Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 403

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    не лъжат.
    Както ви каза г-жа Нецова, получават ги на конуси. Никога качеството не е същото. И те не са виновни, просто живеем в България.
    Освен това хората са любезни и винаги приемат рекламации. В това отношение са много коректни.

  2. #2

    Подразбиране

    Zdraveite
    Az sam 6ila na MILENA STIL gobleni . Na "Lunna zima" naprimer ne mi stignaha koncite za polovinata cvetove. Imam i drugi u6iti gobleni s koito niamah problemi. Shemite im sa mnogo lesni za raz4itane.

  3. #3

    Подразбиране Измамници,мошенници и фирми-фонтоми

    :? Като се зачетох във вашето събеседване и се сетех,че моята приятелка завърши "Трявна "преди половин год.може би и ми го показа. Имаше разлика в цветовата гама -покрива беше с много по-ярки цветове,спрямо всичко останало.Изглеждаше малко неестествено.

  4. #4

    Подразбиране Измамници....

    Става въпрос за комплектовка на Милена стил.

  5. #5

    Подразбиране Милена

    Аз също съм шила комплектовки на Милена стил. Конците винаги са ми стигали и с такъв проблем не съм се сблъсквала, но с лоша панама и леко разминаване на цветовете да, но само в някои случаи. Общо взето ни са лоши като за начинаещ например. :?

  6. #6

    Подразбиране

    Прочетох написаното. :? Различни хора сме и затова мненията са различни. Имам готови Холандската воденица , Коне в реката и Апостоловата градина на Милена стил. Сега шия Мостар на същата фирма и - всички , които са ги видяли са ги харесали - на мен също , конци ми останаха достатъчно , не съм купувал. Но да споделя със всички вас , че когато купувам Puppets винаги има разминаване в цвета - един и същи номер , но с разлика - може да е малка , но я има.Затова от всеки цвят , когато си комплектовам гоблен сам - купувам наведнъж нужния брой чилета , за да са от една партида - там където е номера отгоре има партиден номер - гледам да съвпада и така нямам проблеми. Купих си и Пътят към църквата на Милена стил , видях го ушит и много ми хареса.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте, относно гоблените на Милена -стил мога да кажа, че съм шила два малки и то с различни видове конци. Доста сполучливи станаха, от конците ми останаха почти половината и цветовете са добре съчетани. Преди години си купих на някаква измислена фирма "Сикстинската мадона"и няма да ви казвам какво се получи...смених почти всички цветове постепенно, докато намеря подходящите най-близки до оригинала цветове минаха месеци...с триста зора си намерих оригинална схема и т.н. вече май не се доверявам на никакви такива фирми. Мечтая да си купя оригинален вилеров гоблен ...

    Ако някой се интересува от този гоблен имам почти всички номера на конци, но схемата е в ужасен вид и немога да я предоставя. Сега шия Мадона де ла Седия...не е като оригинала, но то няма начин цветовете на лицата да са същите...

  8. #8

    Подразбиране

    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rumi26 Виж мнение
    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!
    Здравейте!

    В момента завършвам Мостар на ТПК "Заря" и мога само да кажа, че е отврат!!! Направо съм бясна! Конците са потресаващ боклук!!! Повечето са страшно тънки и постоянно се късат, панамата прозира там, където и шито с тъмни цветове, хвърчат мъхчета докато шия и ми се възпалиха очите от тях! За панамата пък да не говорим... просто ужас... толкова труд хвърлих за нищо, но нали ми е първият гоблен... занапред ще си знам от тези да не купувам!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zuludin Виж мнение
    Здравейте!

    В момента завършвам Мостар на ТПК "Заря" и мога само да кажа, че е отврат!!! Направо съм бясна! Конците са потресаващ боклук!!! Повечето са страшно тънки и постоянно се късат, панамата прозира там, където и шито с тъмни цветове, хвърчат мъхчета докато шия и ми се възпалиха очите от тях! За панамата пък да не говорим... просто ужас... толкова труд хвърлих за нищо, но нали ми е първият гоблен... занапред ще си знам от тези да не купувам!

    Момичета,не ми се сърдете,но в тази тема коментираме само "Милена стил".Боя се да не стане объркване на мнения.Ако в главната тема "Измамници....."няма споменатата от вас фирма,открийте нова тема.
    Благодаря ви за разбирането.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #11

    Подразбиране

    Ох...защо не прочетох тази тема по-рано.Купувала и шила съм няколко на Милена стил, малки гобленчета и си мислех, че просто техните гоблени са с по-наситени цветове.Вие оставете това, ами сега купих преди броени дни 3 броя!От които два за подарък за Коледа за съфорумки.И вече са опаковани...Единият съм го шила и се получава добре, дано и с втория е така.Третият е с ДМЦ конци, дано и на него всичко му е наред, че не е евтин.Ох...Иначе на линка долу може да видите какво съм шила на Милена стил /под самия гоблен си пише от коя фирма е/и какъв е резултатът.С конци Пупетс и Ариадна.Не са лоши според мен.Винаги съм ги купувала от магазина им и всички са си били оригинални комплектовки, конците са стигали и оставали, въпреки че се е случвало да разшивам, а разшия ли същия конец не го ползвам.А на ТПК "Заря" един гоблен съм ушила - първият ми, но не съм доволна от цветовото съчетание.някак блед ми е.
    Май на мен угода няма - я наситен, я блед...

  12. #12

    Подразбиране

    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!

  13. #13

    Подразбиране

    вече писах по тази тема, но ще си го позвола още веднъж. започнах "Бяла прелест" . лицето е толкова тъмно, че не мога да го опиша. остана ми още малко да го довърша, но без никакво желание. сега шия и друг, но не готово комлектовка, а по схема от списание . добре че цветовете са в сива гама, та може и да се получи нещо

  14. #14

    Подразбиране

    Искренно ти желая успех! Предполагам че ще успееш да управиш нещата.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rumi26
    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!


    Аууу това е много неприятна ситуация, искринно се надявам да го оправиш и всичко да е наред

Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •