Страница 9 от 27 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 403
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    Здравейте и от мен.Аз купувам комплектовките на ЕТ "АДИ-Теодора Стоянова" и до сега не съм имала никакви проблеми.В момента шия Холандската воденица и се получава точно като на каталога. На същата фирма съм ушила Сиси, Майчина прегръдка,Пътят към черквата и всички са точно като в каталога.Конците на тази фирма са DMC. Наистина,не ми излиза евтино ,но затова пък не се притеснявам какво ще се получи на края.
    А можеш ли да дадеш някакви кординати на тази фирма?

  2. #122

    Подразбиране

    Координатите на фирма АДИ са : София бул. Христо Ботев 129 e-mail:adidmc@abv.bg и интернет адрес www.adidmc.dir.bg

  3. #123

    Подразбиране

    този път наистина се убедих, че гоблена "не иска да бъде ушит" . ще го започна наново, върху друга панама . а с "милена" и намерение нямам да се разправям. нито с който и да е друг. и печатите са им на място , всичко е ок , обаче - факт. панамата не е за този гоблен. но при техните комплектовки няма как " да внимаваш", защото не можеш да ги видиш. така че може да се ориентирам към нещо, което сама да си комплектовам.

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    Координатите на фирма АДИ са : София бул. Христо Ботев 129 e-mail:adidmc@abv.bg и интернет адрес www.adidmc.dir.bg

    Имаш ли някакъв каталог на фирма "Ади " , много хубави неща прочетох за нея , и ми се иска да видя какво прелагат .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  5. #125

    Подразбиране

    Аз и моя приятелка сме шили на "Милена Стил"доста гоблени,но досега не ни се е случвало да не стигне панамата или конците.Винаги остават.А "Коне в реката" останаха толкова много,че приятелката ми уши нейния с останалите от моя гоблен.Наложи се да купи само 2-3 цвята.
    Според мен би трябвало да се обадиш на фирмата.Сигурна съм,че ако се е получило объркване,ще се реваншират.

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Имаш ли някакъв каталог на фирма "Ади " , много хубави неща прочетох за нея , и ми се иска да видя какво прелагат .
    На интернет адреса им има и каталог с много страници.Можеш да разгледаш,има обявени и цени.Приятно разглеждане.

  7. #127

    Подразбиране

    Ох, разгледах го, ама цените им са солени - е не са за моя джоб.А що се отнася до Милена стил, аз съм шила доста тяхни гоблени, даже и сега шия два, не виждам нищо особено.Но всеки си има изисквания и мнение разбира се.

  8. #128

    Подразбиране

    Не съм фен на Милена стил, но това с нестигащите конци и панама ме озадачава. При тях винаги ме е дразнил малко по-яркия подбор на цветовете, но и с гама от под 300 цвята друго не би и могло да се очаква, но имам познати, които шият такива гоблени и и панамата и конците винаги са били предостатъчно.

  9. #129

    Подразбиране

    Наистина , че са ярки цветовете , но цената е приемлива . Не съм имала проблем с панама и конци . Най - обичам аз да си подбирам цветове , а схемите са ми от сп. Галерия бродерия. Абонирана съм за него и винаги идва навреме.

  10. #130

    Подразбиране

    Аз ших малките сезони където са 15х15. Не са много хубави. Ама се бях хванала да ги шия та ги довърших и се получава едно единиа сезон блед другия страшно наситен цветовете нямат нищо общо с картинките. Много съжалявам че ги почнах. Иначе съм шила и други на милена стил и ми харесват.

  11. #131

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kraseto Виж мнение
    Ох, разгледах го, ама цените им са солени - е не са за моя джоб.А що се отнася до Милена стил, аз съм шила доста тяхни гоблени, даже и сега шия два, не виждам нищо особено.Но всеки си има изисквания и мнение разбира се.
    И по моя джоб не са . 80 и косур лв Мостар , е ама два пъти по - евтино от Милена - стил и резултата го видяхте . Гоблена е чудесен . то навсякъде има несполучливи комплектовки , но лошото е когато ти се падне на теб , затова много ми помага форума , като прочета за сполучлив гоблен - търся си го на посочената фирма , ама и цената да е сносна . А ако ще дам толкова пари , то форума е мястото където намирам схемите и купувайки си конците и панамата - 2/3 от цената и конци ми остават и е проверено . Благодаря на всички .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  12. #132

    Подразбиране

    Шила съм 3 гоблена от М. - стил и понеже не станаха лоши си купих техния "Горски кът". Е, и аз се присъединявям към възмутените. Стигнах до облаците и ми се плаче. Цветовете не са подбрани добре , облаците стават бяло-розови и изведнъж в почти белия обак има оранжево-кафява ивица. Не можете да си представите колко е грозно. Не знам как дза ги оправям. Ако можете, помагайте?!?

  13. #133

    Подразбиране

    казанлъшките гоблени и панами са не сравними!!! Всички останали са ментета!!! Пазате сееееееееее!

  14. #134

    Подразбиране

    Коплектовките на Милена стил с Анхор са много добри. Моята кума напоследък шие само техни комлектовки и е доволна. Ама тя пък винаги държи конците да са ДМС или Анхор. Може би за това няма проблеми.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Най сполучливата филма на Българският пазар е Солария. Шила съм много гоблени но по сполучливи не съм виждала.

Страница 9 от 27 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •