Страница 8 от 27 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 403
  1. #106

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tetty71 Виж мнение
    Явно зависи кой го е комплектовал и с коя част на тялото е станал сутринта... Щото аз имам "Холандската воденица", която никога няма да завърша и ще ви я покажа, пък вие си преценете. Разшивала съм големи пространства - светло синьото в долния десен ъгъл е цвета, комплектован от Милена Стил, а по- нагоре тъмно синьо-сивото( цвета на самата воденица ), е всъщност цвета, който горе-долу отговаря на този в каталога. Според комплектовача, воденицата би трябвало да е небесно синя...Този е най-фрапиращия пример, освен него има още няколко цвята, които подмених, за да започне да прилича на нещо...Много съм разочарована и сигурно няма смисъл да описвам как се чувствах, като видях каква грозотия се получава...
    О tetty71 направи рекламация,нали затова са фирмите .Слагат си печати на всеки комплект!Това е много труд-а и разшиването според мен е много по-трудно и изнервящо от самото шиене!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  2. #107

    Подразбиране

    Гобена ми е купен преди повече от 5 години, разнасях го по чужбина, след това се разболях, минах етап на операции, химио и лъчетерапии (с рак на гърдата съм )и въобще не ми беше до него... Сега нямам нито опаковката, даже за легендите не съм сигурна дали още са в мен...Ще трябва да се разтърся и ако намеря нещо от комплектовката, ще пробвам да рекламирам.

  3. #108

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tetty71 Виж мнение
    Явно зависи кой го е комплектовал и с коя част на тялото е станал сутринта... Щото аз имам "Холандската воденица", която никога няма да завърша и ще ви я покажа, пък вие си преценете. Разшивала съм големи пространства - светло синьото в долния десен ъгъл е цвета, комплектован от Милена Стил, а по- нагоре тъмно синьо-сивото( цвета на самата воденица ), е всъщност цвета, който горе-долу отговаря на този в каталога. Според комплектовача, воденицата би трябвало да е небесно синя...Този е най-фрапиращия пример, освен него има още няколко цвята, които подмених, за да започне да прилича на нещо...Много съм разочарована и сигурно няма смисъл да описвам как се чувствах, като видях каква грозотия се получава...
    Направо не ми се иска да повярвам , ето това е също на Милена стил , с Пупец конци . Ако искаш - ще ти пратя легендата по номера
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  4. #109

    Подразбиране

    [QUOTE=Miro;126917]Направо не ми се иска да повярвам , ето това е също на Милена стил , с Пупец конци . Ако искаш - ще ти пратя легендата по номера[/QUOTE


    Твоята е със съвсем различни цветове... Явно твоя комплектовач е бил в настроение и не е страдал от далтонизъм

    Благодаря за предложението, ако не те затруднява, изпрати ми ги на tetty71@mail.bg

  5. #110

    Подразбиране

    tetty71,моята воденица е същата като на Миро /съжалявам,че не мога да я снимам/,така че като ти изпрати легендата ще се въоръжиш с малко по-вече търпение и когато имаш настроение - малко по малко ще си оправиш това,което не ти харесва.И твоя гоблен ще стане хубав.Успех!

  6. #111

    Подразбиране

    Преди време моа приятелка си купи воденицата на Гинокардия-нищо не се получи-нито колелото се очерта,просто се получи едно тъмно цялостно поле.Дадох й каталога , разпори каквото не й харесваше и по картинката си набави цветове и така ши.Беше много трудно, но резултата е прекрасен.

  7. #112

    Подразбиране

    [QUOTE=tetty71;126919]
    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Направо не ми се иска да повярвам , ето това е също на Милена стил , с Пупец конци . Ако искаш - ще ти пратя легендата по номера[/QUOTE


    Твоята е със съвсем различни цветове... Явно твоя комплектовач е бил в настроение и не е страдал от далтонизъм

    Благодаря за предложението, ако не те затруднява, изпрати ми ги на tetty71@mail.bg
    Имаш поща .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  8. #113

    Подразбиране

    ех, тази "Милена стил". ...... все нещо не им е като хората . досега ми се налагаше да си купувам конци - дребна работа. сега обаче - да не ми достигне панамата - това си е направо за убиване. как да го орежа този гоблен ? на какво ще заприлича ?
    не съм фаталистка, но го купих с много жилание, опитвах да го започна няколко пъти и го разшивах. накрая научих как се шие и го започнах - преди две вечери. и още първата вечер го сгреших - поправимо беше, бързо намерих гафа и го оправих. сега, в по - напреднала фаза се оказва, че панамата няма да стигне за дабъде рамкиран и не знам какво да правя, но ще го продължа. въпреки всичко. някъде видях тема за гобленит и суеверия или нещо подобно. както казах, не съм фаталистка, но имам чувството, че този гоблен "не иска за го ушия" .

  9. #114

    Подразбиране

    Опитай като ушиеш гоблена да го пришиеш на по-голямо парче плат и самия плат да бъде опънат за да може да се рамкира.не знам дали разбра

  10. #115

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от merilinm Виж мнение
    ех, тази "Милена стил". ...... все нещо не им е като хората . досега ми се налагаше да си купувам конци - дребна работа. сега обаче - да не ми достигне панамата - това си е направо за убиване. как да го орежа този гоблен ? на какво ще заприлича ?
    не съм фаталистка, но го купих с много жилание, опитвах да го започна няколко пъти и го разшивах. накрая научих как се шие и го започнах - преди две вечери. и още първата вечер го сгреших - поправимо беше, бързо намерих гафа и го оправих. сега, в по - напреднала фаза се оказва, че панамата няма да стигне за дабъде рамкиран и не знам какво да правя, но ще го продължа. въпреки всичко. някъде видях тема за гобленит и суеверия или нещо подобно. както казах, не съм фаталистка, но имам чувството, че този гоблен "не иска за го ушия" .
    Как така не стига панамата?По колко са предвидили отстрани?Направи рекламация,може да го заменят

  11. #116

    Thumbs down

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Как така не стига панамата?По колко са предвидили отстрани?Направи рекламация,може да го заменят

    едва ли . там са за бесене всички. НИЩО не са предвидили , дори по 0,5 см за рамкиране. нищичко. до нишка е измерено и отрязано. това пък за пръв път ми се случва. с конците - както и да е, но панамата ако не е разграфена - прецакан си отвсякъде

  12. #117

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от merilinm Виж мнение
    ех, тази "Милена стил". ...... все нещо не им е като хората . досега ми се налагаше да си купувам конци - дребна работа. сега обаче - да не ми достигне панамата - това си е направо за убиване. как да го орежа този гоблен ? на какво ще заприлича ?
    не съм фаталистка, но го купих с много жилание, опитвах да го започна няколко пъти и го разшивах. накрая научих как се шие и го започнах - преди две вечери. и още първата вечер го сгреших - поправимо беше, бързо намерих гафа и го оправих. сега, в по - напреднала фаза се оказва, че панамата няма да стигне за дабъде рамкиран и не знам какво да правя, но ще го продължа. въпреки всичко. някъде видях тема за гобленит и суеверия или нещо подобно. както казах, не съм фаталистка, но имам чувството, че този гоблен "не иска за го ушия" .
    Според мен едни гоблен не може да не иска да бъде ушит?!? Просто някой не си е свършил добре работата...Може както Йонка казва да направиш рекламация или пък идеята на Тийн-чето да пришиеш парчета отстрани, аз поне така направих с няколко гоблена

  13. #118

    Подразбиране

    Може да са сгрешили при комплектовката на гоблена. Имаш ли оригинални печати на фирмата върху схемите? Защото ми хрумна идеята,че може би да е "пиратска" комплектовка! Ако фирмата си държи на реномето, би трябвало да си възстанови щетите по някакъв начин. Аз преди да започна да шия, каквото и да било, си пресмятам квадратчетата на панамата според схемата и си ги номерирам, за да няма грешки!

  14. #119

    Подразбиране

    Здрабеите! АЗ си купувам редовно на Милена стил гоблени.Никога не сам имала проблеми! Трябва да има печати на всяка една схема и на листчето вътре.Номерирани са и трябва да са с еднакви номера. Обадете се и фирмата ще ви върне парите. Не оставяите така нещата. Когато и да е купен има ли техен печат - да си оправят работите! Не се отказваите!!! Успех
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и от мен.Аз купувам комплектовките на ЕТ "АДИ-Теодора Цветанова" и до сега не съм имала никакви проблеми.В момента шия Холандската воденица и се получава точно като на каталога. На същата фирма съм ушила Сиси, Майчина прегръдка,Пътят към черквата и всички са точно като в каталога.Конците на тази фирма са DMC. Наистина,не ми излиза евтино ,но затова пък не се притеснявам какво ще се получи на края.

Страница 8 от 27 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •