Страница 1 от 27 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 403
  1. #1

    Подразбиране относно Милена-стил

    Моя колежка си купи гоблен на прословутата "Милена-стил".Понеже гоблена беше 1:1,а тя искаше да го ушие 1:4, се наложи да си докупи още конци"pupets".Познайте какво стана-нито един от цветовете от гоблена не съвпадна със тези в магазина.Изпратените конци нямаха никаква индикация,че са "pupets"или каквито и да било други. :twisted: :twisted:
    Аз пък уших "тяхната" "Холандска воденица" ,но не се получи според очакванията ми.Уж е с конци "Анхор",но много ме съмнява дали е точно така.Пак нямаше индикация какви са конците.
    Кажете ми сега как да имаш доверие на такава фирма?Повече от разочарована съм- :twisted: :twisted:Има ли и други като нас?

  2. #2

    Подразбиране относно "Милена стил"

    Може би има и други на който не са оправдани очакванията.Аз лично не съм шила гоблен на тази фирма, но от това което прочетох тук и съм чувала от познати чувствата са ми смесени-едни ги харесват други не.Може би трябва да видя ушит гоблен на "Милена стил", за да преценя.

  3. #3

    Подразбиране

    Ами Зеления заммък http://www.goblenite.com/phpBB/viewt...p?t=91&start=0 е на Милена стил конците са пъпец/от които не бях особено очарована/.

  4. #4

    Подразбиране

    За сега не мога да споделя впечатления от тази фирма, но имам три комплектовки който чакат в едно кашонче, като ги ушия ще споделя, но..........кога ли ще стане :?

  5. #5

    Подразбиране

    Мненията относно Милена стил са доста противоречиви.Едни казват че комплектовките им са много добре други-че за нищо не стават.Чесно казано не знам какво да мисля :?

  6. #6

    Подразбиране

    Аз имам един ушит на Милена Стил и единственият му недостатък беше, че единият цвят не ми стигна. После си купих още един, той пък няма конци за фон, явно вече така ги правят. :? И панамата не беше разграфена. Според една позната пък често се случвали комплекти с много сива и грозна панама. Абе една дума и аз не съм много доволна.

  7. #7

    Подразбиране Здравейте

    Аз пък не съм на това мнение.Имам два ушити гоблена на тази фирма-Лунен
    ангел и Апостолската градина.Когато отидох в офиса им,всички предлагани гоблени са ушити и показани как изглеждат.В никоя друга фирма не съм го виждала това.И двата гоблена съм ушила без някакви трудности-и от конците ми остана част,комплектовата е пипътс/за по-евтино/-наистина нямам проблем.Преди много години/около 10/работех с гоблени на фирма Златен гоблен от София-там също нямаше проблеми.Сиси ми е от тях.Изобщо да си кажа откровенно-предпочитам готовите комплектовки.В момента ме чака за шиене една комплектовка на Гобком-не зная какво ще стане от него,но конците са в оригинални кутии на ДМС.Значи са истински.
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  8. #8

    Подразбиране nn

    Ami i az sım 6ila goblenite na Milena stil napr.Sisy .. Yerusalimska ikona ..Madona s grozde-s anchor i .t.n
    Ne sım imala problem nito s sı4etaniyeto s tsvetovete nito s koli4estvoto .
    Moya priyatelka u6***i Vodenitsata na Bo6e** i be6e ujass :twisted: sı4etaniye na tsvetovete vıob6te nyama6e . Naprazno trud ..Goblena be6e na firma *Zarya* -Sofiya :twisted:

  9. #9

    Подразбиране

    Моите четери гоблена са комплектовки на "Милена стил"/може да ги видите/ и в момента шия също техен гоблен.До сега не съм имала проблем със схемите. Конците ми стигат и остават,и са със етикет ,на който пише puppets.Единствения недостатък който открих е ,че кафявото на първия ми гоблен беше с по-тънка нишка.Доволна съм и от цената ми.

  10. #10

    Подразбиране

    И аз шия техни гоблени,но някой от конците май са български .Купувам си с пупетц,с котва не съм пробвала.Доволна съм от тях,защото са с четлива схема и са на по достъпна цена.Що се отнася до цветовете досега не съм имала проблеми,но всяко око различно вижда.

  11. #11

    Подразбиране

    Не знам,но както казах когато поставих темата,"Холандската воденица" не ми хареса как стана-някак си много тъмен.А пък конците трябваше да са Котва,но на тях нямаше никакви етикети,за да докажат това.Освен това при шиене,конецът постоянно изтъняваше в края и се късаше(ако мога да го обясня така ):?,нямаха никакъв блясък,абе с една дума- конците нямаха никакво качество.А все си мисля,че Котва са реномирана марка с гарантирано качество нали

  12. #12

    Подразбиране

    Снежи със сигорност не са били Котва.Купувала съм си пупетц и се шият добре,не се късат, не изтъняват.Не съм имала с тях проблем.Котвта наистина са реномирани конци,както и ДМЦ.Имам чуство,че поизлъгват с марките,но то човек сам като не си го направи няма кой.Като спрем да им ги търсим много бързо ще ги оправят.Нали знаете ,че в България е така.Зарибяват,а после защо да не препечелят някой лев.До сега един единствен път съм си купила гоблен на който не са махнали етикетчетата .

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji
    постоянно изтъняваше в края и се късаше(
    Аз съм ползвала Анхор и съм доволна. За блясъка - има и с блясък. Но когато бродирам с дълъг конец, докато стигна края му се изтънява в края (в самия край а не по дължина) ....... жалко ако са те подвели

  14. #14

    Подразбиране

    Вероятно така е станало-подвели са ме.А цената не беше никак малка-75 лв.
    Но...парен каша духа...едва ли повече ще си поръчам нещо от тяхната фирма

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    sneji ne e li po dobre da si sıbira6 shemi ot nas
    Az ot kakto otkrih dobri priyuateli,koito vinagi sa gotovi da pomagat si sıbiram shemi za men i za priyatelki

Страница 1 от 27 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •