Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 403
  1. #76

    Подразбиране

    имам 5 ушити гоблена на милена стил и съм доволна.но те са комплектовка с пъпетс. откакто комплектоват с арииадна не ги купувам защото продавачката каза че цветовата гама е по-бедна.на всички схеми имаше червен печат-а на конците си имаше етикет на пъпетс.сега съм си купила Алегория на фирма Ади с дмс -картинката е доста различна като цветова гама от това което се получава в действителност.схемата е много по кофти от тези на милена стил

  2. #77

    Подразбиране

    В момента шия на Милена Стил комплектовка...с Пъпец конци...ненавиждам ги ! Схемите и панамата и опътването са без грешка, но тези конци... то не може да се шие спокойно с тях

  3. #78

    Подразбиране милена стил

    В момента шия Исус чука на вратата на Милена стил.Харесва ми.Цветовете са малко ярки ,но като общо се получава доста добре.Конците са ариадна.Шия бод 1:2 с три ката конец,не се късат ,имат блясък.Недостатък е ,че се усукват,но все още не съм опитала с омекотител.

  4. #79

    Подразбиране

    Аз съм шила малко гоблени на Милена стил, но моя приятелка уши около 6-7 гоблена от фирмата. И двете сме много доволни от получилото се. Друга позната пък шие по схемите им от списанията и си събира конците. Много сполучливи се оказаха един голям есенен пейзаж и една пролет.Сега пак шие техен гоблен.

  5. #80

    Подразбиране

    Ушила съм три гоблена на Милена-стил и съм доволна. Получиха се сполучливи, схемите им съм много удобни за разчитане и конците винаги са ми оставали - и то по доста. Една приятелка ши Майчина усмивка и подари схемата с остатъка от конците на нейна приятелка и тя да го ушие. Може да има и по-добри фирми и Милена-стил да имат косури, но те не са в количеството на конците. Аз лично ги предпочитам заради цената, защото не мога да си позволя 100 лева за гоблен с ДМС. Истина е, че ако са оригинална комплектовка, а не менте, имат червен печат на схемите и на панамата. Сега шия друг техен гоблен с конци Ариадна и освен етикета си стоят и номерата на конците.

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    В момента шия Исус чука на вратата на Милена стил.Харесва ми.Цветовете са малко ярки ,но като общо се получава доста добре.Конците са ариадна.Шия бод 1:2 с три ката конец,не се късат ,имат блясък.Недостатък е ,че се усукват,но все още не съм опитала с омекотител.
    Аз скоро довърших "Исус чука на вратата" и съм доволна от това, което се получи.Обаче го ших 1:4, а лицето и ръцете 1:1.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #82

    Подразбиране

    Здравейте!Аз също съм шила гоблен на Милена стил при това с по-евтините конци.Хареса ми съчетанието на цветовете,единственно малко ме ядосваше това ,че схемата беше разделена на 12 малки схеми,но пък много лесни за разчитане. http://images17.snimka.bg/003046116-big.jpg

  8. #83

    Подразбиране

    Ехоо Милена стил работи с БГ панама и конци Ариадна - Полски


    преди да пишете безмислици звъннете един телефон...винаги ще ви кажат

    Аз съм доволна от всичко тяхно

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kotence Виж мнение
    Ехоо Милена стил работи с БГ панама и конци Ариадна - Полски


    преди да пишете безмислици звъннете един телефон...винаги ще ви кажат

    Аз съм доволна от всичко тяхно
    аз не виждам някой да е написал че работят с немска панама и конци анхор! на мен пък ми се вижда безмислено някой да влезе в този форум и още с първото си мнение да се заяжда!

  10. #85

    Подразбиране

    Не се заяждам ... супер тъпо е да обиждаш някоя си фирма в измама , а дори да не си направиш труда да разбереш кое какво...Относно панамата и конците на страница номер-1 е писано...

  11. #86

    Question

    Здравейте,
    Някой дали е шил гоблена "Свети Стефан" на Милена стил? Искам да го ушия, но се колебая, тъй като той се предлага само 1:1.

  12. #87

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stefi Виж мнение
    Здравейте,
    Някой дали е шил гоблена "Свети Стефан" на Милена стил? Искам да го ушия, но се колебая, тъй като той се предлага само 1:1.
    Здрасти,
    по принцип всички икони се предлагат 1:1, с изключение на големи гоблени като "Възкресението" например и др. подобни.
    Аз съм шила "Св. Георги" и "Св. Димитър" и двата станаха много сполучливи.
    Дано съм била полезна

  13. #88

    Подразбиране

    Иконите на Милена стил са сполучливи, поне това, което съм видяла.Заслужава си да се шият.

  14. #89

    Thumbs up Момичето с книга

    Ето този гоблен http://images17.snimka.bg/003055539-big.jpg ми е на Милена стил. Ушила съм го преди около три години, т.е. конците му са Пъпетс. Много съм доволна от цветовото разпределение. Заради това още тогава си купих Йерусалимската икона и ми беше подарен и друг техен гоблен Старият град /отново конци Пъпетс/. Вторият е комплектовка 1:1, но аз реших да си го шия 1:4, тъй като имах останали конци, а и те тогава слагаха по повече конци в комплектовката. Тъй че мнението ми за тях като фирма е добро /с уговорката, че сега незнам нищо за техните гоблени с новите конци/

  15. #90

    Подразбиране привет

    Реклама:
    Аз също съм доволна от Милена стил. Уших " св.Николай" и няколко по- малки гоблена . Схемите са много четливи , а и конците ми стигнаха че и останаха. Сега съм си поръчала " Майчина усмивка " и се надявам да нямам проблеми

Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •