Страница 7 от 27 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 403
  1. #91

    Подразбиране

    Доволна съм от "Милена стил".Шила съм 6-7 гоблена с конци ариадна и стават много хубави.Конците са добри и съчетанието на цветовете на гоблените също.

  2. #92

    Подразбиране

    И аз бях доволна до сега докато не си купих "Пътя към църквата" и църквата и камъните ми не станаха розови в ярко зеления папур.Да не говоря , че не ми стигат конците и немога да ги намеря същите.Ще се замисля дали да си купя отново тяхна окомплектовка.До сега и аз ги защитавах , но от тук нататък.......

  3. #93

    Подразбиране относно Милена стил

    ПРеди няколко седмици си поръчах онлайн св.Георги с конци Анхор от Милена стил.Доставен ми беше за два дни.Само,че силно се съмнявам това да са конци Анхор.Липсват етикети на конците,номера също няма,а и конците са много тънки и се усукват.Ших Есен край реката съвсем скоро.Разликата между неговите конци и тези на Милена стил е огромна,така че силно се съмнявам,че това е Анхор.Ще се замисля дали да поръчам вече

  4. #94

    Подразбиране

    Коне в реката , Холандската воденица от гоблените ,които съм показал са на Милена стил , супер сполучливи са , а смятам след няколко месеца да покажа и Водопад - става чудесен . И във връзка с това , мисля , че мястото на тази тема не е тук , но ............. това е моето мнение . Ще продължавам да си купувам техните гоблени
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  5. #95

    Подразбиране :)

    Az sam u6ila 4 goblena na Milena stil , no poslednia, koito si kupih, be6e Vaza s luliazi Ne znam dali 6te go zavar6a za6toto ima mnogo edini4ni bodove a i ne6to ne otgovaria zvetovo na kartinkata na kutiata i sam razo4arovana

  6. #96

    Подразбиране

    За всички от Пз-к и околността, в магазинчето за конци и платове при читалище Виделина има страхотно зареждане на гоблени на Милена стил.Много и най-различни.
    Учудих се, че дори са по евтини от тези ,които се предлагат на сайта на Милена стил.

    Аз вече си купих и съм много доволна
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  7. #97

    Подразбиране

    "Мостар","Лунна зима","Пътят към църквата" и "Холандската воденица" са гоблените,които съм ушила на "Милена стил", комплектовани с конци "Пъпетс".Съжалявам че немога да се справям с компютъра,за да ви покажа какво се е получило.Според мен са много добре съчетани и всички,които са ги видяли ги харесват много.Даже са ме питали дали са изработени с ДМС конци."Пъстри рози" и "Жълти рози" на същата фирма с "Анхор" конци не ми харесаха и макар,че ги поставих в рамки - си стоят в едно чекмедже.

  8. #98

    Wink

    Здравейте!Подариха ми гоблен на Милена стил /ваза с люляци/.Всичко беше ок докато не започнах да го привършвам и един по един конците взеха да не ми стигат.Другите ми голени са от други фирми и дори са ми оставали доста конци след това.Май това ще ми е първият и последен гоблен на Милена стил

  9. #99

    Подразбиране

    Тонита,шила съм много гоблени на Милена стил-винаги са ми оставали.Не много, но са оставали.Може би е някаква грешка в комплектовката.

  10. #100

    Подразбиране

    Явно зависи кой го е комплектовал и с коя част на тялото е станал сутринта... Щото аз имам "Холандската воденица", която никога няма да завърша и ще ви я покажа, пък вие си преценете. Разшивала съм големи пространства - светло синьото в долния десен ъгъл е цвета, комплектован от Милена Стил, а по- нагоре тъмно синьо-сивото( цвета на самата воденица ), е всъщност цвета, който горе-долу отговаря на този в каталога. Според комплектовача, воденицата би трябвало да е небесно синя...Този е най-фрапиращия пример, освен него има още няколко цвята, които подмених, за да започне да прилича на нещо...Много съм разочарована и сигурно няма смисъл да описвам как се чувствах, като видях каква грозотия се получава...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #101

    Подразбиране

    Ох, чак сърцето ме заболя като видях това подобие на Холандската воденица. Толкова красив гоблен, а как са го орезилили. Жалко за труда ти - гледам че почти си го ушила. Дали все пак не можеш да го спасиш ако продължиш още малко с подмяната на цветовете?

  12. #102

    Подразбиране

    Милена стил ползват вилерови схеми а подменят цветовете на конците. Попадна ми Св. Георги от сп. Галерия бродерия по вилеровата схема, но конците бяха отвратително бодбрани.

  13. #103

    Подразбиране

    И аз съм доволна от комплектовката на Милена стил.
    Получи се много добре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #104

    Подразбиране

    Холандската воденица не заслужава такава подигравка с цветовете.Жал ми е за трудя на Тетти-рекламирай.

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от tetty71 Виж мнение
    Явно зависи кой го е комплектовал и с коя част на тялото е станал сутринта... Щото аз имам "Холандската воденица", която никога няма да завърша и ще ви я покажа, пък вие си преценете. Разшивала съм големи пространства - светло синьото в долния десен ъгъл е цвета, комплектован от Милена Стил, а по- нагоре тъмно синьо-сивото( цвета на самата воденица ), е всъщност цвета, който горе-долу отговаря на този в каталога. Според комплектовача, воденицата би трябвало да е небесно синя...Този е най-фрапиращия пример, освен него има още няколко цвята, които подмених, за да започне да прилича на нещо...Много съм разочарована и сигурно няма смисъл да описвам как се чувствах, като видях каква грозотия се получава...
    Съжалявам за труда ти!Няма нищо общо с моята "Холандска воденица" на "Милена-стил",която е купена преди две години.Моя позната направи рекламация на конците на друг гоблен /беше някаква вятърна мелница/.Облаците бяха кафяви и те изпратиха други конци.Опитай и ти,все пак е огромен труд - аз го ших 5 месеца.

Страница 7 от 27 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •