Страница 26 от 27 ПърваПърва ... 1624252627 ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 403
  1. #376

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Firebird Виж мнение
    освен ако просто не ви е хоби и не шиете чисто и просто за удоволствието.
    А на нас шиенето просто ни е хоби и го правим СЪС И ЗА УДОВОЛСТВИЕТО!!!

  2. #377

  3. #378

    Подразбиране

    Наистина това е форум,където гоблените се шият за удоволствие,за радост на очите и душата!

  4. #379

    Подразбиране

    при мен е професионална дейност за чуждестранни пазари.Отдавна отмина времето на ерата "1:4",освен ако просто не ви е хоби и не шиете чисто и просто за удоволствието.:

    Леле,че съм проста!Как не съм разбрала ,че вече не се шие 1:4То по чуждестранните пазари се разбирало бе ,момичета ,ама нали от село не излизаме,пу да му са не види!Пък и шием за себе си и близките ,не продаваме ,че да знаем!Ама предлагам да идем из Европата, пък да разберем как стоят нещата, а не само да пишем постове за титли. И все пак внимавайте за полета на някоя птица!

  5. #380

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Firebird Виж мнение
    Бих помолила да не се дискриминира по "опит" и да не се делим на майстори и новаци.Тук се трупат точки само ,ако постваш повече схеми и картинки.Нещо,за което нямам времето да си позволя въпросния "лукс",тъй като за разлика от повечето от вас,аз не шия заради хобито - при мен е професионална дейност за чуждестранни пазари.Ако седна цял ден да поствам .....
    Никой никого не дискриминира. Всеки може да броузва с квото си иска - IE, Firebird, Google Hrome и т.н.
    Просто тук отдавна сме открили кое е първото - кокошката или яйцето ;-)
    Остава ти да ни кажеш как вървят в чужбина цените какви модели изработваш? размери? разработки на кои дизайнери?

    П.С. Имаш 3 ушити, а сега си на четвъртия ..... си писала в едно от трите съобщения тук иначе продаваш на чужденци, а ? СУПЕР!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #381

    Подразбиране

    zdraveite, na vsichki, ot skoro vleznah v foruma i sam mn 6tastliva. az sa6to 6iq na milena stil, no mn sa vdignali cenite. molq nakoi ako ima shemite i legendite na slednite gobleni da mi gi izprati: isus i apostolite-dmc konci 1:4; kova4nicata - dmc 1:4; mostar sa6to dmc konci 1:4. imeila mi e joanna _86@abv.bg. Predvaritelno vi blagodarq i se nadqvam da mi pomognete

  7. #382

    Подразбиране

    Има тема за заявки: Заявки за месец Декември. Там напиши какво търсиш и прикачи картинка на гоблените! И моля те - не пиши на латиница! В тази тема се изказва мнение относно Милена стил,но не се търсят схеми!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  8. #383

    Подразбиране

    zdraveite,
    ako nqkoi moje da mi pomogne i da mi prati shemite na kova4nicata i isus i apostolite - blagodarq vi predvaritelno
    Редактирано от petre2609 : 12.12.2011 в 15:13.

  9. #384

    Подразбиране

    zdravei malcheva, prochetoh 4e si zapo4nala " o, ierusalim" , koito si nabavila blagodarenie na foruma ta zatova i az pisah ako nqkoi ima tezi 2 goblena da mi pomogne kato mi prati shemite im, a kolkoto do latinicata - 6te pi6a na tova koeto mi e po-lesno....

  10. #385

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petre2609 Виж мнение
    zdraveite,
    ako nqkoi moje da mi pomogne i da mi prati shemite ha kova4nicata i isus i apostolite - blagodarq vi predvaritelno
    1. Пиши на кирилица!
    2. Има тема за заявки, където трябва да потърсиш с картинка и имейл адрес!
    3. Писала си тук същото преди два дни и даже колежка ти е отговорила какво трябва да направиш!
    ПЪРВО ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО И ПОСЛЕ ПУСКАЙ ПОСТОВЕ!!!

  11. #386

    Подразбиране ЕТЪРА ОТ МАЙ/2011 Г.

    ИМА ГРЕШКА В СХЕМАТА И ЗНАЦИТЕ НА ЕТЪРА ОТ МАЙ/2011 Г. НА ЕДИН ЗНАК СА ПОСОЧЕНИ ДВА РАЗЛИЧНИ ЦВЯТА. АКО НЯКОЙ ГО Е ЗАБЕЛЯЗАЛ ТОВА НЕЩО И ИМА ВЕРНИТЕ ЗНАЦИ И СХЕМА, МОЛЯ ДА МИ ГИ ИЗПРАТИ! Схемата е от списанието на МИЛЕНА-СТИЛ.

  12. #387

    Подразбиране

    Ако наистина има такава грешка обади се на телефона им или пиши на имейла в сайта им.Винаги се поправят и пускат вярна легенда в някой от следващите броеве.

  13. #388

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Както се казва"Ще се сетиш!".Не напразно се мъчим да ви обясним,че "Милена"е плагиат,крадла и нищожество.Ама кой да те разбере....Като е некадърна да си прави собствени дизайни,поне да не се пъчи с чуждия труд,да сведе смирено празна глава и да си побликува ако иска краденото или да си прави комплектите с крадени модели мълчешком.Има доста фирми,правещи комплекти и издаващи списания със схеми,но не се бият в гърдите,че са дизайнери.Само две утвърдени дизайнерски фирми има в България и това са "БЪлгарски гоблен"на Р.Бакалова и "Солария"на Стоянка.Е,навъртат се и недорасляци,но само на тези две фирми дизайните и схемите са направени абсолютно професионално,мислейки за труда на този,който бродира,а не да прекараш една картинка през програмата и чакаш на мазохисти да я избродират.
    Ха ,ха кажете го на тези които направиха домовете си изложбени зали на оригинални гоблени "милена стил" като Възкресението номер 978 , ковачницата номер 3546 ооо ,не не се наемам да изброявам оригиналните им дизайни.

  14. #389

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Както се казва"Ще се сетиш!".Не напразно се мъчим да ви обясним,че "Милена"е плагиат,крадла и нищожество.Ама кой да те разбере....Като е некадърна да си прави собствени дизайни,поне да не се пъчи с чуждия труд,да сведе смирено празна глава и да си побликува ако иска краденото или да си прави комплектите с крадени модели мълчешком.Има доста фирми,правещи комплекти и издаващи списания със схеми,но не се бият в гърдите,че са дизайнери.Само две утвърдени дизайнерски фирми има в България и това са "БЪлгарски гоблен"на Р.Бакалова и "Солария"на Стоянка.Е,навъртат се и недорасляци,но само на тези две фирми дизайните и схемите са направени абсолютно професионално,мислейки за труда на този,който бродира,а не да прекараш една картинка през програмата и чакаш на мазохисти да я избродират.
    Ха ,ха кажете го на тези които направиха домовете си изложбени зали на оригинални гоблени "милена стил" като Възкресението номер 978 , ковачницата номер 3546 ооо ,не не се наемам да изброявам оригиналните им дизайни.

  15. #390

    Подразбиране а

    Реклама:
    Написаното от andi показва принадлежността й към фирмата на М.С. andi, направи справка в речника за съдържанието на думичката "оригинал". Ако имате самочувствие на "Дизайнер" покажете собствена разработка, нещичко, което не е разработвано преди това и следете дали някой от форума ще го ушие. Афиширайте се преди това. Успех
    КЕЛЕБЕК

Страница 26 от 27 ПърваПърва ... 1624252627 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •