как не съм разбрала ,че вече не се шие 1:4То по чуждестранните пазари се разбирало бе ,момичета ,ама нали от село не излизаме,пу да му са не види!Пък и шием за себе си и близките ,не продаваме ,че да знаем!Ама предлагам да идем из Европата, пък да разберем как стоят нещата, а не само да пишем постове за титли. И все пак внимавайте за полета на някоя птица!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Firebird Виж мнение
    Бих помолила да не се дискриминира по "опит" и да не се делим на майстори и новаци.Тук се трупат точки само ,ако постваш повече схеми и картинки.Нещо,за което нямам времето да си позволя въпросния "лукс",тъй като за разлика от повечето от вас,аз не шия заради хобито - при мен е професионална дейност за чуждестранни пазари.Ако седна цял ден да поствам .....
    Никой никого не дискриминира. Всеки може да броузва с квото си иска - IE, Firebird, Google Hrome и т.н.
    Просто тук отдавна сме открили кое е първото - кокошката или яйцето ;-)
    Остава ти да ни кажеш как вървят в чужбина цените какви модели изработваш? размери? разработки на кои дизайнери?

    П.С. Имаш 3 ушити, а сега си на четвъртия ..... си писала в едно от трите съобщения тук иначе продаваш на чужденци, а ? СУПЕР!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Поста ми е точно за такива "докачливи специалисти" като тебе! Които са "чели- не дочели ",се изказват !
    Като нямаш време за форуми,какво правиш тук? Няма време! Касовия апарат чука!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Поста ми е точно за такива "докачливи специалисти" като тебе! Които са "чели- не дочели ",се изказват !
    Като нямаш време за форуми,какво правиш тук? Няма време! Касовия апарат чука!

  5. #5

    Подразбиране

    Ще ми бъде интересно да видя професионалната дейност на Огнената птица за чуждестранните пазари!!!
    Всяка фирма, предлагаща гоблени има много добри, добри и не чак толкова добри разработки. Майсторлъкът не е в броя на постовете тук, а в това да отсееш "добрите" от "лошите" разработки! Майсторлъкът се добива когато шиеш със сърце, а не само с ръце, независимо дали е "комерсиално" или "за удоволствие"!
    Съжалявам те, Огнена птицо!
    Редактирано от Nelly_L : 29.11.2011 в 09:16.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Ще ми бъде интересно да видя професиоралната дейност на Огнената птица за чуждестранните пазари!!!
    Всяка фирма, предлагаща гоблени има много добри, добри и не чак толкова добри разработки. Майсторлъкът не е в броя на постовете тук, а в това да отсееш "добрите" от "лошите" разработки! Майсторлъкът се добива когато шиеш със сърце, а не само с ръце, независимо дали е "комерсиално" или "за удоволствие"!
    Съжалявам те, Огнена птицо!

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Наистина това е форум,където гоблените се шият за удоволствие,за радост на очите и душата!

  9. #9

    Подразбиране

    zdraveite, na vsichki, ot skoro vleznah v foruma i sam mn 6tastliva. az sa6to 6iq na milena stil, no mn sa vdignali cenite. molq nakoi ako ima shemite i legendite na slednite gobleni da mi gi izprati: isus i apostolite-dmc konci 1:4; kova4nicata - dmc 1:4; mostar sa6to dmc konci 1:4. imeila mi e joanna _86@abv.bg. Predvaritelno vi blagodarq i se nadqvam da mi pomognete

  10. #10

    Подразбиране

    Има тема за заявки: Заявки за месец Декември. Там напиши какво търсиш и прикачи картинка на гоблените! И моля те - не пиши на латиница! В тази тема се изказва мнение относно Милена стил,но не се търсят схеми!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  11. #11

    Подразбиране

    zdravei malcheva, prochetoh 4e si zapo4nala " o, ierusalim" , koito si nabavila blagodarenie na foruma ta zatova i az pisah ako nqkoi ima tezi 2 goblena da mi pomogne kato mi prati shemite im, a kolkoto do latinicata - 6te pi6a na tova koeto mi e po-lesno....

  12. #12

    Подразбиране

    Явно не съм била разбрана правилно: вие сте пропуснали моето ха,ха, а аз съм пропуснала кавичките.Тази фраза ме обижда "Написаното от andi показва принадлежността й към фирмата на М.С." Никога не бих се изказала ласкаво за фирма която залага на баналността.а колкото до оригиналността на гоблените на М.С. единственния начин да претендираш за авторство над нещо перфектно направено е като го развалиш и превърнеш в жалко подобие на оригинала.Представила съм се тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1670&page=16 Желая ви прекрасен ден!

  13. #13

    Подразбиране c

    Цитат Първоначално написано от andi Виж мнение
    Явно не съм била разбрана правилно: вие сте пропуснали моето ха,ха, а аз съм пропуснала кавичките.Тази фраза ме обижда "Написаното от andi показва принадлежността й към фирмата на М.С." Никога не бих се изказала ласкаво за фирма която залага на баналността.а колкото до оригиналността на гоблените на М.С. единственния начин да претендираш за авторство над нещо перфектно направено е като го развалиш и превърнеш в жалко подобие на оригинала.Представила съм се тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1670&page=16 Желая ви прекрасен ден!
    Съжалявам за недоразумението. За Вашето творчество само адмирации!
    КЕЛЕБЕК

  14. #14

    Подразбиране

    Анди,напълно съм съгласна с теб!Вилер,Гобленсет,Рогоблен,Златно руно,Вервако и т.н.и т.н.-все е на "М-стил" и сме много горди!(иронизирам!!!!)
    Ама за някои "М-стил"е като панацея,нищо,че оригиналите са оакани до немай къде,за да не я сгепсат за авторското право.И то защо въпросната"дизайнерка" е толкова велика?!Защото предлага комплекти с Ариадна.А е толкова елементарно сам да си превърнеш ДМЦ-то или Анхор-а в Ариадна!Така поне си запаваш оригиналната схема и колорит.А на самата фирма не й е много чиста работата,виж това дело,шества из нета:
    http://www.adms-pv.bg/spravki/dela/S...8/834b0708.HTM

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #15

    Подразбиране

    Купувам от време на време ГБ, заради българските пейзажи.В брой от миналия месец, се натъквам на една приятна схема с двама млади и очевидно влюбени.В брой от този месец какво виждат очите ми, как се възрадва сърцето ми - още един подобен гоблен - очевидно серия.Викам си - аха правим вече все повече собствени модели, че и хубави.Тази ми радост продължи до днес, когато в руски сайт откривам пренабор на въпросните схеми, качени през далечната 2009 година.



    В следващите броеве очаквайте останалите от серията
    И изобщо не се притеснявайте, ако цветовете са сменени.Това е собсвен дизайн все пак.


Страница 25 от 26 ПърваПърва ... 1523242526 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •